Realizujemy projekt edukacyjny „ Nie boimy się chorób, znamy zasady profilaktyki”

Uczniowie klasy 7b,7c i 7d kontynuują realizuję działań  związanych z projektem edukacyjnym pod tytułem  „ Nie boimy się chorób, znamy zasady profilaktyki”.  W ciągu roku szkolnego zdobywają wiedzę z zakresu profilaktyki  wielu chorób  układów człowieka. Dzięki zdobytej wiedzy mogą podzielić się wiadomościami z innymi uczniami naszej szkoły. Dlatego na lekcjach biologii wykonują plakaty profilaktyczno-informacyjne czy lapbooki. Jest to ciekawy sposób dzielenia się wiedzą. Prace eksponowane są na gazetkach szkolnych, dzięki czemu inni uczniowie mogą zapoznać się z zasadami profilaktyki chorób . Uczniowie klas 7 stali się propagatorami akcji profilaktycznych, a wpojona wiedza będzie przydatna w przyszłości.

Ostatnio wykonane prace dotyczyły tematyki związanej z używkami i ich skutkami dla zdrowia człowieka.

Opracowała: Edyta Wróbel