Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Z wielką radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła ma już nowy samorząd 🙂 Przewodniczącą samorządu została Weronika Białous z kl. 8b, a zastępcą został Bartosz Rynkowski z kl. 8d. Gratulujemy zwycięzcom!

Mimo pandemicznych ograniczeń udało nam się skutecznie przeprowadzić wybory. Jak co roku w wyborach wspierało nas Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie – organizatorzy projektu „Samorządy Mają Głos”. Nasza szkoła uczestniczyła w tej kampanii już po raz siódmy. Tym razem jednak po raz pierwszy zorganizowaliśmy wybory w formie online. Uczniowie klas 4-8 przez cały dzień oddawali głosy na jednego z 5 kandydatów, korzystając ze swoich prywatnych kont na platformie Teams.

Jeszcze raz gratulujemy Gabrysi i Bartkowi oraz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wyborów.