Godziny dostępności nauczycieli

Obrazek wyróżniający - dyżury nauczycieli
Nazwisko i imiędzieńGodz. odGodz. dosala
Adamska-Królik Urszulaczwartek12.1513.15świetlica
Bach Annaśroda10.3511.35pokój nauczycielski
Bazler Anna
piątek13.0014.00p.302 pedagog
Biryło Annawtorek13.4514.45s.313
Bogusz Annaponiedziałek
10.3511.35s. 210/pokój nauczycielski
Borowska Alinaczwartek8.309.30czytelnia
Bosk Katarzynaponiedziałek12.3013.30pokój nauczycielski
Brzyska Annawtorek13.3014.30pokój nauczycielski
Bujnowska Agnieszkaponiedziałek12.4513.45pokój nauczycielski
Demianiuk Konradpiątek13.3014.30pokój nauczycielski
Droździewicz Lidiaśroda9.3510.35s.110
Drużyńska Jolantapiątek12.4513.45pokój nauczycielski
Duda Anitawtorek10.3511.35s.201
Dzieszko Annawtorek11.2512.25pokój nauczycielski
Emiljańczyk Jolantaczwartek9.0010.00gabinet dyrektora 6.A
Hapunik Dorotawtorek15.3016.30biblioteka
Hapunik Martapiątek12.4513.45pokój nauczycielski
Jaroma Joannapiątek16.3017.30gabinet pedagoga
Jurczykowska Urszulaczwartek15.4016.40s.8
Kamińska Irenawtorek12.2513.25zaplecze s.111
Kardel Krzysztofponiedziałek16.1017.10s.gimnastyczna
Karwowska Renatawtorek11.2512.25pokój nauczycielski
Khunkerova Bellawtorek13.4514.45s.313
Kikolska-Wróbel Elizaponiedziałek15.2016.20pokój nauczycielski
Kiryluk Janwtorek13.3014.30pokój nauczycielski
Kołodziej Waldemarponiedziałek14.2015.20zaplecze s.211
Komosa Łukaszponiedziałek9.4010.40pokój nauczycielski
Koniecko Agnieszkapiątek11.4012.25CAW
Kozłowski Andrzejśroda13.3014.30s.211
Krawiel Mariolaśroda12.4013.40pokój nauczycielski
Kruglicz Katarzynawtorek11.2512.25pokój nauczycielski
Krzemińska Beatapiątek10.0011.00 gabinet wicedyrektora 6.B
Kuźmicka Małgorzatawtorek11.3012.30pokój nauczycielski
Laskowska Bożenaponiedziałek9.4010.40pokój w.f
Łaszkiewicz Jolantapiątek11.3012.30pokój nauczycielski
Ławreszuk Elżbietapiątek11.2512.25pokój nauczycielski
Machaev Osmanwtorek14.3015.25pokój nauczycielski
Maciuszewicz Bożenawtorek12.3013.30pokój nauczycielski
Madura-Gryko Katarzynaczwartek12.3013.30s.1
Manaches Monikaśroda13.4514.45pokój nauczycielski
Mnich Justynaśroda12.3013.30gabinet wicedyrektora 6.B
Myszkowska Agnieszkawtorek8.459.45pokój nauczycielski
Nierodzik Aleksandrawtorek13.3514.35s.210a
Nikonowicz-Łubko Małgorzataczwartek12.3013.30pokój nauczycielski
Nojszewska Małgorzatapiątek11.3012.30pokój nauczycielski
Nowik Elżbietaczwartek10.3011.30pokój nauczycielski
Oksieńczuk Anetawtorek12.2513.25s.202/109z
Orzechowska Martaponiedziałek13.3014.30s.109z
Oszmiańska Ewaśroda12.3013.30pokój nauczycielski
Papież Justynaczwartek16.4517.45s.014
Podleśny Piotrponiedziałek16.1017.10sala gimnastyczna
Popławska-Włodkowska Magdalenawtorek10.4011.40s.201
Przymierski Kamil1.i3. środa7.508.50s.114
Puciłowski Marcinczwartek16.1017.10sala gimnastyczna
Rajchemba Małgorzataponiedziałek13.3014.30sala gimnastyczna
Rutkowska Joannaponiedziałek13.3014.30s.206
Rzepniewska Barbaraponiedziałek14.3015.25pokój nauczycielski
Sak Ewaponiedziałek12.2513.25pokój nauczycielski
Sakowicz Ewaśroda16.1017.10s.111
Sawicka Katarzynaczwartek8.459.45pokój nauczycielski
Sierkowska Urszulaczwartek11.2512.25pokój nauczycielski
Sinielnikow Andriejwtorek17.0018.00sala gimnastyczna
Skorulska Jolantaśroda16.0017.00s.302
Skup Izabelaśroda9.4510.30pokój nauczycielski
Słoma Martapiątek11.3012.30pokój nauczycielski
Smolej Katarzynapiątek9.3510.35pokój nauczycielski
Sokół Marlenawtorek8.459.45s. 204
Stankiewicz Ewaczwartek15.2016.20s.06
Suprunowicz Dorotaśroda15.2016.20pokój nauczycielski
Tomczyk Annawtorek15.2016.20pokój nauczycielski
Waszkiewicz Ewawtorek10.3011.30pokój nauczycielski
Wensław Katarzynaśroda9.3510.35 pokój w.f
Wierzbicka Jolantaśroda10.3011.30s.12/pokój nauczycielski
Winsko Marzenaśroda7.458.45s.5
Wojciuk Ewaczwartek11.4012.40pokój nauczycielski
Wróbel Edytaponiedziałek9.3510.35s.111z
Zahorska-Wicher Izabelaponiedziałek9.0010.00świetlica