Konkursy przyrodnicze dla klas 4, 5, i 7

Zakończył się konkurs skierowany do uczniów klas 4,5 i 7 . Wszyscy chętni uczniowie mogli pokazać swoje talenty plastyczne oraz wiedzę w 3 różnych obszarach tematycznych.

Klasy 4 prezentowały swoje ulubione zwierzęta, które mają w domu lub zwierzęta, które ich zdaniem są ciekawe , warte uwagi.

Klasy 7 wykonywały ulotki informacyjne o chorobach zakaźnych , byśmy dobrze je poznali  i dbali o własne zdrowie.

Klasy 5 wykonywały karty o tematyce przyrodniczej , aby stworzyć „Przyrodnicze memory”.

To ciekawy sposób prezentacji organizmów przyrodniczych, ale też sposób na utrwalenie wiedzy i dzielenie się nią z innymi uczniami. Karty do gry Memory będą ciekawą formą spędzenia czasu podczas przerw w szkole, gdyż będą dostępne w kąciku z grami , który  znajduje się na pierwszym piętrze przy Sali 111.

Zagrajmy w Memory przyrodnicze ! Zapraszam.

Opracowała: Edyta Wróbel