Spotkanie autorskie z pisarką Celiną Zubrycką

Dnia 12.01.2024 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z pisarką, autorką książek dla dzieci panią Celiną Zubrycką. W imprezie czytelniczej uczestniczyli – uczniowie klas: 3 a, 4 a i 4 b, wicedyrektor szkoły pani Justyna Anna Mnich oraz nauczyciele. Pisarka w bardzo interesujący sposób zaprezentowała swoją twórczość literacką. Opowiedziała o swoim warsztacie pisarskim i zachęciła dzieci do podejmowania samodzielnych prób literackich. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań autorce oraz otrzymania autografu. Na zakończenie imprezy czytelniczej pani wicedyrektor Justyna Mnich podziękowała pisarce za bardzo interesujące spotkanie autorskie. Imprezę czytelniczą zorganizowała i poprowadziła pani Alina Borowska.