Zajęcia profilaktyczne

Dnia 13 marca uczniowie klas drugich i siódmych uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez pracowników Straży Miejskiej.

„UWAGA NA OBCYCH”- program dla klas drugich, ma na celu uświadomienie dzieciom, na jakie zagrożenia ze strony osób nieznajomych mogą być narażone;  jak uniknąć kłopotów i groźnych sytuacji;  przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

„UZALEŻNENIA”- uczniowie klas siódmych dowiedzieli się jak substancje uzależniające szkodliwie działają na organizm człowieka, jak wpływają na nasze zmysły, jaki jest mechanizm uzależnienia. Rozwijali umiejętności skutecznego odmawiania i asertywności.

Dziękujemy pracownikom Straży Miejskiej p. Marcie Kopciewskiej i p.Krzysztofowi Tyszce za przeprowadzenie zajęć.