Akcja profilaktyczna!

14 marca we wtorek w naszej szkole odbyło się spotkanie dla młodzieży klas starszych z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Pani Anna Sokół z Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy Białystok poprowadziła dwa wykłady dla uczniów i przypomniała o zdrowym stylu życia oraz zwróciła uwagę na zagrożenia, jakie wiążą się z paleniem tytoniu.

Natomiast pani Małgorzata Kulik i pani Teresa Poznańska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej poprowadziły akcję informacyjną i konkurs profilaktyczny.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wsparcie i przekazanie cennych informacji młodzieży!!!

Zainteresowanie akcją było bardzo duże, dlatego zwracamy się do Was, Młodzi Uczniowie z apelem – pamiętajcie, że w chwilach trudności i zwątpienia nie warto się gać po używki. Szukacie w swoim środowisku ludzi i aktywności, które Was wspierają !!!