Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

kosz

W grudniu odbyły się Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce.

Finał Chłopców klas 8 zorganizowany został  w naszej szkole, dziewczęta klas 8 swój finał rozegrały w Szkole Podstawowej nr 4 Łomży.

Chłopcy zajęli I miejsce w województwie, pewnie wygrywając dwa mecze  z SP 9 z Białegostoku 78:34 i z SP 5 z Łomży 101:23. Wygrywając chłopcy uzyskali  prawo startu w Mistrzostwach Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Skład zespołu chłopców: Andraka Piotr, Białous Szymon, Bołtuć Maciej, Dzienis Damian, Kotyński Dawid, Olszewski Damian, Piećko Oskar,  Trochimczyk Jakub, Zarzycki Adam

Trenerem chłopców jest pan Andrzej Sinielnikow

Najlepszym zawodnikiem zespołu został Dawid Kotyński


Dziewczęta po wygranym półfinale w naszej szkole podjęły rywalizację w Łomży, przegrywając mecz po zaciętej rywalizacji 1 punktem 36:37 z SP 19 z Białegostoku oraz przegrywając mecz o 3 miejsce 3 punktami 26:29 z SP 5 z Bielska Podlaskiego. Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce w województwie.


Skład zespołu dziewcząt: Budnik Kelly, Busłowska Paulina, Chrzanowska Gabriela,  Dawidziuk Katarzyna, Dębowska Karina, Dermiaha Emilia, Krzywosz Michalina, Rudzińska Antonina, Machaeva Aischa, Tupik Aliaksandra

Trenerką dziewcząt jest pani Małgorzata Rajchemba

Najlepszą zawodniczką zespołu została Frąszczak Milena


Wyróżnienie trenera  otrzymała  Chrzanowska Gabriela