Plan lekcji – nauczyciele – od 19.09.2022

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

_ _ | Bach Anna | Bazler Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Bosk Katarzyna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Demianiuk Konrad | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Hapunik Marta | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Laskowska Bożena | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Manaches Monika | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Nikonowicz-Łubko Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Przymierski Kamil | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skorulska Jolanta | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Tomczyk Anna | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta |


Powrót na górę

Plan _ _

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
211

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / _ _
03

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _
110

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

4. 10:40 – 11:25

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _
03

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _
108

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
204

5. 11:40 – 12:25

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _
111

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
03

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _
205

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _
109

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

7. 13:45 – 14:30

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
204

Powrót na górę

Plan Bach Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
8d
2
203

2. 8:50 – 9:35

Informatyka
8ai
2
203

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5a

07a

Informatyka
4d
203

Informatyka
8fi
2
203

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
6ei
1
203

Informatyka
5c
2
203

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

07a

Informatyka
8c
2
203

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
4ai
2
203

Informatyka
6bs
2
203

Informatyka
6ai
1
Bach Anna / Słoma Marta
203

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
6d
203

Informatyka
6c
203

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
7ai
2
203

Informatyka
4bs
2
203

Informatyka
8e
2
203

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5bs
2
203

Powrót na górę

Plan Bazler Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
1b

1

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
2c


Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
1b

1

Powrót na górę

Plan Biryło Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Wychowanie przedszkolne
0a
313

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313

Powrót na górę

Plan Bogusz Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia z wychowawcą
8fi
104

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

3. 9:45 – 10:30

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

4. 10:40 – 11:25

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Bogusz Anna
01

Biologia
8fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
110

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
03

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
03

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
107

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
01

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
01

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
208

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
211

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

Powrót na górę

Plan Bosk Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

109z

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

06

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

06

3. 9:45 – 10:30

Technika
4d
03

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

109z

4. 10:40 – 11:25

Technika
4ai
Bosk Katarzyna / Myszkowska Agnieszka
01

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

07a

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
3a

07a

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

07a

Technika
4c
109

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5a

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

014a

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

07a

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07a

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

07a

Powrót na górę

Plan Brzyska Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
8bs
kat
114

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
6c
kat
114

Religia katolicka
8c
kat
109

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25

Religia katolicka
1b
kat
1

5. 11:40 – 12:25

Religia katolicka
1b
kat
1

Religia katolicka
2b
kat
114

6. 12:45 – 13:30

Religia katolicka
4ai
kat
111

Religia katolicka
3a
kat
114

Religia katolicka
3a
kat
201

7. 13:45 – 14:30

Religia katolicka
4ai
kat
114

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
8c
kat
114

Religia katolicka
2b
kat
101

Religia katolicka
8ai
kat
114

Religia katolicka
5c
kat
114

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
6c
kat
114

Religia katolicka
5c
kat
114

Religia katolicka
8ai
kat
114

10. 16:15 – 17:00

Religia katolicka
8bs
kat
110

Powrót na górę

Plan Bujnowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
01

2. 8:50 – 9:35

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Geografia
6ei
Kamińska Irena / Bujnowska Agnieszka
108

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

4. 10:40 – 11:25

Biologia
6ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
111

Zajęcia z wychowawcą
6ei
105

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

5. 11:40 – 12:25

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
111

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

6. 12:45 – 13:30

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
105

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

Muzyka
6ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
03

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Powrót na górę

Plan Demianiuk Konrad

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
4ai
sg3

3. 9:45 – 10:30

Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
01

Wychowanie fizyczne
4ai
sg1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
03

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Bogusz Anna
01

5. 11:40 – 12:25

Technika
6ai
Demianiuk Konrad / Słoma Marta
01

Technika
5c
01

Technika
6ei
01

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4ai
sg1

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta
01

Technika
6d
01

Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
01

7. 13:45 – 14:30

Technika
4bs
01

Technika
5a
01

Edukacja dla bezpieczeństwa
8e
109

Technika
6c
01

8. 14:35 – 15:20

Technika
5bs
01

Technika
6bs
01

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
4ai
sg1

Powrót na górę

Plan Droździewicz Lidia

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
8bs
204

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
8bs
204

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8bs
204

Matematyka
8bs
208

Matematyka
8d
204

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
211

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8d
108

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
204

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
111

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
03

Matematyka
8d
111

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8d
109

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8bs
104

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _
204

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8d
204

Powrót na górę

Plan Drużyńska Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Muzyka
6d
03

3. 9:45 – 10:30

Muzyka / Plastyka / Technika
NI 6
014a

4. 10:40 – 11:25

Muzyka
4d
03

5. 11:40 – 12:25

Muzyka / Plastyka / Technika
NI 6
11a

Muzyka
7c
03

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
6c
03

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Myszkowska Agnieszka
03

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
6bs
03

Muzyka
6ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
03

Muzyka
5a
03

Muzyka
5bs
03

Muzyka
5c
03

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
7ai
03

Muzyka
4c
03

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
03

Muzyka
7bs
03

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
4bs
03

Powrót na górę

Plan Duda Anita

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
8d
1
201

2. 8:50 – 9:35

Informatyka
8ai
1
201

Informatyka
7bs
201

Informatyka
8fi
1
201

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
6ei
2
201

Informatyka
5c
1
201

Informatyka
8c
1
201

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Myszkowska Agnieszka
201

Informatyka
4c
201

Informatyka
6bs
1
201

Informatyka
6ai
2
201

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
8bs
201

Informatyka
7c
201

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
7ai
1
201

Informatyka
4bs
1
201

Informatyka
8e
1
201

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5bs
1
201

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
5a
201

Powrót na górę

Plan Dzieszko Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
8c
207

2. 8:50 – 9:35

Historia
8d
207

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Wiedza o społeczeństwie
8d
207

Wiedza o społeczeństwie
8e
207

4. 10:40 – 11:25

Wiedza o społeczeństwie
8d
111

Wiedza o społeczeństwie
8bs
207

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Myszkowska Agnieszka
207

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

5. 11:40 – 12:25

Wiedza o społeczeństwie
8c
207

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
107

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Wiedza o społeczeństwie
8e
104

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
01

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

Historia / Informatyka
NI 6
014a

Wiedza o społeczeństwie
8bs
207

8. 14:35 – 15:20

Historia
8d
207

Powrót na górę

Plan Emiljańczyk Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
4. 10:40 – 11:25

Język angielski
6c
110

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
6c
01

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
6c
104

Powrót na górę

Plan Hapunik Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
4d
206

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8e
206

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
4ai
aw
206

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
8

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
5

Język angielski
4ai
aw
206

Język angielski
4bs
an
104

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4bs
an
206

Język angielski
4bs
an
206

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
8

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7c
206

Język angielski
4d
206

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7c
206

Język angielski
7c
206

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
5

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
aw
206

Język angielski
4d
206

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8c
206

Powrót na górę

Plan Jaroma Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
8ai

06

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
3a

06

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5a

06

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8fi

06

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
NI 6
014a

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
3c

06

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5a

06

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

06

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

06

Powrót na górę

Plan Jurczykowska Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1a
1

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

Edukacja wczesnoszkolna
1a
8

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

Informatyka
1a
201

Powrót na górę

Plan Kamińska Irena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Geografia
7bs
108

2. 8:50 – 9:35

Geografia
6ai
Kamińska Irena / Słoma Marta
107

3. 9:45 – 10:30

Geografia
5bs
108

Geografia
6ei
Kamińska Irena / Bujnowska Agnieszka
108

Geografia
7c
104

4. 10:40 – 11:25

Geografia
8e
108

Geografia
7c
108

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _
108

Geografia
8c
108

5. 11:40 – 12:25

Geografia
7bs
108

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _
205

6. 12:45 – 13:30

Geografia
8d
108

Geografia
5a
108

7. 13:45 – 14:30

Geografia
5c
108

Geografia
6c
109

Geografia
6bs
109

8. 14:35 – 15:20

Geografia
6d
108

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
108

9. 15:25 – 16:10

Geografia
8bs
108

Powrót na górę

Plan Kardel Krzysztof

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
7ai
sg4

Wychowanie fizyczne
5a
sg4

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
7c
sg4

Wychowanie fizyczne
7c
sg2

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5a
sg2

Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
5a
sg3

Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg2

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8c
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
7ai
sg3

Wychowanie fizyczne
7ai
sg4

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5a
sg1

Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
7c
sg2

Wychowanie fizyczne
7c
sg3

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
5c
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
7ai
sg1

Powrót na górę

Plan Karwowska Renata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8c
108

Matematyka
8c
108

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
6d
108

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
211

Matematyka
5c
108

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
5c
109

Matematyka
NI 6
11a

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
6d
108

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
114

Matematyka
5c
108

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8c
108

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

Matematyka
6d
211

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
6d
108

Matematyka
5c
108

Matematyka
8c
108

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
NI 6
11a

Matematyka
8c
108

Powrót na górę

Plan Khunkerova Bella

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Wychowanie przedszkolne
0a
313_

Powrót na górę

Plan Kikolska-Wróbel Eliza

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
3b
hol2

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
3b
203

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3b
1

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3b
hol1
I

Wychowanie fizyczne
3b
basen2
II

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Wychowanie fizyczne
3b
basen2
II

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3b
101

Wychowanie fizyczne
3b
hol2

Powrót na górę

Plan Kiryluk Jan

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3b,3c
pra
214

Religia prawosławna
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3b,3c
pra
214

6. 12:45 – 13:30

Religia prawosławna
4ai,4bs,4c,4d
pra
214

7. 13:45 – 14:30

Religia prawosławna
4ai,4bs,4c,4d
pra
214

8. 14:35 – 15:20

Religia prawosławna
7ai,7bs,7c,8ai,8bs,8c,8d,8fi
pra
214

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
5a,5bs,5c,6ai,6c,6d,6ei
pra
214

Religia prawosławna
5a,5bs,5c,6ai,6c,6d,6ei
pra
214

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
7ai,7bs,7c,8ai,8bs,8c,8d,8fi
pra
214

Powrót na górę

Plan Kołodziej Waldemar

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6c
211

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4bs
211

Matematyka
4bs
211

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
4bs
211

Matematyka
NI 6
014a

Matematyka
5bs
211

Matematyka
NI 6
014a

Matematyka
6c
211

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5bs
211

Matematyka
5bs
211

Matematyka
8e
211

Matematyka
8e
211

Matematyka
4bs
211

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8e
211

Matematyka
6c
211

Matematyka
5bs
211

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8e
211

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8e
211

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Matematyka
6c
211

Powrót na górę

Plan Komosa Łukasz

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Historia
6d
03

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

3. 9:45 – 10:30

Historia
6bs
105

Historia
6bs
106

Historia
6c
104

4. 10:40 – 11:25

Historia
8bs
106

Historia
5a
105

Historia
5a
106

5. 11:40 – 12:25

Historia
6c
105

Historia
5bs
105

Historia
4d
206

Historia
6d
105

6. 12:45 – 13:30

Historia
5bs
105

Historia
5c
105

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
105

7. 13:45 – 14:30

Historia
7bs
105

Zajęcia z wychowawcą
4d
105

8. 14:35 – 15:20

Historia
5c
105

Historia
8bs
105

9. 15:25 – 16:10

Historia
7bs
105

Powrót na górę

Plan Koniecko Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
3c

07b

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
6ai

014a

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

07b

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

07b

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
2c

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

07b

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
NI 6
07a

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
1a

07b

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

07b

Powrót na górę

Plan Kozłowski Andrzej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5a
211

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8fi
206

Matematyka
7bs
211

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7bs
01

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8ai
211

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
105

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5a
108

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
03

Matematyka
5a
01

Matematyka
5a
214

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
01

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Zajęcia z wychowawcą
5a
214

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
208

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
7bs
211

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
211

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
7bs
211

Powrót na górę

Plan Krawiel Mariola

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
4c
sg3

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
sg4

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
4c
sg4

Wychowanie fizyczne
6ai
sg4

Wychowanie fizyczne
6ei
sg1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
6ai
sg3

Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
6ai
sg2

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6ei
sg3

Wychowanie fizyczne
6ei
sg2

Wychowanie fizyczne
4c
sg1

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
sg4

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8c
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
4c
sg3

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
6ai
sg2

Wychowanie fizyczne
6ei
sg1

Powrót na górę

Plan Kruglicz Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
8fi
rn
202

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
8c
rn
202

Język rosyjski
5bs
106

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
8d
rn
202

Język rosyjski
5bs
106

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
8bs
204

Język rosyjski
4bs
106

Język rosyjski
5c
106

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
5c
106

Język rosyjski
8bs
106

Język rosyjski
5a
106

Język rosyjski
8e
rw
201

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
8c
rn
106

Język rosyjski
5a
106

Język rosyjski
8e
rw
107

Język rosyjski
7ai
rn
106

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rn
106

Język rosyjski
8ai
rn
202

Język rosyjski
8d
rn
202

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rn
202

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
8fi
rn
202

Powrót na górę

Plan Krzemińska Beata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4d
03

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3c
4

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4ai
204

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4bs
201

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4c
105

Powrót na górę

Plan Kuźmicka Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Wychowanie fizyczne
1c
hol1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
1c
hol1

Informatyka
1c
203

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
1c
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Edukacja wczesnoszkolna
1c
4

Powrót na górę

Plan Laskowska Bożena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
6d
sg4

Wychowanie fizyczne
4d
sg2

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
4bs
104

Wychowanie fizyczne
4d
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6d
sg2

Wychowanie fizyczne
6d
sg1

Wychowanie fizyczne
6d
sg2

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
4d
sg1

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
4d
sg2

Powrót na górę

Plan Łaszkiewicz Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język polski
8e
107

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język polski
4bs
205

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język polski
4bs
205

Język polski
8e
03

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4bs
205

6. 12:45 – 13:30

Język polski
4bs
205

Język polski
8d
107

Język polski
8d
110

Język polski
4bs
205

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8d
109

Język polski
8d
107

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
8e
107

Język polski
8e
107

Język polski
8e
107

9. 15:25 – 16:10

Język polski
8e
107

Język polski
8d
107

Powrót na górę

Plan Ławreszuk Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia z wychowawcą
8ai
105

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
206

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
105

5. 11:40 – 12:25

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
111

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta
01

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

8. 14:35 – 15:20

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
108

Powrót na górę

Plan Machaev Osman

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
5. 11:40 – 12:25

Religia muzułmańska
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3c,3a
muz
8

Religia muzułmańska
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3c,3a
muz
114

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Religia muzułmańska
0a
313

8. 14:35 – 15:20

Religia muzułmańska
7ai,7bs,7c,8ai,8e
muz
01

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
5a,5bs,5c,6ai,6bs,6ei,4ai,4bs,4c
muz
109

Religia muzułmańska
5a,5bs,5c,6ai,6bs,6ei,4ai,4bs,4c
muz
206

10. 16:15 – 17:00

Religia muzułmańska
7ai,7bs,7c,8ai,8e
muz
206

Powrót na górę

Plan Maciuszewicz Bożena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
210

Język angielski
8c
aw
105

Język angielski
8fi
aw
202

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8fi
aw
214

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
202

Język angielski
8fi
aw
210a

Język angielski
8c
aw
210a

Język angielski
4bs
aw
210

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4bs
aw
202

Język angielski
4bs
aw
114

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

Język angielski
8ai
an
202

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
8c
aw
213

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
114

Język angielski
NI 6
11a

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8ai
an
210

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
213

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8ai
an
210

Powrót na górę

Plan Madura-Gryko Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1b
1

Informatyka
1b
203

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
106
I

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
205
I

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Wychowanie do życia w rodzinie
4d
205
II

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
1b
hol3

Wychowanie fizyczne
1b
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie do życia w rodzinie
4c
111
II

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Wychowanie do życia w rodzinie
6d
108
I

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
1b
1

Wychowanie fizyczne
1b
hol1

Powrót na górę

Plan Manaches Monika

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
6bs
kat
214

Religia katolicka
6ei
kat
214

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
6ei
kat
214

Religia katolicka
2c
kat
214

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
6d
kat
214

Religia katolicka
4c
kat
214

4. 10:40 – 11:25

Religia katolicka
3b
kat
214

5. 11:40 – 12:25

Religia katolicka
2c
kat
5

6. 12:45 – 13:30

Religia katolicka
4c
kat
109

Religia katolicka
1a
kat
214

Religia katolicka
1a
kat
8

7. 13:45 – 14:30

Religia katolicka
8fi
kat
214

Religia katolicka
5bs
kat
214

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
6d
kat
214

Religia katolicka
8fi
kat
210a

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
3b
kat
101

Religia katolicka
5bs
kat
109

Religia katolicka
6bs
kat
214

Powrót na górę

Plan Mnich Justyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
205
II

Wychowanie do życia w rodzinie
6c
205
I

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6d
205

Język polski
6d
205

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6d
205

Język polski
6d
205

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Język polski
6d
205

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
6ei
205
I

Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
205
II

Powrót na górę

Plan Myszkowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

2. 8:50 – 9:35

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
210

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
211

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Myszkowska Agnieszka
201

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
202

Technika
4ai
Bosk Katarzyna / Myszkowska Agnieszka
01

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Myszkowska Agnieszka
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
101

Język rosyjski
4ai
Oksieńciuk Aneta / Myszkowska Agnieszka
106

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
114

Zajęcia z wychowawcą
4ai
208

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Myszkowska Agnieszka
03

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

7. 13:45 – 14:30

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Myszkowska Agnieszka
01

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
213

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

Powrót na górę

Plan Nierodzik Aleksandra

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski
5c
an
210a

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
8

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
8bs
104

Język angielski
6ei
aw
210a

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8bs
03

Język angielski
8bs
109

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5bs
an
210a

Język angielski
5bs
an
210a

Język angielski
6ei
aw
210a

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
6ei
aw
210a

Język angielski
8ai
aw
210a

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
8bs
105

Język angielski
5bs
an
210a

Język angielski
5c
an
210a

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
8

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8ai
aw
210a

Język angielski
5c
an
210a

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8ai
aw
210a

Powrót na górę

Plan Nikonowicz-Łubko Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7ai
105

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

3. 9:45 – 10:30

Historia
8c
105

Historia
8c
01

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
105

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

4. 10:40 – 11:25

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Historia
8e
111

Historia
4bs
105

5. 11:40 – 12:25

Historia
7c
105

Historia
4c
214

Zajęcia z wychowawcą
7ai
105

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

7. 13:45 – 14:30

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

Historia
8e
105

8. 14:35 – 15:20

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
109

Historia / Informatyka
NI 6
11a

9. 15:25 – 16:10

Historia
7c
105

Powrót na górę

Plan Nojszewska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

07a

2. 8:50 – 9:35

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8bs
208

Język polski
5c
208

4. 10:40 – 11:25

Język polski
5c
107

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
2c

07a

Język polski
NI 6
014a

5. 11:40 – 12:25

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Język polski
NI 6
014a

Język polski
5c
208

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
5c
208

Język polski
5c
208

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Język polski
8bs
03

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8bs
208

Język polski
5c
208

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Język polski
8bs
208

9. 15:25 – 16:10

Język polski
8bs
208

Powrót na górę

Plan Nowik Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2c
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Wychowanie fizyczne
2c
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2c
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Informatyka
2c
203

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2c
5

Wychowanie fizyczne
2c
hol2

Powrót na górę

Plan Oksieńciuk Aneta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
8fi
rw
106

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
8c
rw
106

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
7bs
106

Język rosyjski
8d
rw
106

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
6d
104

Język rosyjski
6ai
106

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
4d
114

Język rosyjski
4ai
Oksieńciuk Aneta / Myszkowska Agnieszka
106

Język rosyjski
7bs
104

Język rosyjski
6d
107

Język rosyjski
8e
rn
109

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
8c
rw
202

Język rosyjski
8e
rn
106

Zajęcia z wychowawcą
8c
106

Język rosyjski
7ai
rw
202

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
6ai
106

Język rosyjski
8ai
rw
202

Język rosyjski
8ai
rw
106

Język rosyjski
8d
rw
106

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rw
106

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
8fi
rw
106

Powrót na górę

Plan Orzechowska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Fizyka
8e
109

2. 8:50 – 9:35

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

Fizyka
7bs
109

3. 9:45 – 10:30

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

Fizyka
8c
109

4. 10:40 – 11:25

Fizyka
7c
109

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _
03

Fizyka
8c
109

Fizyka
8d
109

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
8e
109

Fizyka
8d
109

Fizyka
7c
109

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _
109

Fizyka
8bs
109

7. 13:45 – 14:30

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
8bs
109

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

9. 15:25 – 16:10

Fizyka
7bs
109

Powrót na górę

Plan Oszmiańska Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
101

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6bs
aw
213

Zajęcia z wychowawcą
6d
206

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
6d
107

Język angielski
7ai
an
213

Język angielski
8e
an
213

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
6d
107

Język angielski
8e
an
213

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język angielski
6bs
aw
213

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
101

Język angielski
7ai
an
213

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8e
an
213

Język angielski
6bs
aw
213

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
6d
109

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7ai
an
213

Powrót na górę

Plan Podleśny Piotr

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg3

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg3

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
sg3

Wychowanie fizyczne
7bs
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
7bs
sg4

Wychowanie fizyczne
7bs
sg1

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
7bs
sg4

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Popławska-Włodkowska Magdalena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
01

2. 8:50 – 9:35

Plastyka
6bs
01

Plastyka
5c
01

3. 9:45 – 10:30

Plastyka
4bs
01

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / _ _
03

4. 10:40 – 11:25

Plastyka
5a
01

Plastyka
6d
01

5. 11:40 – 12:25

Etyka
1a,1c,2a,2c,3a,2b,3c,1b
ety
4

Etyka
1a,1c,2a,2c,3a,2b,3c,1b
ety
8

Plastyka
5bs
106

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
110

Plastyka
7bs
03

Plastyka
6c
104

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

11a

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Myszkowska Agnieszka
01

Plastyka
7c
01

8. 14:35 – 15:20

Plastyka
4c
01

9. 15:25 – 16:10

Plastyka
4d
01

Powrót na górę

Plan Przymierski Kamil

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
6ai
kat
114

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
5a
kat
114

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
4d
kat
114

Religia katolicka
5a
kat
210a

4. 10:40 – 11:25

Religia katolicka
4d
kat
114

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
6ai
kat
108

Powrót na górę

Plan Puciłowski Marcin

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg2

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg2

Wychowanie fizyczne
6c
sg4

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6c
sg3

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
6c
sg2

Wychowanie fizyczne
6c
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
sg1

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

Powrót na górę

Plan Rajchemba Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
8bs
sg4

Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg4

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
sg4

Wychowanie fizyczne
8bs
sg2

Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg1

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8bs
sg2

Zajęcia z wychowawcą
8bs
104

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
5c
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Rutkowska Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski
5c
aw
206

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
1

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
1

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8ai
206

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5bs
aw
206

Język angielski
5bs
aw
210

Język angielski
7bs
206

Język angielski
7bs
206

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8d
an
210a

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
101

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
101

Język angielski
8d
an
206

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7bs
206

Język angielski
5bs
aw
206

Język angielski
5c
aw
206

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8d
an
210a

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
5c
aw
105

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8d
206

Powrót na górę

Plan Rzepniewska Barbara

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
3c
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1c
201

Wychowanie fizyczne
3c
hol2

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Wychowanie fizyczne
3c
hol3
I

Wychowanie fizyczne
3c
basen3
II

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

Wychowanie fizyczne
3c
basen3
II

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3c
4

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
3c
203

Powrót na górę

Plan Sak Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
4c
208

2. 8:50 – 9:35

Język polski
4c
208

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6bs
208

Język polski
5a
208

Język polski
5a
208

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6c
208

Język polski
5a
208

Język polski
6c
208

Język polski
6c
208

Język polski
4c
208

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4c
208

Język polski
6c
208

6. 12:45 – 13:30

Język polski
6bs
110

Język polski
6bs
03

Język polski
4c
208

Język polski
6bs
208

7. 13:45 – 14:30

Język polski
5a
114

Język polski
6bs
110

Język polski
5a
104

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6c
106

Powrót na górę

Plan Sakowicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

2. 8:50 – 9:35

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

Przyroda
4c
111

Biologia
8bs
111

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia z wychowawcą
6c
111

Przyroda
4d
111

Przyroda
4c
111

Przyroda
4bs
111

4. 10:40 – 11:25

Biologia
5c
111

Biologia
8d
110

5. 11:40 – 12:25

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
111

Biologia
8c
111

6. 12:45 – 13:30

Biologia / Geografia
NI 6
014a

Przyroda
4bs
111

Przyroda
4d
111

7. 13:45 – 14:30

Biologia
7bs
111

Biologia
7bs
111

8. 14:35 – 15:20

Biologia
6c
111

9. 15:25 – 16:10

Biologia
8e
111

Powrót na górę

Plan Sawicka Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8fi
104

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3a
5

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6ai
aw
210

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
8c
an
210

Język angielski
5a
03

Język angielski
8fi
an
210

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8fi
an
210

Język angielski
8fi
an
210

Język angielski
8c
an
210

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
8d
206

Język angielski
8d
aw
210

Język angielski
6ai
aw
210

Język angielski
8d
aw
210

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
5a
104

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3a
5

Język angielski
8c
an
210

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
6ai
aw
210

Język angielski
8d
aw
210

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
5a
104

Powrót na górę

Plan Sierkowska Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język polski
4d
207

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

07a

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8c
207

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
1a

07b

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8c
207

Język polski
4d
207

Język polski
4d
207

6. 12:45 – 13:30

Język polski
4d
114

Język polski
5bs
207

Język polski
4d
207

Zajęcia z wychowawcą
5bs
207

7. 13:45 – 14:30

Język polski
5bs
206

Język polski
5bs
207

Język polski
8c
207

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ei

07a

8. 14:35 – 15:20

Język polski
5bs
207

Język polski
5bs
207

Język polski
8c
207

9. 15:25 – 16:10

Język polski
8c
207

Powrót na górę

Plan Sinielnikow Andriej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
sg3

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg3

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
sg3

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Skorulska Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5a

302

Powrót na górę

Plan Skup Izabela

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
4

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6bs
an
104

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia z wychowawcą
4c
104

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4c
104

Język angielski
7ai
aw
104

Język angielski
8e
aw
104

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4c
205

Język angielski
8e
aw
104

Język angielski
4c
104

Język angielski
6bs
an
104

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
4

Język angielski
7ai
aw
104

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
4

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8e
aw
104

Język angielski
6bs
an
104

Język angielski
NI 6
014a

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
4

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7ai
aw
104

Powrót na górę

Plan Słoma Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Geografia
6ai
Kamińska Irena / Słoma Marta
107

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
105

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
214

Informatyka
6ai
1
Bach Anna / Słoma Marta
203

5. 11:40 – 12:25

Technika
6ai
Demianiuk Konrad / Słoma Marta
01

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
110

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta
111

Zajęcia z wychowawcą
6ai
105

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
114

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

8. 14:35 – 15:20

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
109

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
03

Powrót na górę

Plan Smolej Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7bs
205

2. 8:50 – 9:35

Język polski
7bs
205

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7bs
205

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
8ai

07a

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
206

Język polski
NI 6
11a

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
03

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Język polski
7bs
03

6. 12:45 – 13:30

Język polski
NI 6
11a

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

7. 13:45 – 14:30

Język polski
7bs
205

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

8. 14:35 – 15:20

Język polski
7bs
205

Zajęcia z wychowawcą
7bs
205

Powrót na górę

Plan Sokół Marlena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4c
204

Matematyka
7c
204

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
4d
204

Matematyka
4d
214

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
214

Matematyka
6bs
109

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7c
204

Matematyka
6bs
204

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Matematyka
6bs
204

Matematyka
4c
204

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
6bs
204

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Matematyka
7c
204

Matematyka
7c
204

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
4c
204

Matematyka
4c
204

Matematyka
4d
204

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
4d
204

Powrót na górę

Plan Stankiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

014a

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

06

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

06

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
2c

06

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

06

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ei

06

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5a

06

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

11a

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

06

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
6ai

06

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

07a

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

11a

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

06

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

06

Powrót na górę

Plan Suprunowicz Dorota

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
7bs
kat
110

Religia katolicka
7ai
kat
114

Religia katolicka
7ai
kat
114

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
8d
kat
114

Religia katolicka
8e
kat
114

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
7c
kat
114

Religia katolicka
8e
kat
114

Religia katolicka
7c
kat
114

4. 10:40 – 11:25

Religia katolicka
1c
kat
114

5. 11:40 – 12:25

Religia katolicka
1c
kat
4

Religia katolicka
3c
kat
4

6. 12:45 – 13:30

Religia katolicka
4bs
kat
114

Religia katolicka
2a
kat
214

Religia katolicka
3c
kat
114

7. 13:45 – 14:30

Religia katolicka
4bs
kat
208

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
2a
kat
8

Religia katolicka
8d
kat
106

9. 15:25 – 16:10
10. 16:15 – 17:00

Religia katolicka
7bs
kat
114

Powrót na górę

Plan Tomczyk Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Wychowanie fizyczne
2a
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
2a
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2a
8

Wychowanie fizyczne
2a
hol1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Informatyka
2a
203

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Edukacja wczesnoszkolna
2a
8

Powrót na górę

Plan Waszkiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Chemia
8bs
110

2. 8:50 – 9:35

Chemia
7c
110

Chemia
8e
110

3. 9:45 – 10:30

Chemia
8d
110

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

Chemia
7bs
110

4. 10:40 – 11:25

Chemia
8e
110

Chemia
8d
110

5. 11:40 – 12:25

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Chemia
8c
110

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

6. 12:45 – 13:30

Chemia
7bs
110

Chemia
8c
110

7. 13:45 – 14:30

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

8. 14:35 – 15:20

Chemia
7c
110

Chemia
8bs
110

Powrót na górę

Plan Wensław Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg1

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg1

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
sg2

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
sg2

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Wierzbicka Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7c
107

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7c
107

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

3. 9:45 – 10:30

Język polski
7c
107

Język rosyjski
6c
107

Język rosyjski
6bs
01

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
4c
107

Język polski
7c
107

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
101

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7c
107

Język rosyjski
6bs
107

Język rosyjski
7c
107

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

Język polski
7c
206

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
6c
106

Zajęcia z wychowawcą
7c
206

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
7c
107

Powrót na górę

Plan Winsko Marzenna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Wychowanie fizyczne
3a
hol1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Wychowanie fizyczne
3a
hol3

Informatyka
3a
203

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Wychowanie fizyczne
3a
hol2
I

Wychowanie fizyczne
3a
basen1
II

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

Edukacja wczesnoszkolna
3a
5

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3a
5

Powrót na górę

Plan Wojciuk Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Wychowanie fizyczne
2b
hol1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

109z

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Informatyka
2b
203

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Wychowanie fizyczne
2b
hol3

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2b
01

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2b
101

Wychowanie fizyczne
2b
hol1

Powrót na górę

Plan Wróbel Edyta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
111
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8fi
111
I

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
8d
109
I

Biologia
7c
111

Wychowanie do życia w rodzinie
5c
110
II

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie do życia w rodzinie
5a
109
II

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _
110

Biologia / Geografia
NI 6
11a

4. 10:40 – 11:25

Biologia
6ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
111

Biologia
8fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
110

Biologia
5a
111

5. 11:40 – 12:25

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _
111

Biologia
5bs
110

6. 12:45 – 13:30

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta
111

7. 13:45 – 14:30

Biologia
7c
111

Biologia
6d
110

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
111
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8c
111
I

Zajęcia z wychowawcą
6bs
111

Biologia
6bs
110

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
111
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
111
I

Wychowanie do życia w rodzinie
7c
111
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
111
I

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie do życia w rodzinie
8e
111
I