Plan lekcji – klasy – od 19.09.2022r.

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

0a | 0a_ | 1a | 1b | 1c | 2a | 2b | 2c | 3a | 3b | 3c | 4ai | 4bs | 4c | 4d | 5a | 5bs | 5c | 6ai | 6bs | 6c | 6d | 6ei | 7ai | 7bs | 7c | 8ai | 8bs | 8c | 8d | 8e | 8fi |

Powrót na górę

Plan klasy 0a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 9:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

2. 9:00 – 10:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

3. 10:00 – 11:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

4. 11:00 – 12:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

5. 12:00 – 13:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

6. 13:00 – 14:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

7. 14:00 – 15:00

Religia muzułmańska
Machaev Osman
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Powrót na górę

Plan klasy 0a_

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 9:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

2. 9:00 – 10:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

3. 10:00 – 11:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

4. 11:00 – 12:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

5. 12:00 – 13:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

6. 13:00 – 14:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

7. 14:00 – 15:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313_

Powrót na górę

Plan klasy 1a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Hapunik Marta
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Wychowanie fizyczne
Jurczykowska Urszula
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Jurczykowska Urszula
1

Wychowanie fizyczne
Jurczykowska Urszula
hol1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Hapunik Marta
8

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

Edukacja wczesnoszkolna
Jurczykowska Urszula
8

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Jurczykowska Urszula
hol1

Informatyka
Jurczykowska Urszula
201

Powrót na górę

Plan klasy 1b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Madura-Gryko Katarzyna
1

Informatyka
Madura-Gryko Katarzyna
203

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Rutkowska Joanna
1

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Rutkowska Joanna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
1

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
1

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol3

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol1

Powrót na górę

Plan klasy 1c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Wychowanie fizyczne
Kuźmicka Małgorzata
hol1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
Kuźmicka Małgorzata
hol1

Informatyka
Kuźmicka Małgorzata
203

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
4

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Wychowanie fizyczne
Kuźmicka Małgorzata
hol1

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Rzepniewska Barbara
201

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Kuźmicka Małgorzata
4

Powrót na górę

Plan klasy 2a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Nierodzik Aleksandra
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Tomczyk Anna
8

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
214

Informatyka
Tomczyk Anna
203

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Nierodzik Aleksandra
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Powrót na górę

Plan klasy 2b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Informatyka
Wojciuk Ewa
203

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol3

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Wojciuk Ewa
01

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Rutkowska Joanna
101

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Rutkowska Joanna
101

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
101

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
101

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol1

Powrót na górę

Plan klasy 2c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Nowik Elżbieta
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Hapunik Marta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
5

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Informatyka
Nowik Elżbieta
203

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Hapunik Marta
5

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol2

Powrót na górę

Plan klasy 3a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Sawicka Katarzyna
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol1

5. 11:40 – 12:25

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol3

Informatyka
Winsko Marzenna
203

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Sawicka Katarzyna
5

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol2
I

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
basen1
II

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
201

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Winsko Marzenna
5

Powrót na górę

Plan klasy 3b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Oszmiańska Ewa
101

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol2

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Informatyka
Kikolska-Wróbel Eliza
203

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Kikolska-Wróbel Eliza
1

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Oszmiańska Ewa
101

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol1
I

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
basen2
II

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
basen2
II

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
101

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol2

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
101

Powrót na górę

Plan klasy 3c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Krzemińska Beata
4

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
4

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
8

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
8

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
114

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol2

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol3
I

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
basen3
II

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
basen3
II

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
Rzepniewska Barbara
203

Powrót na górę

Plan klasy 4ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Przyroda
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

2. 8:50 – 9:35

Przyroda
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka
111

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg3

Język polski
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
aw
Hapunik Marta
206

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
210

Matematyka
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
211

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Krzemińska Beata
204

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg1

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
2
Bach Anna
203

Informatyka
1
Duda Anita / Myszkowska Agnieszka
201

Język angielski
aw
Hapunik Marta
206

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
202

Technika
Bosk Katarzyna / Myszkowska Agnieszka
01

Historia
Dzieszko Anna / Myszkowska Agnieszka
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
101

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta / Myszkowska Agnieszka
106

Język polski
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

Matematyka
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
114

Zajęcia z wychowawcą
Myszkowska Agnieszka
208

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg1

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
111

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Matematyka
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Myszkowska Agnieszka
03

Matematyka
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka
108

7. 13:45 – 14:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Myszkowska Agnieszka
01

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Język polski
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
aw
Hapunik Marta
206

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka
213

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
205
II

Język polski
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka
205

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg1

Powrót na górę

Plan klasy 4bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
205
II

3. 9:45 – 10:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Język angielski
an
Hapunik Marta
104

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
210

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
Laskowska Bożena
104

Język angielski
an
Hapunik Marta
206

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
202

Język angielski
an
Hapunik Marta
206

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
114

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

7. 13:45 – 14:30

Technika
Demianiuk Konrad
01

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Krzemińska Beata
201

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
208

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Powrót na górę

Plan klasy 4c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
Sak Ewa
208

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Sak Ewa
208

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg3

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Sokół Marlena
204

Zajęcia z wychowawcą
Skup Izabela
104

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg4

Język angielski
Skup Izabela
104

Informatyka
Duda Anita
201

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
107

Język polski
Sak Ewa
208

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
Skup Izabela
205

Język polski
Sak Ewa
208

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
214

Język angielski
Skup Izabela
104

Matematyka
Sokół Marlena
204

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie do życia w rodzinie
Madura-Gryko Katarzyna
111
II

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
109

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg1

Język polski
Sak Ewa
208

Technika
Bosk Katarzyna
109

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
Sokół Marlena
204

Matematyka
Sokół Marlena
204

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg3

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Krzemińska Beata
105

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 4d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Krzemińska Beata
03

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
Hapunik Marta
206

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Informatyka
Bach Anna
203

3. 9:45 – 10:30

Technika
Bosk Katarzyna
03

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
114

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg2

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Sokół Marlena
204

Matematyka
Sokół Marlena
214

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
114

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Wychowanie do życia w rodzinie
Madura-Gryko Katarzyna
205
II

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
114

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg1

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Historia
Komosa Łukasz
206

Język polski
Sierkowska Urszula
207

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Sierkowska Urszula
114

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Język angielski
Hapunik Marta
206

Przyroda
Sakowicz Ewa
111

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg1

Zajęcia z wychowawcą
Komosa Łukasz
105

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Matematyka
Sokół Marlena
204

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język angielski
Hapunik Marta
206

9. 15:25 – 16:10

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg2

Powrót na górę

Plan klasy 5a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
Kozłowski Andrzej
211

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
114

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
109
II

Język polski
Sak Ewa
208

Język polski
Sak Ewa
208

Język angielski
Sawicka Katarzyna
03

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
210a

4. 10:40 – 11:25

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Język polski
Sak Ewa
208

Historia
Komosa Łukasz
105

Historia
Komosa Łukasz
106

Biologia
Wróbel Edyta
111

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Kozłowski Andrzej
108

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Matematyka
Kozłowski Andrzej
01

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Matematyka
Kozłowski Andrzej
214

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
Sawicka Katarzyna
104

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

Geografia
Kamińska Irena
108

Zajęcia z wychowawcą
Kozłowski Andrzej
214

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Sak Ewa
114

Technika
Demianiuk Konrad
01

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Język polski
Sak Ewa
104

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg1

Informatyka
Duda Anita
201

Język angielski
Sawicka Katarzyna
104

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 5bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg4

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg4

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg4

Geografia
Kamińska Irena
108

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
206

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
210

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Historia
Komosa Łukasz
105

Biologia
Wróbel Edyta
110

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
106

6. 12:45 – 13:30

Historia
Komosa Łukasz
105

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
206

Zajęcia z wychowawcą
Sierkowska Urszula
207

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Sierkowska Urszula
206

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
II

Technika
Demianiuk Konrad
01

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Język polski
Sierkowska Urszula
207

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
109

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Podleśny Piotr
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Powrót na górę

Plan klasy 5c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
206

2. 8:50 – 9:35

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
110
II

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Matematyka
Karwowska Renata
108

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Karwowska Renata
109

Język polski
Nojszewska Małgorzata
107

Biologia
Sakowicz Ewa
111

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Technika
Demianiuk Konrad
01

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Matematyka
Karwowska Renata
108

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
Nojszewska Małgorzata
208

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Historia
Komosa Łukasz
105

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg1

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
206

7. 13:45 – 14:30

Geografia
Kamińska Irena
108

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Matematyka
Karwowska Renata
108

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

8. 14:35 – 15:20

Historia
Komosa Łukasz
105

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
105

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 6ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
114

2. 8:50 – 9:35

Geografia
Kamińska Irena / Słoma Marta
107

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Wychowanie do życia w rodzinie
Madura-Gryko Katarzyna
205
I

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
105

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
106

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg4

Matematyka
Sokół Marlena / Słoma Marta
214

Informatyka
2
Duda Anita
201

Informatyka
1
Bach Anna / Słoma Marta
203

5. 11:40 – 12:25

Technika
Demianiuk Konrad / Słoma Marta
01

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg3

Matematyka
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
210a

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg2

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
110

Matematyka
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

Biologia
Wróbel Edyta / Słoma Marta
111

Zajęcia z wychowawcą
Słoma Marta
105

Matematyka
Sokół Marlena / Słoma Marta
204

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
106

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta
114

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
107

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg2

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
109

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
03

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia katolicka
kat
Przymierski Kamil
108

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 6bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

2. 8:50 – 9:35

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
an
Skup Izabela
104

Wychowanie do życia w rodzinie
Madura-Gryko Katarzyna
106
I

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Sak Ewa
208

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Historia
Komosa Łukasz
105

Historia
Komosa Łukasz
106

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
01

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg1

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Matematyka
Sokół Marlena
109

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg1

Matematyka
Sokół Marlena
204

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
an
Skup Izabela
104

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język polski
Sak Ewa
110

Język polski
Sak Ewa
03

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
107

Język polski
Sak Ewa
208

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Język polski
Sak Ewa
110

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
an
Skup Izabela
104

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Geografia
Kamińska Irena
109

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
Wróbel Edyta
111

Biologia
Wróbel Edyta
110

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Technika
Demianiuk Konrad
01

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Powrót na górę

Plan klasy 6c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
205
I

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia z wychowawcą
Sakowicz Ewa
111

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
107

Historia
Komosa Łukasz
104

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Sak Ewa
208

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
110

Język polski
Sak Ewa
208

Język polski
Sak Ewa
208

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

5. 11:40 – 12:25

Historia
Komosa Łukasz
105

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg4

Język polski
Sak Ewa
208

Informatyka
Bach Anna
203

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
01

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
104

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg3

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
104

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg2

Geografia
Kamińska Irena
109

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg1

Technika
Demianiuk Konrad
01

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
106

Język polski
Sak Ewa
106

Biologia
Sakowicz Ewa
111

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Powrót na górę

Plan klasy 6d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Historia
Komosa Łukasz
03

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Zajęcia z wychowawcą
Oszmiańska Ewa
206

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Karwowska Renata
108

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg4

Język polski
Mnich Justyna
205

Język polski
Mnich Justyna
205

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
104

Język angielski
Oszmiańska Ewa
107

Język polski
Mnich Justyna
205

Język polski
Mnich Justyna
205

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
Oszmiańska Ewa
107

Informatyka
Bach Anna
203

Matematyka
Karwowska Renata
108

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
107

Historia
Komosa Łukasz
105

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg2

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg1

Technika
Demianiuk Konrad
01

Matematyka
Karwowska Renata
211

Wychowanie fizyczne
Laskowska Bożena
sg2

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Mnich Justyna
205

Matematyka
Karwowska Renata
108

Biologia
Wróbel Edyta
110

Wychowanie do życia w rodzinie
Madura-Gryko Katarzyna
108
I

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Geografia
Kamińska Irena
108

Język angielski
Oszmiańska Ewa
109

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Powrót na górę

Plan klasy 6ei

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
01

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Historia
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
2
Duda Anita
201

Informatyka
1
Bach Anna
203

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Geografia
Kamińska Irena / Bujnowska Agnieszka
108

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

4. 10:40 – 11:25

Biologia
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
111

Zajęcia z wychowawcą
Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
204

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg1

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
111

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Technika
Demianiuk Konrad
01

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg2

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Historia
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
105

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka
107

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
03

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
205
I

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
208

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg1

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
109

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 7ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
II

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Droździewicz Lidia / _ _
211

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / _ _
03

Biologia
Wróbel Edyta / _ _
110

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

4. 10:40 – 11:25

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Fizyka
Orzechowska Marta / _ _
03

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Geografia
Kamińska Irena / _ _
108

Matematyka
Droździewicz Lidia / _ _
204

5. 11:40 – 12:25

Biologia
Wróbel Edyta / _ _
111

Chemia
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Matematyka
Droździewicz Lidia / _ _
03

Zajęcia z wychowawcą
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Geografia
Kamińska Irena / _ _
205

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
Orzechowska Marta / _ _
109

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
106

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
202

7. 13:45 – 14:30

Chemia
Waszkiewicz Ewa / _ _
110

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
105

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _
114

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Matematyka
Droździewicz Lidia / _ _
204

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
01

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg1

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 7bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
110

Geografia
Kamińska Irena
108

Język polski
Smolej Katarzyna
205

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Smolej Katarzyna
205

Informatyka
Duda Anita
201

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
Smolej Katarzyna
205

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Matematyka
Kozłowski Andrzej
211

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
106

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Matematyka
Kozłowski Andrzej
01

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Język angielski
Rutkowska Joanna
206

Język angielski
Rutkowska Joanna
206

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Geografia
Kamińska Irena
108

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
104

Język polski
Smolej Katarzyna
03

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg1

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
Rutkowska Joanna
206

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
03

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg4

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg1

7. 13:45 – 14:30

Historia
Komosa Łukasz
105

Język polski
Smolej Katarzyna
205

Biologia
Sakowicz Ewa
111

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg4

Biologia
Sakowicz Ewa
111

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
Kozłowski Andrzej
211

Język polski
Smolej Katarzyna
205

Zajęcia z wychowawcą
Smolej Katarzyna
205

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
01

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
II

Historia
Komosa Łukasz
105

Matematyka
Kozłowski Andrzej
211

Fizyka
Orzechowska Marta
109

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Powrót na górę

Plan klasy 7c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
Wierzbicka Jolanta
107

2. 8:50 – 9:35

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
Wierzbicka Jolanta
107

Biologia
Wróbel Edyta
111

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język polski
Wierzbicka Jolanta
107

Geografia
Kamińska Irena
104

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

4. 10:40 – 11:25

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

Geografia
Kamińska Irena
108

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Język polski
Wierzbicka Jolanta
107

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Sokół Marlena
204

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Informatyka
Duda Anita
201

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Wierzbicka Jolanta
107

Język angielski
Hapunik Marta
206

Matematyka
Sokół Marlena
204

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
107

7. 13:45 – 14:30

Biologia
Wróbel Edyta
111

Język polski
Wierzbicka Jolanta
206

Język angielski
Hapunik Marta
206

Język angielski
Hapunik Marta
206

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

8. 14:35 – 15:20

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Zajęcia z wychowawcą
Wierzbicka Jolanta
206

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
01

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
Wierzbicka Jolanta
107

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
II

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 8ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45
2. 8:50 – 9:35

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Zajęcia z wychowawcą
Ławreszuk Elżbieta
105

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Fizyka
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Rutkowska Joanna
206

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
206

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Kozłowski Andrzej
211

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
105

5. 11:40 – 12:25

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Biologia
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
111

Historia
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
202

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta
01

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
205

Historia
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
207

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
211

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
106

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
202

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

Fizyka
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
109

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
110

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
210

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
01

Geografia
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta
108

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
I

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
210

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
210a

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 8bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Matematyka
Droździewicz Lidia
204

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
Droździewicz Lidia
204

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Droździewicz Lidia
204

Matematyka
Droździewicz Lidia
208

Biologia
Sakowicz Ewa
111

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
104

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
01

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Nierodzik Aleksandra
03

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
109

4. 10:40 – 11:25

Historia
Komosa Łukasz
106

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
204

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg4

Informatyka
Duda Anita
201

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
106

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg4

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
105

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg2

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Język polski
Nojszewska Małgorzata
03

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Matematyka
Droździewicz Lidia
104

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg2

Zajęcia z wychowawcą
Rajchemba Małgorzata
104

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Historia
Komosa Łukasz
105

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
I

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Język polski
Nojszewska Małgorzata
208

Geografia
Kamińska Irena
108

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
110

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Powrót na górę

Plan klasy 8c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Karwowska Renata
108

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

Matematyka
Karwowska Renata
108

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
109

3. 9:45 – 10:30

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
105

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
01

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

4. 10:40 – 11:25

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
03

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
210a

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

Geografia
Kamińska Irena
108

5. 11:40 – 12:25

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Biologia
Sakowicz Ewa
111

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
106

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
202

Matematyka
Karwowska Renata
108

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
213

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

Zajęcia z wychowawcą
Oksieńciuk Aneta
106

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Matematyka
Karwowska Renata
108

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
I

Religia katolicka
kat
Brzyska Anna
114

Matematyka
Karwowska Renata
108

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Język polski
Sierkowska Urszula
207

9. 15:25 – 16:10

Język polski
Sierkowska Urszula
207

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Hapunik Marta
206

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Powrót na górę

Plan klasy 8d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
109
I

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Historia
Dzieszko Anna
207

Matematyka
Droździewicz Lidia
204

3. 9:45 – 10:30

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Droździewicz Lidia
108

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
111

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Biologia
Sakowicz Ewa
110

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
Sawicka Katarzyna
206

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
210a

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Matematyka
Droździewicz Lidia
111

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
206

6. 12:45 – 13:30

Geografia
Kamińska Irena
108

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Matematyka
Droździewicz Lidia
109

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
110

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
01

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
109

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
210

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
210a

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Historia
Dzieszko Anna
207

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
106

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Rutkowska Joanna
206

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Droździewicz Lidia
204

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Powrót na górę

Plan klasy 8e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Fizyka
Orzechowska Marta
109

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Hapunik Marta
206

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Religia katolicka
kat
Suprunowicz Dorota
114

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
207

4. 10:40 – 11:25

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Geografia
Kamińska Irena
108

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
111

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
03

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
109

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
201

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna
104

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
106

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
107

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
213

Język angielski
aw
Skup Izabela
104

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
109

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Kołodziej Waldemar
211

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
Łaszkiewicz Jolanta
107

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
01

9. 15:25 – 16:10

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
107

Biologia
Sakowicz Ewa
111

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
I

Religia muzułmańska
muz
Machaev Osman
206

Powrót na górę

Plan klasy 8fi

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
Sawicka Katarzyna
104

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
I

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia z wychowawcą
Bogusz Anna
104

Fizyka
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
Kozłowski Andrzej
206

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Bach Anna
203

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
202

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
214

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad / Bogusz Anna
01

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
210a

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

Biologia
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
110

Historia
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
03

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
03

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
107

Geografia
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
110

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
01

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Historia
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
01

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
207

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
214

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
205

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
208

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
211

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214

Religia katolicka
kat
Manaches Monika
210a

Fizyka
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
109

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
106

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
pra
Kiryluk Jan
214