Plan sal 2021/2022 – aktualizacja 05.09.21r.

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

210a | 109z | 07a | 07b | 11a | 111z | 211z | CAW | sg1 | sg2 | sg3 | sg4 | sg5 | hol1 | hol2 | hol3 | 1 | 01 | 03 | 4 | 5 | 8 | 11 | 101 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 114 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 210 | 211 | 213 | 214 | 313 | 313 |


Powrót na górę

Plan 210a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
8fi
Wróbel Edyta
I sem.

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin

2. 8:50 – 9:35

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8fi
aw
Oszmiańska Ewa

Język angielski
8fi
an
Oszmiańska Ewa

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8fi
Kozłowski Andrzej

3. 9:45 – 10:30

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Trzonkowska Paulin

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
8fi
rn
Oksieńciuk Aneta

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin

Zajęcia z wychowawcą
8fi
Kamińska Irena

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin

6. 12:45 – 13:30

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin

Biologia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin

Język rosyjski
8fi
rw
Kruglicz Katarzyna

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin

8. 14:35 – 15:20

Religia
8fi
kat
Suprunowicz Dorota

Język angielski
8fi
an
Oszmiańska Ewa

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin

9. 15:25 – 16:10

Religia
8fi
kat
Suprunowicz Dorota

Język angielski
8fi
an
Oszmiańska Ewa

Powrót na górę

Plan 109z

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
8ai
rn
Oksieńciuk Aneta

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata

Język angielski
6ai
aw
Perkowska Joanna

Język angielski
5ei
aw
Nierodzik Aleksandra

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4c
an
Nierodzik Aleksandra

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Język angielski
4c
aw
Rutkowska Joanna

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
aw
Sawicka Katarzyna

Powrót na górę

Plan 07a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7fi

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Wasilewska Monika

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Stankiewicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

Stankiewicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai

Stankiewicz Ewa

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

Stankiewicz Ewa

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
3ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ei

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
1b

Stankiewicz Ewa

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Koniecko Agnieszka

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ei

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

Stankiewicz Ewa

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

Wasilewska Monika

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

Stankiewicz Ewa

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Stankiewicz Ewa

Powrót na górę

Plan 07b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8bs

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
7ai

Smolej Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Wasilewska Monika

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Trzonkowska Paulin

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
3ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
3ai

Wasilewska Monika

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

Wasilewska Monika

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
3ai

Michniewicz Karolina

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Wasilewska Monika

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

Wasilewska Monika

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Stankiewicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

Bogusz Anna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Wasilewska Monika

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
8bs

Sierkowska Urszula

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

Koniecko Agnieszka

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ei

Doms-Łukaszuk Katarzyna

Powrót na górę

Plan 11a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

Koniecko Agnieszka

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
Jurczykowska Urszula

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
Jurczykowska Urszula

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
NI 3
Doms-Łukaszuk Katarzyna

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
NI 3
Skup Izabela

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
NI 3
Koniecko Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
Jurczykowska Urszula

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
Jurczykowska Urszula

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

Koniecko Agnieszka

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Wasilewska Monika

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

Wasilewska Monika

Powrót na górę

Plan 111z

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa
8ai

Lach Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa
8ai

Lach Katarzyna

Powrót na górę

Plan 211z

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Powrót na górę

Plan CAW

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
1b

Jaroma Joanna

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
7ai

Jaroma Joanna

Powrót na górę

Plan sg1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
7c
ch
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
7c
ch
Kardel Krzysztof

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
5ai
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
5c
Sinielnikow Andriej

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5c
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
5c
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4c
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
5ei
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Puciłowski Marcin

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
6c
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
4c
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Puciłowski Marcin

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
5d
Wierzbicki Mirosław

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
4c
ch
Wierzbicki Mirosław

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Wierzbicki Mirosław

Powrót na górę

Plan sg2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
Demianiuk Konrad

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7c
dz
Krawiel Mariola

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
7c
dz
Krawiel Mariola

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
5ei
Krawiel Mariola

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
6ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6ai
Kardel Krzysztof

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5d
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
6c
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
4c
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
6c
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4c
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
5d
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Wensław Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
4ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Wensław Katarzyna

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
4c
dz
Rajchemba Małgorzata

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Wensław Katarzyna

Powrót na górę

Plan sg3

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
6bs
Podleśny Piotr

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
6bs
Podleśny Piotr

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
Podleśny Piotr

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
1a
Podleśny Piotr

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4ai
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
Podleśny Piotr

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
6ai
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
5ei
Krawiel Mariola

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4c
ch
Wierzbicki Mirosław

Wychowanie fizyczne
6ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
Demianiuk Konrad

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
Krawiel Mariola

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
7c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
5ai
Demianiuk Konrad

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
5ai
Demianiuk Konrad

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5ai
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8e
Puciłowski Marcin

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
7bs
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
7bs
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
Krawiel Mariola

Powrót na górę

Plan sg4

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
Rajchemba Małgorzata

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
4ai
Kardel Krzysztof

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
Krawiel Mariola

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
5d
Wierzbicki Mirosław

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
Krawiel Mariola

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
Krawiel Mariola

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
6c
Kardel Krzysztof

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4c
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
8e
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8e
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
Rajchemba Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
7c
dz
Krawiel Mariola

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7bs
Rajchemba Małgorzata

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5ei
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
7bs
Rajchemba Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7c
dz
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Demianiuk Konrad

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
Rajchemba Małgorzata

Powrót na górę

Plan sg5

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
5c
Sinielnikow Andriej

Powrót na górę

Plan hol1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3ai
Krawiel Mariola

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
1c
Nowik Elżbieta

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Wychowanie fizyczne
3b
Tomczyk Anna

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
1a
Adamska-Królik Urszula

Wychowanie fizyczne
1b
Wojciuk Ewa

Wychowanie fizyczne
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Wychowanie fizyczne
3c
Madura-Gryko Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2a
Winsko Marzenna

Wychowanie fizyczne
1b
Wojciuk Ewa

Wychowanie fizyczne
1a
Adamska-Królik Urszula

Wychowanie fizyczne
3d
Rzepniewska Barbara

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
I sem.

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3c
Kardel Krzysztof

7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
1a
Adamska-Królik Urszula

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
3b
Tomczyk Anna

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3b
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
2a
Winsko Marzenna

Powrót na górę

Plan hol2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Wychowanie fizyczne
2a
Winsko Marzenna

Wychowanie fizyczne
1b
Wojciuk Ewa

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Wychowanie fizyczne
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Wychowanie fizyczne
1c
Nowik Elżbieta

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3b
Tomczyk Anna
I sem.

Wychowanie fizyczne
1c
Nowik Elżbieta

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
3d
Rzepniewska Barbara
I sem.

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Powrót na górę

Plan hol3

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2c
Krzemińska Beata

Wychowanie fizyczne
2c
Krzemińska Beata

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
2c
Krzemińska Beata

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
3c
Madura-Gryko Katarzyna
I sem.

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
3d
Rzepniewska Barbara

Powrót na górę

Plan 1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
Skup Izabela

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Religia
1b
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

6. 12:45 – 13:30

Religia
3c
kat
Manaches Monika

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Adamska-Królik Urszula

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Powrót na górę

Plan 01

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
4c
Wróbel Edyta
II sem.

Matematyka
4c
Karwowska Renata

Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
Suprunowicz Dorota
II sem.

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
4c
Karwowska Renata

Przyroda
4c
Wróbel Edyta

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

3. 9:45 – 10:30

Przyroda
4c
Wróbel Edyta

Język polski
4c
Nojszewska Małgorzata

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
4ai
Kuźmicka Małgorzata

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

4. 10:40 – 11:25

Język polski
4c
Nojszewska Małgorzata

Muzyka
4c
Drużyńska Jolanta

Matematyka
4c
Karwowska Renata

Religia
4ai
kat
Rogowski Wojciech

Technika
4ai
Szymoniak Wojciech / Kuźmicka Małgorzata

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
4c
Duchnowska Katarzyna

Zajęcia z wychowawcą
4c
Nojszewska Małgorzata

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

Język rosyjski
4ai
Duchnowska Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
4c
Nojszewska Małgorzata

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
4c
Nojszewska Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kuźmicka Małgorzata

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
4c
Nojszewska Małgorzata

Technika
4c
Szymoniak Wojciech

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata

Religia
4c
kat
Rogowski Wojciech

Plastyka
4c
Popławska-Włodkowska Magdalena

Historia
4c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Kuźmicka Małgorzata

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata

10. 16:15 – 17:00

Matematyka
4c
Karwowska Renata

Powrót na górę

Plan 03

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
4bs
Rutkowska Joanna

Religia
4bs
kat
Rogowski Wojciech

2. 8:50 – 9:35

Historia
4bs
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Religia
4bs
kat
Rogowski Wojciech

Zajęcia z wychowawcą
4bs
Szutkiewicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4bs
Szutkiewicz Ewa

Przyroda
4bs
Wróbel Edyta

Matematyka
4bs
Szutkiewicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Język polski
4bs
Sierkowska Urszula

Język angielski
4bs
aw
Rutkowska Joanna

Religia
4ai,4bs,4c
muz
Machaev Osman

Przyroda
4bs
Wróbel Edyta

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4bs
Sierkowska Urszula

Religia
4ai
kat
Rogowski Wojciech

Język polski
4bs
Sierkowska Urszula

Matematyka
4bs
Szutkiewicz Ewa

Język polski
4bs
Sierkowska Urszula

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
4bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Matematyka
4bs
Szutkiewicz Ewa

Muzyka
4bs
Drużyńska Jolanta

Język rosyjski
4bs
Duchnowska Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Religia
4c
kat
Rogowski Wojciech

Język angielski
4bs
an
Nierodzik Aleksandra

8. 14:35 – 15:20

Technika
4bs
Szymoniak Wojciech

Religia
4ai,4bs,4c
muz
Machaev Osman

Język polski
4bs
Sierkowska Urszula

Powrót na górę

Plan 4

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
Perkowska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
Perkowska Joanna

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
3d
Drużyńska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3d
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3d
Skup Izabela

Religia
1a
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Religia
1a
kat
Suprunowicz Dorota

Religia
2a,2b,3ai,3d,2c,3b,3c
pra
Kiryluk Jan

6. 12:45 – 13:30

Religia
2a,2b,3ai,3d,2c,3b,3c
pra
Kiryluk Jan

Religia
3d
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Religia
3d
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Edukacja wczesnoszkolna
3d
Rzepniewska Barbara

Religia
1a,2c,3ai,3b,3c,3d,1b,1c
muz
Machaev Osman

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Krzemińska Beata

Powrót na górę

Plan 5

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
Sawicka Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
Emiljańczyk Jolanta

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2a
Hapunik Halina

Religia
2a
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
1c
Jurczykowska Urszula

6. 12:45 – 13:30

Religia
1a,2c,3ai,3b,3c,3d,1b,1c
muz
Machaev Osman

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
Emiljańczyk Jolanta

Religia
2a
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
Sawicka Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Winsko Marzenna

Powrót na górę

Plan 8

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
Oszmiańska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Religia
3b
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
Skup Izabela

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2b
Hapunik Halina

Religia
2b
kat
Manaches Monika

6. 12:45 – 13:30

Religia
3b
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
Oszmiańska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

9. 15:25 – 16:10

Religia
2b
kat
Manaches Monika

Powrót na górę

Plan 11

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Religia
3ai
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
Maciuszewicz Bożena

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

5. 11:40 – 12:25

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2c
Hapunik Halina

Religia
3ai
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Religia
1b
kat
Brzyska Anna

6. 12:45 – 13:30

Religia
2c
kat
Brzyska Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
Maciuszewicz Bożena

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
1b
Jurczykowska Urszula

Powrót na górę

Plan 101

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Technika
5d
Szymoniak Wojciech

2. 8:50 – 9:35

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka

Język rosyjski
5d
Duchnowska Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5d
Mnich Justyna

Muzyka
5d
Drużyńska Jolanta

Biologia
5d
Wróbel Edyta

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5d
Oszmiańska Ewa

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Język polski
5d
Mnich Justyna

Matematyka
5d
Szutkiewicz Ewa

5. 11:40 – 12:25

Język polski
5d
Mnich Justyna

Matematyka
5d
Szutkiewicz Ewa

Język rosyjski
5d
Duchnowska Katarzyna

Zajęcia z wychowawcą
5d
Oszmiańska Ewa

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
5c
Drużyńska Jolanta

Historia
5d
Komosa Łukasz

Język angielski
5d
Oszmiańska Ewa

Matematyka
5d
Szutkiewicz Ewa

Język polski
5d
Mnich Justyna

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
5c
Kołodziej Waldemar

Geografia
5d
Wasilewska Monika

Historia
5d
Komosa Łukasz

Religia
5d
kat
Manaches Monika

8. 14:35 – 15:20

Język polski
5c
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
5d
Mnich Justyna

Wychowanie do życia w rodzinie
5d
Mnich Justyna
II sem.

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
5d
Oszmiańska Ewa

Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
Wróbel Edyta
II sem.

Powrót na górę

Plan 104

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Historia
5bs
Komosa Łukasz

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka

2. 8:50 – 9:35

Język polski
5bs
Smolej Katarzyna

Religia
5ai,5bs,5ei,6ai,6bs,6c
muz
Machaev Osman

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5bs
Smolej Katarzyna

Religia
5bs
kat
Rogowski Wojciech

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
5bs
Duchnowska Katarzyna

Historia
5bs
Komosa Łukasz

Język polski
5bs
Smolej Katarzyna

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5bs
Sokół Marlena

Matematyka
5bs
Sokół Marlena

Plastyka
5bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Matematyka
5bs
Sokół Marlena

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
5bs
Wróbel Edyta

Język rosyjski
5bs
Duchnowska Katarzyna

Biologia
5bs
Wróbel Edyta

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

7. 13:45 – 14:30

Technika
5bs
Szymoniak Wojciech

Język angielski
5bs
aw
Oszmiańska Ewa

Muzyka
5bs
Drużyńska Jolanta

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Język polski
5bs
Smolej Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Geografia
5bs
Wasilewska Monika

Język polski
5bs
Smolej Katarzyna

Język angielski
5bs
an
Emiljańczyk Jolanta

Zajęcia z wychowawcą
5ei
Bujnowska Agnieszka

Język angielski
5bs
aw
Oszmiańska Ewa

9. 15:25 – 16:10

Religia
5bs
kat
Rogowski Wojciech

Technika
5ei
Szymoniak Wojciech

10. 16:15 – 17:00

Religia
5ai,5bs,5ei,6ai,6bs,6c
muz
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 105

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
5ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
5c
Kołodziej Waldemar

Wychowanie do życia w rodzinie
5c
Suprunowicz Dorota
II sem.

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
5ei
Wróbel Edyta
II sem.

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Język rosyjski
5c
Duchnowska Katarzyna

Język polski
5c
Łaszkiewicz Jolanta

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Język polski
5c
Łaszkiewicz Jolanta

Religia
5c
kat
Rogowski Wojciech

Plastyka
5c
Popławska-Włodkowska Magdalena

4. 10:40 – 11:25

Muzyka
5ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka

Język angielski
5c
Emiljańczyk Jolanta

Geografia
5c
Wasilewska Monika

Język rosyjski
5c
Duchnowska Katarzyna

Matematyka
5bs
Sokół Marlena

5. 11:40 – 12:25

Plastyka
5ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka

Geografia
5ei
Wasilewska Monika / Bujnowska Agnieszka

Historia
5c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
5c
Sakowicz Ewa

Technika
5c
Szymoniak Wojciech

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
5c
Kołodziej Waldemar

Biologia
5c
Sakowicz Ewa

Matematyka
5c
Kołodziej Waldemar

Historia
5c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Plastyka
5d
Popławska-Włodkowska Magdalena

Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
Mnich Justyna
II sem.

Język angielski
5c
Emiljańczyk Jolanta

Język polski
5c
Łaszkiewicz Jolanta

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
5d
Szutkiewicz Ewa

Język polski
5c
Łaszkiewicz Jolanta

9. 15:25 – 16:10

Religia
5d
kat
Manaches Monika

Powrót na górę

Plan 106

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Bach Anna

Wychowanie do życia w rodzinie
6c
Wróbel Edyta
II sem.

Język polski
6c
Dzieszko Anna

Matematyka
6c
Szutkiewicz Ewa

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna

Język polski
6c
Dzieszko Anna

Religia
6c
kat
Suprunowicz Dorota

Geografia
6c
Wasilewska Monika

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

Język rosyjski
6c
Duchnowska Katarzyna

Język angielski
6c
Maciuszewicz Bożena

Geografia
6ai
Wasilewska Monika / Bach Anna

4. 10:40 – 11:25

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

Zajęcia z wychowawcą
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Matematyka
6c
Szutkiewicz Ewa

Matematyka
6c
Szutkiewicz Ewa

Język polski
6c
Dzieszko Anna

5. 11:40 – 12:25

Biologia
6c
Wróbel Edyta

Język rosyjski
6ai
Duchnowska Katarzyna

Język angielski
6c
Maciuszewicz Bożena

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

6. 12:45 – 13:30

Historia
6c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Historia
6c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

Język angielski
6c
Maciuszewicz Bożena

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
6c
Drużyńska Jolanta

Język polski
6c
Dzieszko Anna

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

Język rosyjski
6ai
Duchnowska Katarzyna

Język rosyjski
6c
Duchnowska Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6c
Dzieszko Anna

Plastyka
6c
Popławska-Włodkowska Magdalena

Technika
6ai
Szymoniak Wojciech / Bach Anna

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Bach Anna

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
6c
Szutkiewicz Ewa

Technika
6c
Szymoniak Wojciech

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia z wychowawcą
6c
Dzieszko Anna

Religia
6ai
kat
Suprunowicz Dorota

Powrót na górę

Plan 107

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
6bs
Szutkiewicz Ewa

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6bs
Szutkiewicz Ewa

Religia
6ai
kat
Suprunowicz Dorota

3. 9:45 – 10:30

Historia
6bs
Dzieszko Anna

Język angielski
6bs
Emiljańczyk Jolanta

Technika
6bs
Szymoniak Wojciech

4. 10:40 – 11:25

Biologia
6bs
Sakowicz Ewa

Język polski
6bs
Smolej Katarzyna

Język rosyjski
6bs
Duchnowska Katarzyna

Język rosyjski
6bs
Duchnowska Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Język polski
6bs
Smolej Katarzyna

Zajęcia z wychowawcą
6bs
Smolej Katarzyna

Język polski
6bs
Smolej Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Historia
6bs
Dzieszko Anna

Język angielski
6bs
Emiljańczyk Jolanta

Geografia
6bs
Kamińska Irena

Plastyka
6bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Język polski
6bs
Smolej Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
6bs
Szutkiewicz Ewa

Muzyka
6bs
Drużyńska Jolanta

Matematyka
6bs
Szutkiewicz Ewa

Język angielski
6bs
Emiljańczyk Jolanta

8. 14:35 – 15:20

Religia
6bs
kat
Suprunowicz Dorota

Język polski
6bs
Smolej Katarzyna

9. 15:25 – 16:10

Religia
6bs
kat
Suprunowicz Dorota

Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
Mnich Justyna
II sem.

Powrót na górę

Plan 108

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
7fi
kat
Manaches Monika

Język rosyjski
7fi
rw
Oksieńciuk Aneta

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
7fi
Wróbel Edyta
I sem.

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna

Język angielski
7fi
aw
Maciuszewicz Bożena

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna

Muzyka
7fi
Drużyńska Jolanta

4. 10:40 – 11:25

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

Zajęcia z wychowawcą
7fi
Bogusz Anna

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7fi
Smolej Katarzyna

Plastyka
7fi
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7fi
aw
Maciuszewicz Bożena

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7fi
rn
Kruglicz Katarzyna

Fizyka
7fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna

9. 15:25 – 16:10

Fizyka
7fi
Orzechowska Marta

Język angielski
7fi
aw
Maciuszewicz Bożena

10. 16:15 – 17:00

Religia
7fi
kat
Manaches Monika

Powrót na górę

Plan 109

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Chemia
7bs
Waszkiewicz Ewa

Fizyka
7bs
Orzechowska Marta

2. 8:50 – 9:35

Muzyka
7bs
Drużyńska Jolanta

Matematyka
7bs
Droździewicz Lidia

Język polski
7bs
Michniewicz Karolina

Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
Wróbel Edyta
I sem.

3. 9:45 – 10:30

Historia
7bs
Komosa Łukasz

Język rosyjski
7bs
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
7bs
Nierodzik Aleksandra

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7bs
Michniewicz Karolina

4. 10:40 – 11:25

Geografia
7bs
Kamińska Irena

Biologia
7bs
Sakowicz Ewa

Plastyka
7bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Język polski
7bs
Michniewicz Karolina

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7bs
Droździewicz Lidia

Matematyka
7bs
Droździewicz Lidia

Język polski
7bs
Michniewicz Karolina

Matematyka
7bs
Droździewicz Lidia

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7bs
Michniewicz Karolina

Chemia
7bs
Waszkiewicz Ewa

Język angielski
7bs
Nierodzik Aleksandra

Geografia
7bs
Kamińska Irena

Język rosyjski
7bs
Kruglicz Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7bs
Nierodzik Aleksandra

Religia
7bs
kat
Brzyska Anna

Język angielski
7c
an
Sawicka Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
7bs
Orzechowska Marta

Język polski
7bs
Michniewicz Karolina

Religia
7bs
kat
Brzyska Anna

9. 15:25 – 16:10

Historia
7bs
Komosa Łukasz

Zajęcia z wychowawcą
7bs
Rajchemba Małgorzata

Biologia
7bs
Sakowicz Ewa

Powrót na górę

Plan 110

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7d
Michniewicz Karolina

Język polski
7d
Michniewicz Karolina

2. 8:50 – 9:35

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7d
Michniewicz Karolina

Język polski
7d
Michniewicz Karolina

Biologia
7d
Sakowicz Ewa

Chemia
7d
Waszkiewicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Język polski
7d
Michniewicz Karolina

Fizyka
7d
Orzechowska Marta

Matematyka
7d
Droździewicz Lidia

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
7d
Droździewicz Lidia

Matematyka
7d
Droździewicz Lidia

Matematyka
7d
Droździewicz Lidia

Język angielski
7d
aw
Sawicka Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Biologia
7d
Sakowicz Ewa

Plastyka
7d
Popławska-Włodkowska Magdalena

Geografia
7d
Kamińska Irena

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7d
an
Rutkowska Joanna

Język polski
7d
Michniewicz Karolina

Historia
7d
Dzieszko Anna

Język rosyjski
7d
rw
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
7d
aw
Sawicka Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Chemia
7d
Waszkiewicz Ewa

Geografia
7d
Kamińska Irena

Zajęcia z wychowawcą
7d
Sawicka Katarzyna

Religia
7d
kat
Suprunowicz Dorota

Język rosyjski
7d
rw
Oksieńciuk Aneta

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
7d
Drużyńska Jolanta

Religia
7d
kat
Suprunowicz Dorota

Wychowanie do życia w rodzinie
7d
Suprunowicz Dorota
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Historia
7d
Dzieszko Anna

Fizyka
7d
Orzechowska Marta

Powrót na górę

Plan 111

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
7c
Sakowicz Ewa

Religia
7c
kat
Brzyska Anna

2. 8:50 – 9:35

Chemia
7c
Waszkiewicz Ewa

Fizyka
7c
Orzechowska Marta

Matematyka
7c
Karwowska Renata

3. 9:45 – 10:30

Religia
7c
kat
Brzyska Anna

Język polski
7c
Michniewicz Karolina

4. 10:40 – 11:25

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7c
Michniewicz Karolina

Matematyka
7c
Karwowska Renata

Język polski
7c
Michniewicz Karolina

Język rosyjski
7c
rn
Kruglicz Katarzyna

Plastyka
7c
Popławska-Włodkowska Magdalena

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
7c
aw
Maciuszewicz Bożena

Język polski
7c
Michniewicz Karolina

Matematyka
7c
Karwowska Renata

Muzyka
7c
Drużyńska Jolanta

Język polski
7c
Michniewicz Karolina

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
7c
rn
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
7c
an
Sawicka Katarzyna

Chemia
7c
Waszkiewicz Ewa

Matematyka
7c
Karwowska Renata

Język polski
7c
Michniewicz Karolina

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
Wróbel Edyta
II sem.

Historia
7c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Geografia
7c
Kamińska Irena

Język angielski
7c
aw
Maciuszewicz Bożena

8. 14:35 – 15:20

Historia
7c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Geografia
7c
Kamińska Irena

Biologia
7c
Sakowicz Ewa

Wychowanie do życia w rodzinie
7c
Mnich Justyna
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia z wychowawcą
7c
Michniewicz Karolina

10. 16:15 – 17:00

Fizyka
7c
Orzechowska Marta

Powrót na górę

Plan 114

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
5ai
Duchnowska Katarzyna

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ai
aw
Sawicka Katarzyna

Wychowanie do życia w rodzinie
5ai
Wróbel Edyta
II sem.

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta

4. 10:40 – 11:25

Biologia
5ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta

Zajęcia z wychowawcą
5ai
Słoma Marta

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta

5. 11:40 – 12:25

Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Język rosyjski
5ai
Duchnowska Katarzyna

Język angielski
5ai
aw
Sawicka Katarzyna

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

6. 12:45 – 13:30

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Religia
5ei
kat
Manaches Monika

Religia
5ai
kat
Rogowski Wojciech

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Technika
5ai
Szymoniak Wojciech / Słoma Marta

7. 13:45 – 14:30

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta

Religia
5ei
kat
Manaches Monika

Religia
5ai
kat
Rogowski Wojciech

Plastyka
5ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta

8. 14:35 – 15:20

Geografia
5ai
Wasilewska Monika / Słoma Marta

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta

Powrót na górę

Plan 201

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Religia
5c
kat
Rogowski Wojciech

Religia
3c
kat
Manaches Monika

Informatyka
2a
Winsko Marzenna

Informatyka
6c
Duda Anita

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5c
Emiljańczyk Jolanta

Religia
6c
kat
Suprunowicz Dorota

Informatyka
3c
Madura-Gryko Katarzyna

Religia
1c
kat
Manaches Monika

Informatyka
8e
Duda Anita

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Kuźmicka Małgorzata

Informatyka
1b
Wojciuk Ewa

Religia
1c
kat
Manaches Monika

Informatyka
6bs
Duda Anita

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
5ai
2
Szymoniak Wojciech

Informatyka
1a
Adamska-Królik Urszula

Informatyka
7e
1
Duda Anita

Informatyka
6ai
1
Duda Anita / Bach Anna

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5ei
2
Duda Anita

Informatyka
7bs
Duda Anita

Informatyka
4bs
1
Duda Anita

Informatyka
8bs
1
Duda Anita

Informatyka
8d
Duda Anita

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
7fi
1
Szymoniak Wojciech

Informatyka
7d
1
Duda Anita

Informatyka
8fi
1
Duda Anita

Informatyka
5bs
1
Duda Anita

Informatyka
7ai
1
Duda Anita

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
7c
1
Szymoniak Wojciech

Informatyka
8c
1
Duda Anita

Informatyka
8ai
1
Duda Anita

Informatyka
4c
1
Duda Anita

Powrót na górę

Plan 202

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
7ai,7e,8c,8e,8fi
muz
Machaev Osman

Język rosyjski
7fi
rn
Kruglicz Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
8c
aw
Rutkowska Joanna

Religia
6ai,6bs,6c
pra
Kiryluk Jan

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8c
aw
Rutkowska Joanna

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ei
aw
Nierodzik Aleksandra

Religia
5ai,5c,5ei,5bs,5d
pra
Kiryluk Jan

Język angielski
5ai
aw
Sawicka Katarzyna

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
8bs
rw
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
8ai
aw
Perkowska Joanna

Język angielski
4bs
an
Nierodzik Aleksandra

Religia
4bs,4c,4ai
pra
Kiryluk Jan

Język rosyjski
8c
rw
Kruglicz Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
7c
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
4bs
aw
Rutkowska Joanna

Język rosyjski
8c
rw
Kruglicz Katarzyna

Religia
1c,1b,1a
pra
Kiryluk Jan

Język rosyjski
8bs
rw
Kruglicz Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7d
aw
Sawicka Katarzyna

Język angielski
8bs
aw
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
4ai
aw
Sawicka Katarzyna

Język rosyjski
7d
rn
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7fi
an
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna

Język angielski
5bs
an
Emiljańczyk Jolanta

Religia
1c,1b,1a
pra
Kiryluk Jan

Religia
7ai,7bs,7c,7fi,7d,7e
pra
Kiryluk Jan

Język rosyjski
7d
rn
Kruglicz Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Religia
8ai,8bs,8e,8c,8d,8fi
pra
Kiryluk Jan

Język rosyjski
7fi
rw
Oksieńciuk Aneta

Religia
4bs,4c,4ai
pra
Kiryluk Jan

Religia
6ai,6bs,6c
pra
Kiryluk Jan

9. 15:25 – 16:10

Religia
5ai,5c,5ei,5bs,5d
pra
Kiryluk Jan

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ai

Wasilewska Monika

Język angielski
8c
aw
Rutkowska Joanna

Religia
8ai,8bs,8e,8c,8d,8fi
pra
Kiryluk Jan

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai,7bs,7c,7fi,7d,7e
pra
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 203

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
3d
Rzepniewska Barbara

2. 8:50 – 9:35

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5ai
Pawłowska Marta

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5bs
Pawłowska Marta

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
1c
Nowik Elżbieta

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5d
Pawłowska Marta

Religia
2c
kat
Brzyska Anna

Język rosyjski
7c
rw
Oksieńciuk Aneta

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
4ai
2
Pawłowska Marta

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5ei
Pawłowska Marta

Informatyka
3b
Tomczyk Anna

Język angielski
7e
an
Leonowicz Ewa

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
5d
Szymoniak Wojciech

Informatyka
5ai
1
Pawłowska Marta / Słoma Marta

Informatyka
2c
Krzemińska Beata

Informatyka
7e
2
Pawłowska Marta

Informatyka
6ai
2
Pawłowska Marta

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5ei
1
Pawłowska Marta

Informatyka
5c
Pawłowska Marta

Informatyka
4bs
2
Pawłowska Marta

Informatyka
8bs
2
Szymoniak Wojciech

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5c
Pawłowska Marta

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
7fi
2
Pawłowska Marta

Informatyka
7d
2
Pawłowska Marta

Informatyka
8fi
2
Pawłowska Marta

Informatyka
5bs
2
Pawłowska Marta

Informatyka
7ai
2
Szymoniak Wojciech

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
7c
2
Pawłowska Marta

Informatyka
8c
2
Pawłowska Marta

Informatyka
8ai
2
Szymoniak Wojciech

Informatyka
4c
2
Pawłowska Marta

Informatyka
2b
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan 204

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
Mnich Justyna
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8bs
Sokół Marlena

Wiedza o społeczeństwie
8bs
Leonowicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8bs
Sierkowska Urszula

Matematyka
8bs
Sokół Marlena

Język polski
8bs
Sierkowska Urszula

Język angielski
8bs
an
Rutkowska Joanna

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
8bs
rn
Oksieńciuk Aneta

Matematyka
8bs
Sokół Marlena

Geografia
8bs
Kamińska Irena

Język polski
8bs
Sierkowska Urszula

Język polski
8bs
Sierkowska Urszula

5. 11:40 – 12:25

Chemia
8bs
Waszkiewicz Ewa

Historia
8bs
Komosa Łukasz

Matematyka
8bs
Sokół Marlena

Chemia
8bs
Waszkiewicz Ewa

Język rosyjski
8bs
rn
Oksieńciuk Aneta

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
8bs
an
Rutkowska Joanna

Historia
8bs
Komosa Łukasz

Język angielski
8bs
aw
Nierodzik Aleksandra

Matematyka
8bs
Sokół Marlena

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8bs
Sierkowska Urszula

Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
Demianiuk Konrad

Biologia
8bs
Sakowicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Religia
8bs
kat
Brzyska Anna

Fizyka
8bs
Orzechowska Marta

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8bs
an
Rutkowska Joanna

Wiedza o społeczeństwie
8bs
Leonowicz Ewa

Zajęcia z wychowawcą
8bs
Sierkowska Urszula

9. 15:25 – 16:10

Religia
8bs
kat
Brzyska Anna

Fizyka
8bs
Orzechowska Marta

Powrót na górę

Plan 205

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Fizyka
7e
Orzechowska Marta

Język rosyjski
7e
rw
Łaszkiewicz Jolanta

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
7e
Mnich Justyna
I sem.

Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar

Chemia
7e
Waszkiewicz Ewa

Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar

Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar

3. 9:45 – 10:30

Plastyka
7e
Popławska-Włodkowska Magdalena

Biologia
7e
Sakowicz Ewa

Biologia
7e
Sakowicz Ewa

Język polski
7e
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
7e
Łaszkiewicz Jolanta

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
7e
Kołodziej Waldemar

Język polski
7e
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
7e
Łaszkiewicz Jolanta

Muzyka
7e
Drużyńska Jolanta

5. 11:40 – 12:25

Język polski
7e
Łaszkiewicz Jolanta

Język angielski
7e
aw
Emiljańczyk Jolanta

Język angielski
7e
aw
Emiljańczyk Jolanta

Historia
7e
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Język angielski
7e
aw
Emiljańczyk Jolanta

6. 12:45 – 13:30

Chemia
7e
Waszkiewicz Ewa

Fizyka
7e
Orzechowska Marta

Zajęcia z wychowawcą
7e
Łaszkiewicz Jolanta

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
7e
rw
Łaszkiewicz Jolanta

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7e
Łaszkiewicz Jolanta

Religia
7e
kat
Suprunowicz Dorota

Historia
7e
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

8. 14:35 – 15:20

Geografia
7e
Kamińska Irena

Geografia
7e
Kamińska Irena

9. 15:25 – 16:10
10. 16:15 – 17:00

Religia
7e
kat
Suprunowicz Dorota

Powrót na górę

Plan 206

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
8e
Leonowicz Ewa

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8e
Perkowska Joanna

2. 8:50 – 9:35

Język polski
8e
Sierkowska Urszula

Religia
8e
kat
Manaches Monika

Fizyka
8e
Orzechowska Marta

Wychowanie do życia w rodzinie
8e
Mnich Justyna
I sem.

Język rosyjski
8e
Oksieńciuk Aneta

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
8e
Perkowska Joanna

Matematyka
8e
Karwowska Renata

Język rosyjski
8e
Oksieńciuk Aneta

Matematyka
8e
Karwowska Renata

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8e
Karwowska Renata

Chemia
8e
Waszkiewicz Ewa

Język polski
8e
Sierkowska Urszula

Język angielski
8e
Perkowska Joanna

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
8e
Karwowska Renata

Język polski
8e
Sierkowska Urszula

Historia
8e
Komosa Łukasz

Język polski
8e
Sierkowska Urszula

Język angielski
8e
Perkowska Joanna

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
8e
Orzechowska Marta

Zajęcia z wychowawcą
8e
Perkowska Joanna

Język polski
8e
Sierkowska Urszula

7. 13:45 – 14:30

Geografia
8e
Kamińska Irena

Wiedza o społeczeństwie
8e
Leonowicz Ewa

Biologia
8e
Sakowicz Ewa

Edukacja dla bezpieczeństwa
8e
Demianiuk Konrad

Chemia
8e
Waszkiewicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Etyka
1c,1b,1a,2a,8d,8e
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena

Historia
8e
Komosa Łukasz

Religia
8e
kat
Manaches Monika

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8e
Karwowska Renata

9. 15:25 – 16:10

Etyka
1c,1b,1a,2a,8d,8e
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena

Powrót na górę

Plan 207

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8ai
Karwowska Renata

2. 8:50 – 9:35

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Papież Justyna

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna

Religia
8ai
kat
Brzyska Anna

Religia
8ai
kat
Brzyska Anna

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
Mnich Justyna
I sem.

Język rosyjski
8ai
rw
Kruglicz Katarzyna

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

Zajęcia z wychowawcą
8ai
Mnich Justyna

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna

Język angielski
8ai
aw
Perkowska Joanna

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna

6. 12:45 – 13:30

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Papież Justyna

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rn
Oksieńciuk Aneta

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna

8. 14:35 – 15:20

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Papież Justyna

Powrót na górę

Plan 208

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
8d
kat
Manaches Monika

Wychowanie do życia w rodzinie
8d
Wróbel Edyta
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Wiedza o społeczeństwie
8d
Leonowicz Ewa

Zajęcia z wychowawcą
8d
Komosa Łukasz

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8d
Kołodziej Waldemar

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8d
Leonowicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
8d
Oksieńciuk Aneta

Chemia
8d
Waszkiewicz Ewa

Matematyka
8d
Kołodziej Waldemar

Religia
8d
kat
Manaches Monika

Wiedza o społeczeństwie
8d
Leonowicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8d
Mnich Justyna

Matematyka
8d
Kołodziej Waldemar

Język angielski
8d
Leonowicz Ewa

Historia
8d
Komosa Łukasz

Matematyka
8d
Kołodziej Waldemar

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8d
Leonowicz Ewa

Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
Demianiuk Konrad

Chemia
8d
Waszkiewicz Ewa

Geografia
8d
Kamińska Irena

Język polski
8d
Mnich Justyna

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8d
Kołodziej Waldemar

Język polski
8d
Mnich Justyna

Język polski
8d
Mnich Justyna

Język polski
8d
Mnich Justyna

Język rosyjski
8d
Oksieńciuk Aneta

7. 13:45 – 14:30

Historia
8d
Komosa Łukasz

Fizyka
8d
Orzechowska Marta

Fizyka
8d
Orzechowska Marta

Język angielski
8d
Leonowicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Biologia
8d
Sakowicz Ewa

Powrót na górę

Plan 210

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
7e
rn
Duchnowska Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8fi
an
Emiljańczyk Jolanta

Język angielski
8fi
aw
Emiljańczyk Jolanta

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8ai
aw
Perkowska Joanna

Język angielski
6ai
aw
Perkowska Joanna

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8ai
aw
Perkowska Joanna

Język rosyjski
7ai
rw
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
7d
an
Rutkowska Joanna

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
8fi
rw
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
4bs
an
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
4c
aw
Rutkowska Joanna

Język angielski
4c
aw
Rutkowska Joanna

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7ai
an
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
8bs
an
Rutkowska Joanna

Język angielski
7d
an
Rutkowska Joanna

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rw
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
8fi
rn
Oksieńciuk Aneta

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

Koniecko Agnieszka

Język angielski
4bs
aw
Rutkowska Joanna

Język angielski
6ai
aw
Perkowska Joanna

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8fi
aw
Emiljańczyk Jolanta

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8bs
aw
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
5bs
an
Emiljańczyk Jolanta

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7fi
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
8fi
aw
Emiljańczyk Jolanta

Powrót na górę

Plan 211

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8c
Kołodziej Waldemar

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
8c
an
Skup Izabela

Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
Demianiuk Konrad

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8c
an
Skup Izabela

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
8c
Kołodziej Waldemar

Matematyka
8c
Kołodziej Waldemar

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

4. 10:40 – 11:25

Religia
8c
kat
Manaches Monika

Historia
8c
Komosa Łukasz

Matematyka
8c
Kołodziej Waldemar

Język rosyjski
8c
rn
Oksieńciuk Aneta

5. 11:40 – 12:25

Geografia
8c
Kamińska Irena

Matematyka
8c
Kołodziej Waldemar

Język rosyjski
8c
rn
Oksieńciuk Aneta

Fizyka
8c
Orzechowska Marta

Biologia
8c
Sakowicz Ewa

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
8c
Leonowicz Ewa

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

7. 13:45 – 14:30

Fizyka
8c
Orzechowska Marta

Język angielski
8c
aw
Rutkowska Joanna

Chemia
8c
Waszkiewicz Ewa

Chemia
8c
Waszkiewicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Religia
8c
kat
Manaches Monika

Wiedza o społeczeństwie
8c
Leonowicz Ewa

Zajęcia z wychowawcą
8c
Skup Izabela

Historia
8c
Komosa Łukasz

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
8c
Suprunowicz Dorota
I sem.

Język angielski
8c
an
Skup Izabela

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai,7e,8c,8e,8fi
muz
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 213

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Słoma Marta

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Słoma Marta

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
7fi
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
7ai
aw
Nierodzik Aleksandra

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ai

Doms-Łukaszuk Katarzyna
I sem.

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna

Język angielski
8bs
aw
Nierodzik Aleksandra

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
aw
Sawicka Katarzyna

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

Koniecko Agnieszka

Język angielski
7e
an
Leonowicz Ewa

Język angielski
7e
an
Leonowicz Ewa

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta

Język angielski
4c
an
Nierodzik Aleksandra

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
7c
rw
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
7c
aw
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata

Język angielski
5ei
aw
Nierodzik Aleksandra

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
7e
rn
Duchnowska Katarzyna

Język angielski
8c
an
Skup Izabela

Język angielski
4c
an
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rw
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
7ai
an
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
5bs
aw
Oszmiańska Ewa

Powrót na górę

Plan 214

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7ai
Smolej Katarzyna

Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
Suprunowicz Dorota
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Zajęcia z wychowawcą
7ai
Ławreszuk Elżbieta

Język angielski
7ai
an
Maciuszewicz Bożena

3. 9:45 – 10:30

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

Religia
7ai
kat
Brzyska Anna

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

4. 10:40 – 11:25

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język rosyjski
7ai
rn
Kruglicz Katarzyna

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7ai
aw
Nierodzik Aleksandra

Muzyka
7ai
Drużyńska Jolanta

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

7. 13:45 – 14:30

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rn
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
7ai
aw
Nierodzik Aleksandra

9. 15:25 – 16:10

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai
kat
Brzyska Anna

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta

Powrót na górę

Plan 313

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

7. 13:45 – 14:30

Religia
0a1
Machaev Osman

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a1
Biryło Anna

Powrót na górę

Plan 313

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a2
Khunkerova Bella