Plan nauczycieli 2021/2022 – aktualizacja 05.09.21.

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Demianiuk Konrad | Doms-Łukaszuk Katarzyna | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Hapunik Halina | Jabłońska Małgorzata | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lach Katarzyna | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Manaches Monika | Michniewicz Karolina | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Nikonowicz-Łubko Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Papież Justyna | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rogowski Wojciech | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szutkiewicz Ewa | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Trzonkowska Paulin | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicki Mirosław | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta |


Powrót na górę

Plan Adamska-Królik Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
1a
201

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
1a
hol1

Powrót na górę

Plan Bach Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna
106

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Bach Anna
106

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

Geografia
6ai
Wasilewska Monika / Bach Anna
106

4. 10:40 – 11:25

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Informatyka
6ai
1
Duda Anita / Bach Anna
201

7. 13:45 – 14:30

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

8. 14:35 – 15:20

Technika
6ai
Szymoniak Wojciech / Bach Anna
106

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Bach Anna
106

9. 15:25 – 16:10

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Powrót na górę

Plan Biryło Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Wychowanie przedszkolne
0a1
313

Powrót na górę

Plan Bogusz Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

4. 10:40 – 11:25

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Zajęcia z wychowawcą
7fi
108

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Plastyka
7fi
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
108

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7fi
an
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna
202

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

07b

Fizyka
7fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
108

Powrót na górę

Plan Brzyska Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
3ai
kat
11

Religia
7c
kat
111

2. 8:50 – 9:35

Religia
8ai
kat
207

Religia
8ai
kat
207

3. 9:45 – 10:30

Religia
7ai
kat
214

Religia
7c
kat
111

4. 10:40 – 11:25

Religia
1b
kat
1

Religia
2c
kat
203

5. 11:40 – 12:25

Religia
3ai
kat
11

Religia
2a
kat
5

Religia
1b
kat
11

6. 12:45 – 13:30

Religia
2c
kat
11

Religia
2a
kat
5

7. 13:45 – 14:30

Religia
7bs
kat
109

8. 14:35 – 15:20

Religia
8bs
kat
204

Religia
7bs
kat
109

9. 15:25 – 16:10

Religia
8bs
kat
204

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai
kat
214

Powrót na górę

Plan Bujnowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
5ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
101

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

2. 8:50 – 9:35

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
101

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
105

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
104

4. 10:40 – 11:25

Muzyka
5ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
105

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
101

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

5. 11:40 – 12:25

Plastyka
5ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
105

Geografia
5ei
Wasilewska Monika / Bujnowska Agnieszka
105

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
105

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
202

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
5ei
104

Powrót na górę

Plan Demianiuk Konrad

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
sg2

2. 8:50 – 9:35

Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
211

3. 9:45 – 10:30

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Trzonkowska Paulin
210a

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
5ai
sg1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
208

6. 12:45 – 13:30

Informatyka / Edukacja dla bezpieczeństwa
NI 8
dom1

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
sg3

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
5ai
sg3

Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
204

Edukacja dla bezpieczeństwa
8e
206

Wychowanie fizyczne
5ai
sg3

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5ai
sg3

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg3

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg2

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Papież Justyna
207

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
dz
sg3

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
sg4

Powrót na górę

Plan Doms-Łukaszuk Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8bs

07b

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
8ai

07b

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ai

213
I sem.

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
NI 3
11a

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
3ai

07b

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

07b

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ai

07b

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
5ei

07b

Powrót na górę

Plan Droździewicz Lidia

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
101

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Matematyka
7bs
109

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Matematyka
7d
110

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
7d
110

Matematyka
7d
110

Matematyka
7d
110

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7bs
109

Matematyka
7bs
109

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Matematyka
7bs
109

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
6ai
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
5ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Powrót na górę

Plan Drużyńska Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Bach Anna
106

2. 8:50 – 9:35

Muzyka
7bs
109

3. 9:45 – 10:30

Muzyka
5d
101

Muzyka
7fi
108

4. 10:40 – 11:25

Muzyka
5ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
105

Muzyka
4c
01

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
3d
4

Muzyka
7e
205

5. 11:40 – 12:25

Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
114

Muzyka
7c
111

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
5c
101

Muzyka
7ai
214

Muzyka
4bs
03

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
6c
106

Muzyka
6bs
107

Muzyka
5bs
104

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
7d
110

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Kuźmicka Małgorzata
01

Powrót na górę

Plan Duchnowska Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
7e
rn
210

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
5ai
114

Język rosyjski
5c
105

Język rosyjski
5d
101

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
NI 8
dom2

Język rosyjski
6c
106

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
104

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
5bs
104

Język rosyjski
6bs
107

Język rosyjski
5c
105

Język rosyjski
6bs
107

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
4c
01

Język rosyjski
6ai
106

Język rosyjski
5ai
114

Język rosyjski
5d
101

Język rosyjski
4ai
Duchnowska Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata
01

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
5ei
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
105

Język rosyjski
5bs
104

Język rosyjski
4bs
03

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
7e
rn
213

Język rosyjski
6ai
106

Język rosyjski
6c
106

Powrót na górę

Plan Duda Anita

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Informatyka
6c
201

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
8e
201

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Kuźmicka Małgorzata
201

Informatyka
6bs
201

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
7e
1
201

Informatyka
6ai
1
Duda Anita / Bach Anna
201

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5ei
2
201

Informatyka
7bs
201

Informatyka
4bs
1
201

Informatyka
8bs
1
201

Informatyka
8d
201

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
7d
1
201

Informatyka
8fi
1
201

Informatyka
5bs
1
201

Informatyka
7ai
1
201

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
8c
1
201

Informatyka
8ai
1
201

Informatyka
4c
1
201

Powrót na górę

Plan Dzieszko Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
6c
106

2. 8:50 – 9:35

Język polski
6c
106

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

3. 9:45 – 10:30

Historia
6bs
107

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

4. 10:40 – 11:25

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
6c
106

5. 11:40 – 12:25

Historia/Wiedza o społeczeństwie
NI 8
dom1

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

6. 12:45 – 13:30

Historia
6bs
107

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Historia
7d
110

7. 13:45 – 14:30

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Język polski
6c
106

Historia
7fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6c
106

9. 15:25 – 16:10

Historia
7d
110

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia z wychowawcą
6c
106

Powrót na górę

Plan Emiljańczyk Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8fi
an
210

Język angielski
8fi
aw
210

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
6bs
107

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5c
201

Język angielski
5c
105

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
5

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
7e
aw
205

Język angielski
7e
aw
205

Język angielski
7e
aw
205

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
6bs
107

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
5

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
5bs
an
202

Język angielski
5c
105

Język angielski
6bs
107

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8fi
aw
210

Język angielski
5bs
an
104

Język angielski
5bs
an
210

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8fi
aw
210

Powrót na górę

Plan Hapunik Halina

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
5. 11:40 – 12:25

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2c
11

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2a
5

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
2b
8

Powrót na górę

Plan Jabłońska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

Informatyka
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
203

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1
I sem.

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol2

Powrót na górę

Plan Jaroma Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
1b

CAW

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
7ai

CAW

Powrót na górę

Plan Jurczykowska Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
11a

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
11a

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
11a

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
1c
5

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
11a

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
NI 3
11a

9. 15:25 – 16:10

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
1b
11

Powrót na górę

Plan Kamińska Irena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

4. 10:40 – 11:25

Geografia
7bs
109

Geografia
8bs
204

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

5. 11:40 – 12:25

Geografia
8c
211

Zajęcia z wychowawcą
8fi
210a

Geografia
8d
208

Geografia
7d
110

6. 12:45 – 13:30

Biologia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

Geografia
6bs
107

Geografia
7bs
109

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Papież Justyna
207

7. 13:45 – 14:30

Geografia
8e
206

Geografia
7d
110

Geografia
7c
111

Geografia
7fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

8. 14:35 – 15:20

Geografia
7e
205

Geografia
7c
111

Geografia
7e
205

Powrót na górę

Plan Kardel Krzysztof

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
4ai
sg4

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg1

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
4ai
sg3

Wychowanie fizyczne
6ai
sg2

Wychowanie fizyczne
6ai
sg2

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
6c
sg2

Wychowanie fizyczne
6ai
sg3

Wychowanie fizyczne
6c
sg2

Wychowanie fizyczne
6c
sg4

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6ai
sg3

Wychowanie fizyczne
6c
sg1

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3c
hol1

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
4ai
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
4ai
sg2

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7c
ch
sg3

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3b
hol1

Powrót na górę

Plan Karwowska Renata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8ai
207

Matematyka
4c
01

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
4c
01

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Matematyka
7c
111

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
8e
206

Matematyka
8e
206

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8e
206

Matematyka
7c
111

Matematyka
4c
01

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
8e
206

Matematyka
7c
111

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Matematyka
7c
111

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

8. 14:35 – 15:20

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8e
206

9. 15:25 – 16:10
10. 16:15 – 17:00

Matematyka
4c
01

Powrót na górę

Plan Khunkerova Bella

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Wychowanie przedszkolne
0a2
313

Powrót na górę

Plan Kikolska-Wróbel Eliza

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Wychowanie fizyczne
2b
hol1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2b
hol2

Wychowanie fizyczne
2b
hol2

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

Edukacja wczesnoszkolna
2b
8

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
2b
203

Powrót na górę

Plan Kiryluk Jan

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Religia
6ai,6bs,6c
pra
202

3. 9:45 – 10:30

Religia
5ai,5c,5ei,5bs,5d
pra
202

4. 10:40 – 11:25

Religia
4bs,4c,4ai
pra
202

5. 11:40 – 12:25

Religia
1c,1b,1a
pra
202

Religia
2a,2b,3ai,3d,2c,3b,3c
pra
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
2a,2b,3ai,3d,2c,3b,3c
pra
4

7. 13:45 – 14:30

Religia
1c,1b,1a
pra
202

Religia
7ai,7bs,7c,7fi,7d,7e
pra
202

8. 14:35 – 15:20

Religia
8ai,8bs,8e,8c,8d,8fi
pra
202

Religia
4bs,4c,4ai
pra
202

Religia
6ai,6bs,6c
pra
202

9. 15:25 – 16:10

Religia
5ai,5c,5ei,5bs,5d
pra
202

Religia
8ai,8bs,8e,8c,8d,8fi
pra
202

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai,7bs,7c,7fi,7d,7e
pra
202

Powrót na górę

Plan Kołodziej Waldemar

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5c
105

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8c
211

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
7e
205

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8d
208

Matematyka
7e
205

Matematyka
7e
205

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
8c
211

Matematyka
NI 8
dom1

Matematyka
8d
208

Matematyka
8c
211

Matematyka
NI 8
dom1

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
7e
205

Matematyka
8d
208

Matematyka
8c
211

Matematyka
8d
208

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
8c
211

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8d
208

Matematyka
5c
105

Matematyka
5c
105

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
5c
101

Powrót na górę

Plan Komosa Łukasz

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Historia
5bs
104

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia z wychowawcą
8d
208

Historia
5ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
101

Historia / Informatyka
NI 8
dom2

3. 9:45 – 10:30

Historia
7bs
109

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

4. 10:40 – 11:25

Historia
5bs
104

Historia
8c
211

Historia
8d
208

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

5. 11:40 – 12:25

Historia
8bs
204

Historia
8e
206

Wiedza o społeczeństwie / Edukacja dla bezpieczeństwa
NI 8
dom2

6. 12:45 – 13:30

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Historia
5d
101

Historia
8bs
204

7. 13:45 – 14:30

Historia
8d
208

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Historia
5d
101

8. 14:35 – 15:20

Historia
8e
206

Historia
8c
211

9. 15:25 – 16:10

Historia
7bs
109

Powrót na górę

Plan Koniecko Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

11a

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

07a

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

213

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

07a

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
NI 3
11a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

210

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

07a

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ei

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

11a

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

07b

Powrót na górę

Plan Kozłowski Andrzej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8fi
210a

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Matematyka
NI 8
dom2

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Matematyka
NI 8
dom2

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
7fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Powrót na górę

Plan Krawiel Mariola

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
3ai
hol1

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
sg3

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg2

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
5ei
sg2

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
5ei
sg1

Wychowanie fizyczne
5ei
sg3

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
sg3

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg4

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5ei
sg4

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7c
dz
sg4

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
ch
sg3

Powrót na górę

Plan Kruglicz Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
7fi
rn
202

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
7bs
109

Język rosyjski
8ai
rw
207

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
8bs
rw
202

Język rosyjski
7ai
rn
214

Język rosyjski
7c
rn
111

Język rosyjski
8c
rw
202

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
8fi
rw
210

Język rosyjski
8c
rw
202

Język rosyjski
NI 8
dom1

Język rosyjski
8bs
rw
202

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
7c
rn
111

Język rosyjski
7d
rn
202

Język rosyjski
7bs
109

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rw
210

Język rosyjski
8fi
rw
210a

Język rosyjski
7d
rn
202

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rn
214

Język rosyjski
7fi
rn
108

Powrót na górę

Plan Krzemińska Beata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2c
hol3

Wychowanie fizyczne
2c
hol3

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
2c
203

Wychowanie fizyczne
2c
hol3

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna
2c
4

Powrót na górę

Plan Kuźmicka Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

2. 8:50 – 9:35

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Zajęcia z wychowawcą
4ai
01

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
109z

Technika
4ai
Szymoniak Wojciech / Kuźmicka Małgorzata
01

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Kuźmicka Małgorzata
201

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Język rosyjski
4ai
Duchnowska Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata
01

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
4ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
213

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

7. 13:45 – 14:30

Język polski
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kuźmicka Małgorzata
01

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
01

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Kuźmicka Małgorzata
01

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Powrót na górę

Plan Lach Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa
8ai

111z

Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa
8ai

111z

Powrót na górę

Plan Laskowska Bożena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg2

4. 10:40 – 11:25
5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg2

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8bs
dz
sg2

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Leonowicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
8e
206

2. 8:50 – 9:35

Wiedza o społeczeństwie
8d
208

Wiedza o społeczeństwie
8bs
204

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8d
208

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Wiedza o społeczeństwie
8d
208

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8d
208

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8d
208

Język angielski
7e
an
213

Język angielski
7e
an
213

Język angielski
7e
an
203

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
8c
211

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Wiedza o społeczeństwie
8e
206

Język angielski
8d
208

8. 14:35 – 15:20

Wiedza o społeczeństwie
8c
211

Wiedza o społeczeństwie
8bs
204

Powrót na górę

Plan Łaszkiewicz Jolanta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
7e
rw
205

2. 8:50 – 9:35

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Język polski
5c
105

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5c
105

Język polski
7e
205

Język polski
7e
205

4. 10:40 – 11:25

Język polski
7e
205

Język polski
7e
205

5. 11:40 – 12:25

Język polski
7e
205

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

6. 12:45 – 13:30

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Zajęcia z wychowawcą
7e
205

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
7e
rw
205

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7e
205

Język polski
5c
105

8. 14:35 – 15:20

Język polski
5c
101

Język polski
5c
105

Powrót na górę

Plan Ławreszuk Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Zajęcia z wychowawcą
7ai
214

3. 9:45 – 10:30

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

4. 10:40 – 11:25

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

7. 13:45 – 14:30

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyka
7ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Historia
7ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

10. 16:15 – 17:00

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
214

Powrót na górę

Plan Machaev Osman

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
7ai,7e,8c,8e,8fi
muz
202

2. 8:50 – 9:35

Religia
5ai,5bs,5ei,6ai,6bs,6c
muz
104

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25

Religia
4ai,4bs,4c
muz
03

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Religia
1a,2c,3ai,3b,3c,3d,1b,1c
muz
5

7. 13:45 – 14:30

Religia
0a1
313

8. 14:35 – 15:20

Religia
4ai,4bs,4c
muz
03

9. 15:25 – 16:10

Religia
1a,2c,3ai,3b,3c,3d,1b,1c
muz
4

10. 16:15 – 17:00

Religia
7ai,7e,8c,8e,8fi
muz
211

Religia
5ai,5bs,5ei,6ai,6bs,6c
muz
104

Powrót na górę

Plan Maciuszewicz Bożena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
7fi
aw
108

Język angielski
7ai
an
214

3. 9:45 – 10:30

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8ai
an
207

Język angielski
6c
106

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
11

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8ai
an
207

Język angielski
8ai
an
207

Język angielski
8ai
an
213

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
7c
aw
111

Język angielski
6c
106

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7ai
an
210

Język angielski
7c
aw
213

Język angielski
6c
106

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7fi
aw
108

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
11

Język angielski
7c
aw
111

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
7ai
an
213

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7fi
aw
108

Powrót na górę

Plan Madura-Gryko Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
3c
hol2

Informatyka
3c
201

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Wychowanie fizyczne
3c
hol1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Wychowanie fizyczne
3c
hol3
I sem.

Wychowanie fizyczne
3c
basen3
II sem.

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Wychowanie fizyczne
3c
basen3
II sem.

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3c
1

Powrót na górę

Plan Manaches Monika

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
8d
kat
208

Religia
7fi
kat
108

2. 8:50 – 9:35

Religia
8e
kat
206

3. 9:45 – 10:30

Religia
3c
kat
201

Religia
8d
kat
208

4. 10:40 – 11:25

Religia
8c
kat
211

Religia
1c
kat
201

5. 11:40 – 12:25

Religia
1c
kat
201

Religia
2b
kat
8

6. 12:45 – 13:30

Religia
3c
kat
1

Religia
5ei
kat
114

7. 13:45 – 14:30

Religia
5ei
kat
114

Religia
5d
kat
101

8. 14:35 – 15:20

Religia
8c
kat
211

Religia
8e
kat
206

9. 15:25 – 16:10

Religia
5d
kat
105

Religia
2b
kat
8

10. 16:15 – 17:00

Religia
7fi
kat
108

Powrót na górę

Plan Michniewicz Karolina

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7d
110

Język polski
7d
110

2. 8:50 – 9:35

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7d
110

Język polski
7d
110

Język polski
7bs
109

3. 9:45 – 10:30

Język polski
7d
110

Język polski
7c
111

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7bs
109

4. 10:40 – 11:25

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7c
111

Język polski
7c
111

Język polski
7bs
109

5. 11:40 – 12:25

Język polski
7c
111

Język polski
7bs
109

Język polski
7c
111

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7bs
109

Język polski
7d
110

Język polski
7c
111

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
3ai

07b

8. 14:35 – 15:20

Język polski
7bs
109

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia z wychowawcą
7c
111

Powrót na górę

Plan Mnich Justyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
204
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
7e
205
I sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
8e
206
I sem.

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5d
101

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
207
I sem.

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8d
208

Zajęcia z wychowawcą
8ai
207

Język polski
5d
101

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język polski
5d
101

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język polski
8d
208

6. 12:45 – 13:30

Język polski
8d
208

Język polski
8d
208

Język polski
8d
208

Język polski
5d
101

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
105
II sem.

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

8. 14:35 – 15:20

Język polski
5d
101

Wychowanie do życia w rodzinie
5d
101
II sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
7c
111
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
107
II sem.

Powrót na górę

Plan Myszkowska Agnieszka

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
203

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1
I sem.

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Wychowanie fizyczne
3ai
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol2

Powrót na górę

Plan Nierodzik Aleksandra

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
7ai
aw
213

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ei
aw
202

Język angielski
7bs
109

Język angielski
8bs
aw
213

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4bs
an
202

Język angielski
5ei
aw
109z

Język angielski
NI 8
dom2

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4bs
an
210

Język angielski
4c
an
109z

Język angielski
4c
an
213

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7ai
aw
214

Język angielski
8bs
aw
202

Język angielski
7bs
109

Język angielski
8bs
aw
204

Język angielski
5ei
aw
213

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7bs
109

Język angielski
4c
an
213

Język angielski
4bs
an
03

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
7ai
aw
214

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8bs
aw
210

Powrót na górę

Plan Nikonowicz-Łubko Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Historia
4bs
03

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

4. 10:40 – 11:25

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Zajęcia z wychowawcą
6ai
106

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

5. 11:40 – 12:25

Historia
5c
105

Historia
7e
205

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

6. 12:45 – 13:30

Historia
6c
106

Historia
6c
106

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Historia
5c
105

7. 13:45 – 14:30

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

Historia
7c
111

Język polski
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Historia
7e
205

8. 14:35 – 15:20

Historia
7c
111

Historia
4c
01

9. 15:25 – 16:10

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Powrót na górę

Plan Nojszewska Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język polski
NI 8
dom2

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

Język polski
4c
01

4. 10:40 – 11:25

Język polski
4c
01

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
101

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
4c
01

Język polski
NI 8
dom2

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

6. 12:45 – 13:30

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
4c
01

Język polski
5ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

Język polski
4c
01

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
4c
01

Powrót na górę

Plan Nowik Elżbieta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
1c
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
1c
203

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Wychowanie fizyczne
1c
hol2

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
1c
hol2

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
1c
5

Powrót na górę

Plan Oksieńciuk Aneta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
7fi
rw
108

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
8e
206

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
8d
208

Język rosyjski
8e
206

Język rosyjski
8ai
rn
109z

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
8bs
rn
204

Język rosyjski
7ai
rw
210

Język rosyjski
7c
rw
203

Język rosyjski
8c
rn
211

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
8fi
rn
210a

Język rosyjski
8c
rn
211

Język rosyjski
8bs
rn
204

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
7c
rw
213

Język rosyjski
7d
rw
110

Język rosyjski
8d
208

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rn
207

Język rosyjski
8fi
rn
210

Język rosyjski
7d
rw
110

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rw
213

Język rosyjski
7fi
rw
202

Powrót na górę

Plan Orzechowska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Fizyka
7e
205

Fizyka
7bs
109

2. 8:50 – 9:35

Fizyka
8e
206

Fizyka
7c
111

3. 9:45 – 10:30

Fizyka
7d
110

4. 10:40 – 11:25

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Fizyka
8c
211

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
8e
206

Fizyka
7e
205

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

Fizyka/Chemia
NI 8
dom1

7. 13:45 – 14:30

Fizyka
8c
211

Fizyka
8d
208

Fizyka
8d
208

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
7bs
109

Fizyka
8bs
204

Fizyka
7fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
108

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

9. 15:25 – 16:10

Fizyka
7fi
108

Fizyka
7d
110

Fizyka
8bs
204

10. 16:15 – 17:00

Fizyka
7c
111

Powrót na górę

Plan Oszmiańska Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8fi
aw
210a

Język angielski
8fi
an
210a

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
8

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5d
101

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
5d
101

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
8

Język angielski
5d
101

Język angielski
5ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
202

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
5bs
aw
104

Język angielski
6ai
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8fi
an
210a

Język angielski
5bs
aw
213

Język angielski
5bs
aw
104

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
5d
101

Język angielski
8fi
an
210a

Powrót na górę

Plan Papież Justyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Papież Justyna
207

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

4. 10:40 – 11:25

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

6. 12:45 – 13:30

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Papież Justyna
207

7. 13:45 – 14:30

Historia
8ai
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Matematyka
8ai
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Język polski
8ai
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

8. 14:35 – 15:20

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Papież Justyna
207

Powrót na górę

Plan Pawłowska Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5ai
203

3. 9:45 – 10:30

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5bs
203

4. 10:40 – 11:25

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5d
203

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
4ai
2
203

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5ei
203

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
5ai
1
Pawłowska Marta / Słoma Marta
203

Informatyka
7e
2
203

Informatyka
6ai
2
203

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5ei
1
203

Informatyka
5c
203

Informatyka
4bs
2
203

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
5c
203

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
7fi
2
203

Informatyka
7d
2
203

Informatyka
8fi
2
203

Informatyka
5bs
2
203

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
7c
2
203

Informatyka
8c
2
203

Informatyka
4c
2
203

Powrót na górę

Plan Perkowska Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8e
206

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
4

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
210

Język angielski
8e
206

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8ai
aw
210

Język angielski
6ai
aw
210

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
114

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8ai
aw
210

Język angielski
8ai
aw
202

Język angielski
6ai
aw
109z

Język angielski
8e
206

Język angielski
8ai
aw
207

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
213

Język angielski
8e
206

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
8e
206

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
6ai
aw
210

Powrót na górę

Plan Podleśny Piotr

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
6bs
sg3

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
6bs
sg3

Wychowanie fizyczne
6bs
sg3

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
6bs
sg3

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
sg3

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
1a
sg3

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg3

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
sg3

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
7d,7fi
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg3

6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg1

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg1

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
sg1

Powrót na górę

Plan Popławska-Włodkowska Magdalena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna
106

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Plastyka
7e
205

Plastyka
5c
105

4. 10:40 – 11:25

Plastyka
7bs
109

Plastyka
7c
111

5. 11:40 – 12:25

Plastyka
5ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
105

Plastyka
5bs
104

Plastyka
7d
110

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
4bs
03

Plastyka
6bs
107

Plastyka
7fi
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
108

7. 13:45 – 14:30

Plastyka
5d
105

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kuźmicka Małgorzata
01

Plastyka
5ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
114

8. 14:35 – 15:20

Etyka
1c,1b,1a,2a,8d,8e
ety
206

Plastyka
6c
106

Plastyka
4c
01

9. 15:25 – 16:10

Etyka
1c,1b,1a,2a,8d,8e
ety
206

10. 16:15 – 17:00

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
214

Powrót na górę

Plan Puciłowski Marcin

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8e
sg4

Wychowanie fizyczne
8e
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
sg1

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg3

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg2

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8e
sg3

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
sg3

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Rajchemba Małgorzata

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
sg4

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg3

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg3

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg4

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
sg4

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
7bs
sg4

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
7bs
sg4

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7bs
sg3

Zajęcia z wychowawcą
7bs
109

Wychowanie fizyczne
4c
dz
sg2

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
7bs
sg3

Wychowanie fizyczne
8c,8fi
dz
sg4

Powrót na górę

Plan Rogowski Wojciech

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
4bs
kat
03

2. 8:50 – 9:35

Religia
4bs
kat
03

3. 9:45 – 10:30

Religia
5c
kat
201

Religia
5bs
kat
104

Religia
5c
kat
105

4. 10:40 – 11:25

Religia
4ai
kat
01

5. 11:40 – 12:25

Religia
4ai
kat
03

6. 12:45 – 13:30

Religia
5ai
kat
114

7. 13:45 – 14:30

Religia
4c
kat
03

Religia
5ai
kat
114

8. 14:35 – 15:20

Religia
4c
kat
01

9. 15:25 – 16:10

Religia
5bs
kat
104

Powrót na górę

Plan Rutkowska Joanna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
4bs
03

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
8c
aw
202

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
8c
aw
202

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
8bs
an
204

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
109z

Język angielski
4bs
aw
03

Język angielski
7d
an
210

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4bs
aw
202

Język angielski
4c
aw
210

Język angielski
4c
aw
210

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7d
an
110

Język angielski
8bs
an
204

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
213

Język angielski
8bs
an
210

Język angielski
7d
an
210

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8c
aw
211

Język angielski
4c
aw
109z

Język angielski
4bs
aw
210

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
01

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8bs
an
204

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8c
aw
202

Powrót na górę

Plan Rzepniewska Barbara

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
3d
203

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Wychowanie fizyczne
3d
hol1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Wychowanie fizyczne
3d
hol2
I sem.

Wychowanie fizyczne
3d
basen4
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Wychowanie fizyczne
3d
basen4
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
3d
4

Wychowanie fizyczne
3d
hol3

Powrót na górę

Plan Sakowicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
7c
111

2. 8:50 – 9:35

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Papież Justyna
207

Biologia
7d
110

3. 9:45 – 10:30

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Biologia
7e
205

Biologia
7e
205

Biologia
7ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

4. 10:40 – 11:25

Biologia
6bs
107

Biologia
7bs
109

5. 11:40 – 12:25

Biologia / Geografia
NI 8
dom1

Biologia
7d
110

Zajęcia z wychowawcą
5c
105

Biologia
8c
211

6. 12:45 – 13:30

Biologia
5c
105

Biologia / Geografia
NI 8
dom2

7. 13:45 – 14:30

Biologia
8e
206

Biologia
8bs
204

8. 14:35 – 15:20

Biologia
7c
111

Biologia
8d
208

9. 15:25 – 16:10

Biologia
7bs
109

Powrót na górę

Plan Sawicka Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
7fi
an
213

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ai
aw
114

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
5

Język angielski
5ai
aw
202

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
aw
213

Język angielski
7d
aw
110

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
7c
an
202

Język angielski
5ai
aw
114

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7d
aw
202

Język angielski
7c
an
111

Język angielski
4ai
aw
202

Język angielski
7d
aw
110

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
7fi
an
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna
202

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
5

Zajęcia z wychowawcą
7d
110

Język angielski
7c
an
109

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
aw
109z

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7fi
an
210

Powrót na górę

Plan Sierkowska Urszula

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
8c
211

2. 8:50 – 9:35

Język polski
8e
206

Język polski
NI 8
dom1

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8bs
204

Język polski
8bs
204

Język polski
8c
211

4. 10:40 – 11:25

Język polski
NI 8
dom1

Język polski
4bs
03

Język polski
8e
206

Język polski
8bs
204

Język polski
8bs
204

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4bs
03

Język polski
8e
206

Język polski
4bs
03

Język polski
8e
206

Język polski
4bs
03

6. 12:45 – 13:30

Język polski
8c
211

Język polski
8c
211

Język polski
8c
211

Język polski
8e
206

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8bs
204

8. 14:35 – 15:20

Język polski
4bs
03

Zajęcia z wychowawcą
8bs
204

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
8bs

07b

Powrót na górę

Plan Sinielnikow Andriej

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg1

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

Wychowanie fizyczne
5c
sg1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5c
sg1

Wychowanie fizyczne
5c
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
sg2

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8bs
ch
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
ch
sg5

Wychowanie fizyczne
5c
sg5

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
7ai,7e
ch
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Skup Izabela

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
1

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
8c
an
211

Język angielski
NI 8
dom1

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
8c
an
211

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3d
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
8

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3d
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
1

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
NI 3
11a

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3ai
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8c
an
213

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
8c
211

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8c
an
211

Powrót na górę

Plan Słoma Marta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

213

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

213

2. 8:50 – 9:35

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
210

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
114

4. 10:40 – 11:25

Biologia
5ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta
114

Zajęcia z wychowawcą
5ai
114

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

5. 11:40 – 12:25

Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
114

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Język angielski
5ai
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
213

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

6. 12:45 – 13:30

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Informatyka
5ai
1
Pawłowska Marta / Słoma Marta
203

Język polski
5ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Technika
5ai
Szymoniak Wojciech / Słoma Marta
114

7. 13:45 – 14:30

Historia
5ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

Plastyka
5ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
114

8. 14:35 – 15:20

Geografia
5ai
Wasilewska Monika / Słoma Marta
114

Matematyka
5ai
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Powrót na górę

Plan Smolej Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7ai
214

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
7ai

07b

Język polski
5bs
104

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

3. 9:45 – 10:30

Język polski
5bs
104

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

4. 10:40 – 11:25

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
6bs
107

Język polski
5bs
104

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

5. 11:40 – 12:25

Język polski
6bs
107

Zajęcia z wychowawcą
6bs
107

Język polski
6bs
107

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
7fi
108

Język polski
6bs
107

7. 13:45 – 14:30

Język polski
7fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
5bs
104

8. 14:35 – 15:20

Język polski
5bs
104

Język polski
6bs
107

9. 15:25 – 16:10

Język polski
7ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Powrót na górę

Plan Sokół Marlena

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
8bs
204

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
8bs
204

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8bs
204

Matematyka
5bs
105

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5bs
104

Matematyka
5bs
104

Matematyka
8bs
204

Matematyka
5bs
104

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8bs
204

Powrót na górę

Plan Stankiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7fi

07a

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07a

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

07a

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4ai

07a

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

07a

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
3ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ei

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
1b

07a

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
7ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

07b

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

07a

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7fi

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai

07a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

07a

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

07a

Powrót na górę

Plan Suprunowicz Dorota

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
01
II sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
5c
105
II sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
214
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Religia
6c
kat
106

Religia
6ai
kat
107

3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25

Religia
6c
kat
201

Religia
3b
kat
8

5. 11:40 – 12:25

Religia
1a
kat
4

Religia
1a
kat
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
3b
kat
8

Religia
3d
kat
4

Religia
3d
kat
4

7. 13:45 – 14:30

Religia
7e
kat
205

Religia
7d
kat
110

8. 14:35 – 15:20

Religia
8fi
kat
210a

Religia
6bs
kat
107

Religia
7d
kat
110

Wychowanie do życia w rodzinie
7d
110
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
8c
211
I sem.

Religia
8fi
kat
210a

Religia
6bs
kat
107

10. 16:15 – 17:00

Religia
7e
kat
205

Religia
6ai
kat
106

Powrót na górę

Plan Szutkiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
6bs
107

Matematyka
6c
106

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6bs
107

Zajęcia z wychowawcą
4bs
03

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4bs
03

Matematyka
4bs
03

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
6c
106

Matematyka
6c
106

Matematyka
5d
101

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5d
101

Matematyka
4bs
03

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
4bs
03

Matematyka
5d
101

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
6bs
107

Matematyka
6bs
107

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
5d
105

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
6c
106

Powrót na górę

Plan Szymoniak Wojciech

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Technika
5d
101

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Technika
6bs
107

4. 10:40 – 11:25

Technika
4ai
Szymoniak Wojciech / Kuźmicka Małgorzata
01

5. 11:40 – 12:25

Technika
5c
105

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
5d
203

Informatyka
5ai
2
201

Technika
5ai
Szymoniak Wojciech / Słoma Marta
114

7. 13:45 – 14:30

Technika
5bs
104

Informatyka
8bs
2
203

Technika
4c
01

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
7fi
1
201

Technika
4bs
03

Technika
6ai
Szymoniak Wojciech / Bach Anna
106

Informatyka
7ai
2
203

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
7c
1
201

Technika
6c
106

Informatyka
8ai
2
203

Technika
5ei
104

Powrót na górę

Plan Tomczyk Anna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Wychowanie fizyczne
3b
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Informatyka
3b
203

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3b
hol2
I sem.

Wychowanie fizyczne
3b
basen2
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Wychowanie fizyczne
3b
basen2
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

Edukacja wczesnoszkolna
3b
8

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
3b
hol1

Powrót na górę

Plan Trzonkowska Paulin

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07b

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

Historia
8fi
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

6. 12:45 – 13:30

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Biologia
8fi
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
8fi
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

Powrót na górę

Plan Wasilewska Monika

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

07a

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

07b

Geografia
6c
106

3. 9:45 – 10:30

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Geografia
6ai
Wasilewska Monika / Bach Anna
106

4. 10:40 – 11:25

Geografia
5c
105

5. 11:40 – 12:25

Geografia
5ei
Wasilewska Monika / Bujnowska Agnieszka
105

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
3ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

07b

7. 13:45 – 14:30

Geografia
7ai
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Geografia
5d
101

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

07b

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7fi

07b

8. 14:35 – 15:20

Geografia
5bs
104

Geografia
5ai
Wasilewska Monika / Słoma Marta
114

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

07b

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

07a

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ai

202

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

11a

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ei

11a

Powrót na górę

Plan Waszkiewicz Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Chemia
7bs
109

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

2. 8:50 – 9:35

Chemia
7c
111

Chemia
7e
205

Chemia
7d
110

3. 9:45 – 10:30

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Chemia
8d
208

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

Fizyka/Chemia
NI 8
dom2

4. 10:40 – 11:25

Chemia
7fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

Chemia
8e
206

5. 11:40 – 12:25

Chemia
8bs
204

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Chemia
8d
208

Chemia
8bs
204

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

6. 12:45 – 13:30

Chemia
7e
205

Chemia
7bs
109

Chemia
7c
111

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

7. 13:45 – 14:30

Chemia
7d
110

Chemia
8c
211

Chemia
8c
211

Chemia
8e
206

Powrót na górę

Plan Wensław Katarzyna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
sg2

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg4

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
sg2

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
sg2

Powrót na górę

Plan Wierzbicki Mirosław

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
5d
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
5d
sg2

Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg1

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg1

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
5d
sg2

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5d
sg1

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

Wychowanie fizyczne
4c
ch
sg1

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
sg1

Powrót na górę

Plan Winsko Marzenna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Informatyka
2a
201

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Wychowanie fizyczne
2a
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2a
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
2a
5

Wychowanie fizyczne
2a
hol1

Powrót na górę

Plan Wojciuk Ewa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Wychowanie fizyczne
1b
hol1

Wychowanie fizyczne
1b
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
1b
hol1

Informatyka
1b
201

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
1b
11

Powrót na górę

Plan Wróbel Edyta

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
4c
01
II sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
8fi
210a
I sem.

Biologia
5ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
105

Wychowanie do życia w rodzinie
8d
208
I sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
6c
106
II sem.

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
5ei
105
II sem.

Wychowanie do życia w rodzinie
7fi
108
I sem.

Przyroda
4c
01

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
109
I sem.

3. 9:45 – 10:30

Przyroda
4c
01

Wychowanie do życia w rodzinie
5ai
114
II sem.

Przyroda
4bs
03

Biologia
5d
101

4. 10:40 – 11:25

Biologia
5ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta
114

Przyroda
4bs
03

5. 11:40 – 12:25

Biologia
6c
106

Biologia
7fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
5bs
104

Biologia
5bs
104

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
111
II sem.

Przyroda
4ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

8. 14:35 – 15:20

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Bach Anna
106

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
101
II sem.