Pasmo sukcesów naszych chórów!

Pasmo sukcesów naszych chórów!

Jeden konkurs i aż dwa złote medale. Takimi sukcesami mogą poszczyć się dwa chóry działające w naszej szkole pod batutą pani Jolanty Drużyńskiej.

Ostatni czas dla członków chórów był bardzo pracowity, ponieważ zespoły intensywnie przygotowywały się do ważnego konkursu. Wytężona praca i wysiłek opłaciły się, bo chóry zdobyły aż dwie prestiżowe nagrody.

W czwartek 17 czerwca 2021r. w białostockich „Spodkach” chóry SP47 zostały laureatami Wojewódzkiego Konkursu Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Oba zespoły uhonorowano Złotymi Pasmami. Radość i wzruszenie były dowodem, że ciężka praca w połączeniu z talentem podopiecznych szkoły oraz ich dyrygenta się opłaca.

Obecnie chóry przygotowują się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Sakralnych w Tykocinie, gdzie już 26 czerwca wystąpią przed jury i publicznością. Trzymamy kciuki i liczymy na kolejny świetny występ naszej młodzieży!