Wojewódzki Konkurs Biologiczny

1 lutego 2021r. /poniedziałek/ w naszej szkole odbędzie się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Uczniów zakwalifikowanych do tego etapu wraz z opiekunami, z niżej wymienionych szkół:

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku,

Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku,

Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku,

Niepublicznej Szkoły Podstawowej św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku,

prosimy o punktualne przybycie o godz. 9.20. Uczniowie muszą pamiętać o zabraniu ze sobą karty kodowej podpisanej przez rodziców /opiekunów/ oraz dyrektora szkoły, a także legitymacji szkolnej i długopisu, dobrze piszącego kolorem czarnym lub niebieskim. Nie może być ścieralny!

Przypominamy również, że wszyscy mamy obowiązek przestrzegania obowiązujących w okresie pandemii przepisów sanitarnych /zakrywanie ust i nosa maseczką, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły oraz utrzymywanie właściwego dystansu/.

Nauczycieli – członków komisji konkursowej zapraszamy na godz. 9.00.

Ewa Sakowicz- przewodnicząca rejonowej komisji konkursowej.