WRAZ Z FUNDACJĄ PHO3NIX WSPIERAMY WOŚP

Po dużym sukcesie konkursu gwiazdkowego, zapraszamy do wspólnego tygodnia aktywności, dzięki któremu wspólnie wesprzemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Wspieramy akcję poprzez aktywność fizyczną. Wystarczy zarejestrować się i ćwiczyć na specjalnie przygotowanej platformie Pho3nix.

1. Przed startem akcji należy zarejestrować się na stronie: www.pho3nix-kids.com  poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj” lub „Weź udział„.

2. Na platformie będzie umieszczone 10 filmów z ćwiczeniami przeznaczonymi do wspólnej akcji z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Akcja startuje oficjalnie 29 stycznia – od tego czasu będą liczone punkty.

3. Zachęcamy dzieci do ćwiczeń! Za każdy w całości wykonany trening na konto dziecka wędruje 10 punktów. Każdy uczeń może zdobyć łącznie 100 punktów za swoją aktywność.

4. Za każde 10 punktów zdobyte przez dzieci na platformie, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 1 PLN.

5. Akcja trwa od 29.01- 07.02

6. Jeśli Państwa dziecko brało udział w Konkursie Gwiazdkowym Fundacji Pho3nix – do platformy mogą się logować na swoje wcześniej założone konta.

Fundacja Pho3nix ma za cel przeznaczyć 1 000 000 PLN na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.