W dn. 22 października 2020r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie” przeprowadzonej przez nauczycieli bibliotekarzy.

Uczniowie i nauczyciele przynieśli swoje ulubione książki i w wolnych chwilach oddali się czytaniu. Niektórzy przebrali się za swoich ulubionych bohaterów książkowych. Inicjatywa była znakomitą okazją, aby uczniowie docenili wartość czytania. Poprzez udział w akcji udowodniliśmy, że lubimy czytać. Chwile z książką zostały uwiecznione na zdjęciach.

Poniżej fotorelacja z udziałem uczniów klas: 2 a, 3 a, 3 b, 4 a, 4 c, 4 d, 5 a, 6 c, 6 e, 7 c, 7 f i dzieci przebywające w bibliotece i świetlicy.

Alina Borowska, Jolanta Łaszkiewicz

Jedna myśl na “I Międzynarodowa edycja V Ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie””

Komentarze są wyłączone.