Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania „Dużo czytam, więcej wiem”

Dnia 6 grudnia 2019 roku uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w Świetlicowym Konkursie Pięknego Czytania „Dużo czytam, więcej wiem”. Chętne dzieci zaprezentowały przed komisją konkursową pełne nauki i humoru utwory białostockiej poetki Joanny Myślińskiej z tomiku pt. 'Wierszobajki Mateuszka: wiersze logopedyczne i ortograficzne”. Czas na przygotowanie się do występu wynosił tydzień. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.

Udział w konkursie miał na celu doskonalenie umiejętności czytania, wzbogacenie słownictwa uczniów, utrwalenie zasad stylistycznych i ortograficznych oraz zachęcenie do wystąpień przed publicznością. Dziękujemy wychowankom świelicy oraz ich rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych świetlicowych wydarzeniach.

Organizator: Anna Majewska