Rozstrzygnięcie VIII Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „JA I MÓJ KOLEGA INNEJ NARODOWOŚCI”

2 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie VIII Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „JA I MÓJ KOLEGA INNEJ NARODOWOŚCI” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Głównym celem konkursu była integracja dzieci różnych narodowości, otwarcie na inne kultury oraz rozwijanie zdolności plastycznych.

Na konkurs wpłynęły 93 prace ze Szkół Podstawowych i przedszkoli miasta Białegostoku oraz miasta Wysokiego Mazowieckiego. Komisja konkursowa w składzie pani Magdaleny Popławskiej- Włodkowskiej, nauczycielki z plastyki przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: kl.0-I i II-III.

NAGRODA Olga Szlagier Zespół Szkolno- Przedszkolno nr 2w Białymstoku klasa II D

NAGRODA Marcelina Maksymczuk Szkoła Podstawowa nr 2w Białymstoku klasa III C

NAGRODA Piotr Nowicki Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 16 w Białymstoku klasa III B

NAGRODA Szymon Teul Szkoła Podstawowa nr 14w Białymstoku  klasa II D

NAGRODA Konrad Kalinowski Miejski Zespół Szkół Wysokie Mazowieckie klasa II C

NAGRODA Victoria Karolina Balazi Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku klasa II

NAGRODA Zuzanna Polak Szkoła Podstawowa nr 12w Białymstoku Klasa II E

NAGRODA Kacper Arciszewski Szkoła Podstawowa nr 47  w Białymstoku klasa II A

NAGRODA Aleksandra Popławska Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku klasa III A

NAGRODA Maja Zborowska Szkoła Podstawowa nr 47w Białymstoku klasa III A

NAGRODA Lena Fiedorczuk Miejski Zespół Szkół Wysokie Mazowieckie klasa I D

NAGRODA Julia Ogrodnik Miejski Zespół Szkół Wysokie Mazowieckie klasa I B

NAGRODA Emilia Tymosiak Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 2Wysokie Mazowieckie klasa I B

Szkoła Podstawowa nr 2Wysokie Mazowieckie klasa I B

NAGRODA Łukasz Sarnacki Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 2Wysokie Mazowieckie klasa I B

NAGRODA Kornelia Hołownia Szkoła Podstawowa nr 20w Białymstoku klasa I

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Prezydenta Miasta Białegostoku dr hab. Tadeusza Truskolaskiego, za objęcie honorowym patronatem VIII Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego. Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły, która wsparła finansowo nasze przedsięwzięcie. Dzięki ich ogromnej życzliwości, dobrym chęciom i zaangażowaniu nasz konkurs po raz kolejny mógł się odbyć.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

Organizatorzy:

Bella Khunkerova