„Tydzień spotkań z misiami”

W dniach 18-22.11.19 r. w naszej świetlicy realizowaliśmy projekt edukacyjno-wychowawczy pt. „Świetliczaki kochają pluszowe misiaki”.
Uczniowie na forum grupy prezentowali swoje ulubione pluszaki – opowiadali o nich różne historie, niektórzy – czytali opowiadania, napisane w domu wspólnie z rodzicami. Wykonywali też piękne prace plastyczne, plakaty z wykorzystaniem różnorodnych technik.
Wystawkę dzieł małych artystów, mogliśmy oglądać na korytarzu szkolnym.
Wychowankom bardzo podobała się „misiowa dyskoteka”, na której świetnie tańczyli ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.

Nasze świetliczaki, to super dzieciaki!!! Piękne prace wykonały, o misiach opowiadały. Super tydzień z pluszakami spędziły, miłe wspomnienia pozostawiły. Nasz projekt zostały zrealizowany! Za rok, na kolejne spotkanie z misiami zapraszamy!
Wychowankom, rodzicom podziękowania składamy. Do obejrzenia zdjęć, zamieszczonych na stronie świetlicy serdecznie zachęcamy!