Akcja charytatywna w świetlicy. Dobre serca mamy, zwierzętom z białostockiego schroniska pomagamy!

W listopadzie nauczyciele wychowawcy świetlicy zorganizowali akcję charytatywną pod hasłem: „Świetliczaki kochają zwierzaki”.
Dzieci przyniosły koce, ręczniki, które zostały przekazane do schroniska dla zwierząt, mieszczącego się przy ul. Dolistowskiej 2 w Białymstoku.
Pracownicy w/w placówki byli bardzo wdzięczni za okazane serca. Podarowali naszym uczniom piękne podziękowanie w antyramie.
Dary przekazane przez dzieci, rodziców, pomogą w pielęgnacji czworonożnych przyjaciół.
         Bardzo dziękujemy świetliczakom, rodzicom za włączenie się w akcję. Jesteście przyjaciółmi zwierząt!

Dzieci wielkie serca okazały, za co pamiątkowe dyplomy w świetlicy otrzymały!