Zbiórka nowych pluszaków – zróbmy przyjemność chorym dzieciom

Zachęcamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do udziału w akcji charytatywnej z okazji  Dnia Pluszowego Misia, który będziemy obchodzić 25 listopada 2019.
Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie.

Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie, organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.
Udział w akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe.
Ważne, aby zbierane były jedynie  NOWE maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne.
Oprócz maskotek można również przekazywać nowe gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.

.Na NOWE maskotki czekamy do czwartku (21.11.) do 13:00. Zostawiajcie je w zielonym pudle w holu na parterze. Wolontariusze zawiozą je do punktu zbiórki – Biblioteki Pedagogicznej w Białymstoku, ul. Złota 4 .

ZRÓBMY CHORYM DZIECIOM PRZYJEMNOŚĆ!