Konkursowe hasła promujące naszą szkołę

W dniu święta szkoły uczniowie klas pierwszych brali udział w uroczystym ślubowaniu, a starsze klasy spędzały ten czas na kreatywnej pracy zespołowej. Każda klasa stworzyła hasło promujące naszą placówkę i umieściła na kolorowym arkuszu. Hasła mogliśmy podziwiać na wystawie przez 2 tygodnie.

Samorząd uczniowski wybrał najlepsze hasła w każdym roczniku. Gratulujemy klasom: 2c, 3a, 4a, 5c, 6c, 7a oraz 8b. Zwycięskie klasy mogą liczyć na słodką nagrodę.

Poniżej nagrodzone hasła:

klasy 2 – „Nasza szkoła jest od tego, by się uczyć na całego! Chodź do szkoły Branickiego, tu spotka coś dobrego! Nauczyciel Cie oświeci, tu się uczą mądre dzieci!

klasy 3 – „Nasza szkoła jest kochana, daje szóstki zawsze z rana! Po południu piątki też, tutaj także dobrze zjesz!”

klasy 4 – „Nasza szkoła jest wesoła i do środka szybko woła!”

klasy 5 – „Radość, uśmiech i zabawa, sport i pasja fajna sprawa! O twe zdrowie też zadbamy, więc do SP 47 zapraszamy!”

klasy 6 – „Jesteśmy zdolni, jesteśmy młodzi, z pasją i duma wsiadamy do Klemensa łodzi … i tak płyniemy po marzeń szczyty w SP 47 – to nie są mity!”

klasy 7 – „Nauka i zabawa, w SP 47 super sprawa!”

klasy 8 – „Mistrzowie wybierają SP 47”