Turniej Poszukiwaczy Zaginionych Pączków – zabawa dla kl. 3

Samorząd uczniowski przy współpracy z p. Agnieszką Koniecko zorganizował atrakcje swoim młodszym kolegom i koleżanko z klas 3.

Z okazji Tłustego Czwartku uczniowie brali udział w Turniej Poszukiwaczy Zaginionych Pączków. Uczniowie podróżowali po szkole rozwiązując zagadki i wykonując ciekawe zadania. Dzieci odwiedziły gabinet pielęgniarki, bibliotekę, sekretariat, portiernię, stołówkę i świetlicę. Klasy musiały pochwalić się umiejętnościami muzycznymi, czytelniczymi, matematycznymi, niezbędne okazały się też wiadomości o zdrowym trybie życia i zasadach panujących w naszej szkole.

Wszystkie klasy rozwiązały znakomicie nasze zadania, ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Na wszystkich uczestników czekała słodka nagroda.