Koszykarski weekend w Ełku.

W dniach 25-27 października w Ełku odbył się XIII Nenufar Cup. Rywalizowało ze sobą 6 drużyn dziewcząt z rocznika 2007 (6 klasa)  i 8 drużyn chłopców z rocznika 2008 (5 klasa) .

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 6b, podopieczne p. Bożeny Laskowskiej i  chłopcy z klasy 5b, uczniowie p. Mirosława Wierzbickiego. Dziewczęta wywalczyły w turnieju brązowe medale, a chłopcy zajęli ósme miejsce. W każdym meczu nasi zawodnicy i trenerzy przy ogromnym dopingu rodziców zostawiali serce na boisku  walcząc do końca. Nauka wyniesiona ze wszystkich spotkań na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

MVP meczu: Agnieszka Kuklińska( mecz z Nenufarem 5Ęłk), Malwina Halicka( mecz z UKS 4 Łomża), Julia Czarnecka( mecz z UKS 9 Łomża)

Najlepsza piątka Allstars – Malwina Halicka

Najlepsza rozgrywająca-  Zofia Ruszkiewicz

Najlepsza w zespole-  Julia Czarnecka

Najlepszy w zespole – Dawid Kotyński

Najlepszy obrońca- Oskar Piećko

Wyróżnienie trenera- Karolina Marcinkiewicz, Oliwier Bełbot

Składy zespołów:

Dziewczęta: Wiktoria Bućko, Julia Klemienia, Maja Sawicka, Magda Mirończuk, Dominika Nowik, Zosia Ruszkiewicz, Julia Czarnecka, Anna Rutkowska, Malwina Halicka, Karolina Marcinkiewicz, Zosia Fedorowicz, Kinga Urban, Agnieszka Kuklińska;

Chłopcy: Damian Dzienis, Eryk Kozłowski, Dawid Miszczuk , Oskar Piećko, Piotr Andraka,Oliwier Bełbot, Damian Olszewski, Jakub Trochimczyk,  Mateusz Żabiuk, Szymon Białous, Dawid Kotyński, Bartosz Leończuk .

Gratulujemy i życzymy sukcesów!