Misterium Paschalne

W środę 27.03.2024r. w naszej szkole odbyło się MISTERIUM PASCHALNE przygotowane przez katechetów w wykonaniu uczniów klas IV-VIII

Montaż słowno-muzyczny nie był tradycyjną opowieścią o śmierci Pana Jezusa, ale przedstawieniem, które wprowadziło widzów w refleksję nad Męką, Śmiercią i Zmartwychwstaniem Jezusa.

Przesłaniem tego przedstawienia było ukazanie wielkiej miłości Boga do człowieka. Śpiew pieśni paschalnych i radosnego Alleluja stał się wzruszającym wydarzeniem dla całej społeczności szkolnej.

Pani wicedyrektor Beata Krzemińska podziękowała aktorom za wzruszający występ i przeżycia, których nam dostarczyli.

W imieniu całej Dyrekcji złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniom i pracownikom szkoły.

autor A.Brzyska