Konkurs Galileo

Drodzy uczniowie, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z przyrody, biologii, fizyki, chemii lub geografii GALILEO, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs jest płatny, opłata wynosi 15 zł . Zebrane przez organizatora środki są przeznaczane na nagrody dla laureatów (książki)  i dyplomy dla uczestników.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji muszą zgłosić chęć do najbliższego piątku 9 lutego do odpowiedniego nauczyciela przedmiotu. Konkurs odbędzie się w szkole w dniach 4 – 8 marca.

Każdy uczeń może zapoznać się z testami z wcześniejszych lat na stronie internetowej organizatora www.ces.edu.pl w zakładce „archiwum”.

SZKOLNI KOORDYNATORZY KONKURSU – nauczyciele przedmiotów przyrodniczych: Ewa Waszkiewicz, Edyta Wróbel, Irena Kamińska – Iracka, Agnieszka Koch- Maciejczuk.