Bożonarodzeniowy konkurs i kiermasz misyjny dla Aki Amy Marie Anderson

W ramach projektu Pallotyńskiej Adopcji Serca przygotowujemy w grudniu Świąteczny Kiermasz Misyjny i poprzedzamy go konkursem  na bombki i ozdoby świąteczne, które zostaną sprzedane na kiermaszu.

Cele konkursu:

• Celem Konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
  • Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych technik plastyczno-technicznych.
  • Podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych.
  • Działalność charytatywna: wsparcie materialne opieki nad Aki Amy Marie Anderson w ramach Pallotyńskiej Adopcji Serca

Założenia organizacyjne:

1. Prace mają być związane ze świętami Bożego Narodzenia – bombki i inne ozdoby choinkowe lub ozdoby/stroiki itp.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 – 8.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu samodzielnie wykonaną pracę.
  4. Praca powinna być podpisana: nazwisko, imię, klasa.
  5. Prace przechodzą na własność organizatora i zostaną wystawione na Świątecznym Kiermaszu Misyjnym i całkowicie wesprą Adopcję Serca.

Warunki Konkursu

Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

a) klasy 1 – 4

b) klasy 5 – 8

Ostateczny termin zgłaszania prac upływa dnia 08.12.2023 r.

Prace należy dostarczyć bezpośrednio do organizatora p. Moniki Manaches lub do swoich katechetów.

Kiermasz rozpocznie się po rozstrzygnięciu konkursu. Zapraszamy serdecznie!

Monika Manaches

Koło Misyjne