Światowe Dni Origami

W dniach 24.10- 11.11 2023r. odbywały się w naszej szkole Światowe Dni Origami. Wiemy, że technika ta jest interesującym narzędziem do wspierania rozwoju wielorakich aktywności dziecka. Pierwsze ciekawe zajęcia przeprowadziła w bibliotece pani Dorota Hapunik. Dużo emocji wzbudziły też warsztaty w świetlicy prowadzone przez panią Agnieszkę Myszkowską. Następne dni upłynęły na wspólnym składaniu żabek, żurawi, statków, kotków, domków w poszczególnych klasach. Animatorki origami Marta Słoma, Marzenna Winsko, Agnieszka Bujnowska i Małgorzata Kuźmicka odwiedziły wiele klas ucząc i zachęcając do wspólnej radosnej twórczości. Do zabawy w tworzenie małych dzieł dołączyli też nauczyciele, dla których było to niesamowitą frajdą. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Opracowała: Małgorzata Kuźmicka