Międzynarodowy Dzień Kropki w bibliotece szkolnej

15 września obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Międzynarodowy Dzień Kropki – święto zabawy, wiary we własne siły i kreatywności. W tym dniu klasy 1 B i 3 B odwiedziła bibliotekę szkolną. Klasy wzięły udział w wielu ciekawych zabawach, które pomogły odkryć uczniom  ich niezwykłe talenty. Oglądaliśmy historię o małej dziewczynce, która dzięki zwykłej kropce i niezwykłej nauczycielce zaczęła wierzyć w siebie. Tworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki, z którymi zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Rozmawialiśmy również o naszych wartościach, celach i marzeniach oraz o tym, jak wspierać innych, gdy mają trudne zadania do wykonania. To święto udowodniło nam, że każdy z nas może być twórczy i kreatywny – tylko trzeba w siebie uwierzyć.

Opracowała:

Dorota Hapunik