Uroczyste zakończenie roku szkolnego 20222/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek 23 czerwca 2023 roku w trzech turach. O godzinie 9.30 uczniowie klas 0 – 3, o godzinie 11.00 młodzież z klas 4 – 7 , a o godzinie 12.30 uczniowie klas 8 spotkali się z dyrekcją szkoły i nauczycielami. Uroczystość pożegnania uczniów klas 0 – 3 poprowadziła pani Emilia Przystupa, klas 4 – 7 pani Joanna Rutkowska i pan Marcin Puciłowski, a klas ósmych – pani Katarzyna Wensław i pan Piotr Podleśny.

Na uroczystościach pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk serdecznie przywitała panie wicedyrektor: Beatę Krzemińską, Justynę Mnich oraz przedstawicieli Rady Rodziców, a także nauczycieli, uczniów i ich rodziców. W słowach podsumowania bieżącego roku szkolnego pani dyrektor zwróciła uwagę na trud pracy włożony przez uczniów i wparcie rodziców. Pani dyrektor podziękowała również nauczycielom za wytężoną pracę w bieżącym roku szkolnym oraz życzyła wszystkim uczniom naszej szkoły bezpiecznych i udanych wakacji.

Na uroczystości zakończenia klas 4 – 7 odbyło się podziękowanie członkom Pocztu Sztandarowego oraz powołanie nowego chorążego i asysty nowego Pocztu Sztandarowego – z uczniów z klas VI i VII. Z kolei na uroczystości zakończenia klas 8 pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk pogratulowała ósmoklasistom wyników pracy, pochwaliła za efekty w nauce i sporcie oraz życzyła dalszych sukcesów. Pani dyrektor bardzo serdecznie podziękowała Radzie Rodziców, za wspaniałą współpracę, pomoc i życzliwość. Pani Iwona Snarska – przewodnicząca Rady Rodziców serdecznie podziękowała dyrekcji szkoły za trud włożony w edukację dzieci.

Drodzy Uczniowie! Życzymy Wam pięknych, słonecznych i udanych wakacji. Wracajcie zdrowi i wypoczęci, do zobaczenia!!!