Konkurs anglojęzyczny ” Zabytki Londynu i NY” – rozstrzygnięty

Konkurs anglojęzyczny ” Zabytki Londynu i NY” doczekał się rozstrzygnięcia. Zostało nagrodzonych aż 11 prac, wśród najznakomitszych znaleźli się : Róża Wendołowicz z kl 1a, Filip Tioskow z klasy 8f, Paulina Bielska z 6b, AntoninaŁazewska z kl 1 b, Wojciech Litwiński z 7c, Wiktoria Jaworska z 1b, Laura Żukowska z 5b, Bianka Łukianiuk z 4a, Mateusz Bach z 4c i Marta Olechno z 4c. Jury miało ogromne trudności w wyborze tych najlepszych.Wysoki poziom jaki zaprezentowali młodzi designerzy wskazuje na ogromne zainteresowanie tematyką zabytków Londynu i NY oraz ujawnia prawdziwe talenty Naszych uczniów. Spektakularną wystawę mogliście podziwiać od 4 czerwca – wszystkim życzę nie tylko wirtualnego spaceru po Londynie i NY , ale w przyszłości ziszczenia prawdziwej podróży by na własne oczy ujrzeć to , co głęboko zakorzenione w kulturze brytyjskiej i amerykańskiej – z nadzieją , że wśród szkolnych designerów w przyszłości usłyszymy ich nazwiska na świecie.

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród rzeczowych!!!

Iza Skup