ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „CZAS DLA MAM I NIE TYLKO”

Budżet Obywatelski - obrazek wyróżniający

„Czas dla mam i nie tylko” – jest projektem realizowanym w ramach Budżetu Obywatelskiego Białystok 2023. W ramach projektu organizujemy cykl warsztatów o różnorodnej tematyce dla kobiet w każdym wieku oraz cotygodniowych zajęć fitness. Dodatkowo dla pań, które mają problem z zorganizowaniem opieki dla dzieci, przez co nie mogą uczestniczyć w zajęciach, bądź też nie mają pomysłu na aktywność dla pociech, znajdzie się rozwiązanie. Równolegle do warsztatów i treningów  poprowadzone są zajęcia z animatorem. Podczas spotkań dzieci będą tworzyć własne prace plastyczno-techniczne, rozwijać się muzycznie jak i sportowo.

Ideą jest stworzenie ciekawych form aktywności dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od posiadanych umiejętności manualnych czy estetycznych. Praca z doświadczonym florystą, trenerem i innymi, wzmocni poczucie własnej wartości, kobiecości, uwrażliwi na  piękno i usprawni motorycznie. Wykonywanie kompozycji wspólnie pozytywnie wpłynie na zacieśnienie relacji, stworzy wspólne obszary zainteresowania, da tematy do rozmów inne niż szkoła czy praca. Blok ekologiczny pozwoli na poszerzenie wiedzy z zakresu wykorzystania naturalnych składników do tworzenia własnych kosmetyków i zachęci do dbania o siebie. Warsztaty w miłej atmosferze dadzą możliwość zredukowania stresów dnia codziennego. Zajęcia fitness wpłyną na poprawę kondycji, zmiany stylu życia.  Szeroki zakres tematyczny pozwoli odkryć talenty, poznać nowych ludzi a co najważniejsze zachęcić do dbania o siebie.

Na warsztaty można zapisać się poprzez stronę internetową:

http://caw.sp47.bialystok.pl/

Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach.