Spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów kl.IV sportowej.

Zapraszamy wszystkich rodziców uczniów zainteresowanych   IV klasą sportową w roku szkolnym 2023/2024 na spotkanie informacyjno – organizacyjne w dniu 27 lutego (poniedziałek) o godz. 16.30 do stołówki szkolnej. Postaramy się udzielić państwu wszelkich informacji dotyczących naboru, terminów prób sprawnościowych i organizacji pracy w klasach sportowych.

Od 27 lutego będzie dostępny elektroniczny system naboru. Należy na stronie

wypełnić wniosek, wydrukować go i przynieść na spotkanie lub dostarczyć jak najszybciej do sekretariatu szkoły.

Rodzice, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wypełnić wniosku elektronicznie, będą mieli możliwość wypełnienia go w formie papierowej, którą otrzymają w trakcie spotkania.

Jeżeli ktoś z państwa nie będzie miał możliwości pojawienia się na spotkaniu wniosek do wypełnienia zostanie przekazany dnia następnego państwa dziecku.