Plan lekcji – sale – od 26.09.22r.

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

109z | 210a | sg1 | sg2 | sg3 | sg4 | sg5 | hol1 | hol2 | hol3 | CAW | 313_ | 11a | 014a | 07a | 07b | 1 | 01 | 03 | 4 | 5 | 06 | 8 | 014 | 101 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 114 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 210 | 211 | 213 | 214 | 302 | 313 |


Powrót na górę

Plan 109z

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Bosk Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

Bosk Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Bosk Katarzyna

Powrót na górę

Plan 210a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski
5c
an
Nierodzik Aleksandra

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
6ei
aw
Nierodzik Aleksandra

Religia katolicka
5ai
kat
Przymierski Kamil

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5bs
an
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
5bs
an
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
8fi
aw
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
8c
aw
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
6ei
aw
Nierodzik Aleksandra

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8d
an
Rutkowska Joanna

Język angielski
6ei
aw
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta

Język angielski
8ai
aw
Nierodzik Aleksandra

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
5bs
an
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
5c
an
Nierodzik Aleksandra

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8d
an
Rutkowska Joanna

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8ai
aw
Nierodzik Aleksandra

Język angielski
5c
an
Nierodzik Aleksandra

Religia katolicka
8fi
kat
Manaches Monika

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8ai
aw
Nierodzik Aleksandra

Powrót na górę

Plan sg1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
4ai
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
6ei
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
4d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
7bs
Podleśny Piotr

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
4ai
Demianiuk Konrad

Wychowanie fizyczne
6d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
4c
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
5c
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7bs
Podleśny Piotr

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
4d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
8c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6c
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
5ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
5c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6ei
Vacat wf

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
5c
ch
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
7ai
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4ai
Demianiuk Konrad

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

Powrót na górę

Plan sg2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
4d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7c
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
5ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
8c
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
6ai
Vacat wf

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
6ei
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
8bs
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
5c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6d
Laskowska Bożena

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
6c
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8c
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
8bs
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
6ai
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
5c
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7c
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
6bs
dz
Wensław Katarzyna

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
4bs
dz
Laskowska Bożena

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
5c
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
4d
Laskowska Bożena

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Powrót na górę

Plan sg3

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4ai
Demianiuk Konrad

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
ch
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
4c
Vacat wf

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
5bs
ch
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
7bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
6ai
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
5c
ch
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
ch
Sinielnikow Andriej

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
6ei
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
5ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6c
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
ch
Sinielnikow Andriej

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
8c
ch
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
7ai
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
4c
Vacat wf

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
4bs
ch
Sinielnikow Andriej

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
7c
Kardel Krzysztof

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
ch
Puciłowski Marcin

Powrót na górę

Plan sg4

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
7ai
Kardel Krzysztof

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
5ai
Kardel Krzysztof

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
5bs
dz
Wensław Katarzyna

Wychowanie fizyczne
6d
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Rajchemba Małgorzata

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
4c
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
7c
Kardel Krzysztof

Wychowanie fizyczne
6ai
Vacat wf

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
8bs
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
6c
Puciłowski Marcin

Wychowanie fizyczne
5c
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
8bs
dz
Rajchemba Małgorzata

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
8bs
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
7bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
8e,8fi
dz
Vacat wf

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
8c
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
8c
dz
Vacat wf

Wychowanie fizyczne
7bs
Podleśny Piotr

Wychowanie fizyczne
7ai
Kardel Krzysztof

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Rajchemba Małgorzata

Wychowanie fizyczne
4bs
dz
Laskowska Bożena

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Rajchemba Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
8ai,8d
dz
Rajchemba Małgorzata

Powrót na górę

Plan sg5

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Powrót na górę

Plan hol1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
1c
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
2b
Wojciuk Ewa

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
2a
Tomczyk Anna

Wychowanie fizyczne
2c
Nowik Elżbieta

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
1c
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
3c
Rzepniewska Barbara

Wychowanie fizyczne
1a
Jurczykowska Urszula

Wychowanie fizyczne
3a
Winsko Marzenna

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
1c
Krawiel Mariola

Wychowanie fizyczne
1a
Jurczykowska Urszula

Wychowanie fizyczne
2a
Tomczyk Anna

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3b
Kikolska-Wróbel Eliza
I

7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
1a
Jurczykowska Urszula

Wychowanie fizyczne
2b
Wojciuk Ewa

Wychowanie fizyczne
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Powrót na górę

Plan hol2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

2. 8:50 – 9:35
3. 9:45 – 10:30
4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
2a
Tomczyk Anna

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
2c
Nowik Elżbieta

Wychowanie fizyczne
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Wychowanie fizyczne
3c
Rzepniewska Barbara

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3a
Winsko Marzenna
I

7. 13:45 – 14:30
8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
2c
Nowik Elżbieta

Wychowanie fizyczne
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Powrót na górę

Plan hol3

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
2b
Wojciuk Ewa

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Wychowanie fizyczne
3a
Winsko Marzenna

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
3c
Rzepniewska Barbara
I

Powrót na górę

Plan CAW

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Powrót na górę

Plan 313_

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Wychowanie przedszkolne
0a
Khunkerova Bella

Powrót na górę

Plan 11a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
3. 9:45 – 10:30

Biologia / Geografia
NI 6
Wróbel Edyta

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
NI 6
Karwowska Renata

Język polski
NI 6
Smolej Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Muzyka / Plastyka / Technika
NI 6
Drużyńska Jolanta

6. 12:45 – 13:30

Język polski
NI 6
Smolej Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

Popławska-Włodkowska Magdalena

Język angielski
NI 6
Maciuszewicz Bożena

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

Stankiewicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
NI 6
Karwowska Renata

Historia / Informatyka
NI 6
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Powrót na górę

Plan 014a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Bosk Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

Bosk Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Muzyka / Plastyka / Technika

Drużyńska Jolanta

4. 10:40 – 11:25

Matematyka

Kołodziej Waldemar

Matematyka

Kołodziej Waldemar

Język polski

Nojszewska Małgorzata

5. 11:40 – 12:25

Język polski

Nojszewska Małgorzata

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jaroma Joanna

6. 12:45 – 13:30

Biologia / Geografia

Sakowicz Ewa

7. 13:45 – 14:30

Historia / Informatyka

Dzieszko Anna

Język angielski

Oszmiańska Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

Bosk Katarzyna

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

Jaroma Joanna

Powrót na górę

Plan 07a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

Nojszewska Małgorzata

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Bach Anna

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
4ai

Wojciuk Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
8ai

Smolej Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ai

Sierkowska Urszula

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Bach Anna

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
2c

Nojszewska Małgorzata

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

Bosk Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
3a

Bosk Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ei

Bosk Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
4ai

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – logopedia
6ei

Sierkowska Urszula

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
7ai

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

Stankiewicz Ewa

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

Bosk Katarzyna

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Bosk Katarzyna

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8ai

Bosk Katarzyna

Powrót na górę

Plan 07b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
3c

Koniecko Agnieszka

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ei

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

Koniecko Agnieszka

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
6ai

Koniecko Agnieszka

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
2c

Koniecko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika
1a

Sierkowska Urszula

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

Koniecko Agnieszka

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30
7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
1a

Koniecko Agnieszka

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
6ai

Koniecko Agnieszka

8. 14:35 – 15:20
9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Koniecko Agnieszka

Powrót na górę

Plan 1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1b
Madura-Gryko Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
Rutkowska Joanna

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1b
Rutkowska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
1b

Bazler Anna

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Religia katolicka
1b
kat
Brzyska Anna

5. 11:40 – 12:25

Religia katolicka
1b
kat
Brzyska Anna

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1a
Jurczykowska Urszula

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
1b

Bazler Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Powrót na górę

Plan 01

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
6ei
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka

2. 8:50 – 9:35

Plastyka
6bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Plastyka
5c
Popławska-Włodkowska Magdalena

3. 9:45 – 10:30

Plastyka
4bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Edukacja dla bezpieczeństwa
8bs
Demianiuk Konrad

Historia
8c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Matematyka
7bs
Kozłowski Andrzej

Język rosyjski
6bs
Wierzbicka Jolanta

4. 10:40 – 11:25

Plastyka
5ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kuźmicka Małgorzata

Edukacja dla bezpieczeństwa
8fi
Demianiuk Konrad / Bogusz Anna

Technika
4ai
Bosk Katarzyna / Myszkowska Agnieszka

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2b
Wojciuk Ewa

Plastyka
6d
Popławska-Włodkowska Magdalena

5. 11:40 – 12:25

Technika
6ai
Demianiuk Konrad / Słoma Marta

Technika
5c
Demianiuk Konrad

Matematyka
5ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

Technika
6ei
Demianiuk Konrad

Język angielski
6c
Emiljańczyk Jolanta

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

Edukacja dla bezpieczeństwa
8ai
Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta

Technika
6d
Demianiuk Konrad

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

Edukacja dla bezpieczeństwa
8d
Demianiuk Konrad

7. 13:45 – 14:30

Technika
4bs
Demianiuk Konrad

Technika
5ai
Demianiuk Konrad / Kuźmicka Małgorzata

Plastyka
4ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Myszkowska Agnieszka

Technika
6c
Demianiuk Konrad

Plastyka
7c
Popławska-Włodkowska Magdalena

8. 14:35 – 15:20

Technika
5bs
Demianiuk Konrad

Plastyka
4c
Popławska-Włodkowska Magdalena

Religia muzułmańska
7ai,7bs,7c,8ai,8e
muz
Machaev Osman

Technika
6bs
Demianiuk Konrad

9. 15:25 – 16:10

Plastyka
4d
Popławska-Włodkowska Magdalena

Powrót na górę

Plan 03

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4d
Krzemińska Beata

2. 8:50 – 9:35

Historia
6d
Komosa Łukasz

Muzyka
6d
Drużyńska Jolanta

3. 9:45 – 10:30

Technika
4d
Bosk Katarzyna

Plastyka
7ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / _ _

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8bs
Nierodzik Aleksandra

Geografia
7c
Kamińska Irena

4. 10:40 – 11:25

Edukacja dla bezpieczeństwa
8c
Demianiuk Konrad

Język rosyjski
8bs
Kruglicz Katarzyna

Muzyka
4d
Drużyńska Jolanta

Język polski
8e
Łaszkiewicz Jolanta

5. 11:40 – 12:25

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _

Język polski
7bs
Smolej Katarzyna

Muzyka
7c
Drużyńska Jolanta

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
6c
Drużyńska Jolanta

Plastyka
7bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

Język polski
6bs
Sak Ewa

Muzyka
4ai
Drużyńska Jolanta / Myszkowska Agnieszka

Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
6bs
Drużyńska Jolanta

Muzyka
6ei
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka

Muzyka
5ai
Drużyńska Jolanta / Kuźmicka Małgorzata

Muzyka
5bs
Drużyńska Jolanta

Muzyka
5c
Drużyńska Jolanta

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
7ai
Drużyńska Jolanta

Muzyka
4c
Drużyńska Jolanta

Muzyka
6ai
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta

Muzyka
7bs
Drużyńska Jolanta

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
4bs
Drużyńska Jolanta

Powrót na górę

Plan 4

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
Skup Izabela

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3c
Krzemińska Beata

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

5. 11:40 – 12:25

Etyka
1a,1c,2a,2c,3a,2b,3c,1b
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena

Religia katolicka
1c
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Religia katolicka
3c
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1c
Skup Izabela

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3c
Skup Izabela

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Edukacja wczesnoszkolna
3c
Rzepniewska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna
1c
Krawiel Mariola

Powrót na górę

Plan 5

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3a
Sawicka Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
Hapunik Marta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

5. 11:40 – 12:25

Religia katolicka
2c
kat
Manaches Monika

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3a
Sawicka Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2c
Hapunik Marta

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
3a
Winsko Marzenna

Edukacja wczesnoszkolna
2c
Nowik Elżbieta

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania
3a
Winsko Marzenna

Powrót na górę

Plan 06

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika
8ai

Jaroma Joanna

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
3a

Jaroma Joanna

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
6ai

Stankiewicz Ewa

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai

Jaroma Joanna

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8fi

Jaroma Joanna

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
2c

Stankiewicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
6ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

Stankiewicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
4ai

Stankiewicz Ewa

5. 11:40 – 12:25
6. 12:45 – 13:30

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
6ei

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
7ai

Stankiewicz Ewa

7. 13:45 – 14:30

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
5ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
3c

Jaroma Joanna

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8fi

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
5ai

Jaroma Joanna

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
8ai

Stankiewicz Ewa

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
8fi

Jaroma Joanna

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne
8ai

Stankiewicz Ewa

Powrót na górę

Plan 8

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
Nierodzik Aleksandra

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
Hapunik Marta

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

5. 11:40 – 12:25

Religia muzułmańska
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3c,3a
muz
Machaev Osman

Etyka
1a,1c,2a,2c,3a,2b,3c,1b
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Zajęcia rozwijające zainteresowania
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
1a
Hapunik Marta

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Religia katolicka
1a
kat
Manaches Monika

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2a
Nierodzik Aleksandra

Edukacja wczesnoszkolna
1a
Jurczykowska Urszula

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Religia katolicka
2a
kat
Suprunowicz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna
2a
Tomczyk Anna

Powrót na górę

Plan 014

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Powrót na górę

Plan 101

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
Oszmiańska Ewa

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

5. 11:40 – 12:25

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
Rutkowska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
2b
Rutkowska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

6. 12:45 – 13:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
3b
Oszmiańska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Edukacja wczesnoszkolna
2b
Wojciuk Ewa

Religia katolicka
2b
kat
Brzyska Anna

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
3b
kat
Manaches Monika

Powrót na górę

Plan 104

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8fi
Sawicka Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia z wychowawcą
8fi
Bogusz Anna

Język angielski
6bs
an
Skup Izabela

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
8bs
Nierodzik Aleksandra

Zajęcia z wychowawcą
4c
Skup Izabela

Język angielski
5ai
aw
Skup Izabela

Historia
6c
Komosa Łukasz

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
6d
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
4c
Skup Izabela

Język angielski
7ai
aw
Skup Izabela

Język angielski
8e
aw
Skup Izabela

Język angielski
4bs
an
Hapunik Marta

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
4bs
Laskowska Bożena

Język angielski
8e
aw
Skup Izabela

Język rosyjski
7bs
Oksieńciuk Aneta

Język angielski
4c
Skup Izabela

Język angielski
6bs
an
Skup Izabela

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
5ai
aw
Skup Izabela

Wiedza o społeczeństwie
8e
Dzieszko Anna

Język angielski
6c
Emiljańczyk Jolanta

Język angielski
7ai
aw
Skup Izabela

Plastyka
6c
Popławska-Włodkowska Magdalena

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8e
aw
Skup Izabela

Matematyka
8bs
Droździewicz Lidia

Język angielski
6bs
an
Skup Izabela

Zajęcia z wychowawcą
8bs
Rajchemba Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
5ai
Kuźmicka Małgorzata

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
5ai
aw
Skup Izabela

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7ai
aw
Skup Izabela

Powrót na górę

Plan 105

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
8ai
Ławreszuk Elżbieta

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

3. 9:45 – 10:30

Historia
8c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Język angielski
8c
aw
Maciuszewicz Bożena

Historia
6bs
Komosa Łukasz

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

4. 10:40 – 11:25

Historia
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

Zajęcia z wychowawcą
6ei
Bujnowska Agnieszka

Historia
5ai
Komosa Łukasz / Kuźmicka Małgorzata

Historia
4bs
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

5. 11:40 – 12:25

Historia
6c
Komosa Łukasz

Historia
7c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Historia
5bs
Komosa Łukasz

Zajęcia z wychowawcą
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Historia
6d
Komosa Łukasz

6. 12:45 – 13:30

Historia
5bs
Komosa Łukasz

Język angielski
8bs
Nierodzik Aleksandra

Historia
5c
Komosa Łukasz

Zajęcia z wychowawcą
6ai
Słoma Marta

Historia
6ei
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka

7. 13:45 – 14:30

Historia
7bs
Komosa Łukasz

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

Zajęcia z wychowawcą
4d
Komosa Łukasz

Historia
8e
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

8. 14:35 – 15:20

Historia
5c
Komosa Łukasz

Historia
8bs
Komosa Łukasz

Język angielski
5c
aw
Rutkowska Joanna

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4c
Krzemińska Beata

9. 15:25 – 16:10

Historia
7bs
Komosa Łukasz

Historia
7c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Powrót na górę

Plan 106

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
8fi
rw
Oksieńciuk Aneta

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
8c
rw
Oksieńciuk Aneta

Wychowanie do życia w rodzinie
6bs
Madura-Gryko Katarzyna
I

Język rosyjski
5bs
Kruglicz Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
7bs
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
8d
rw
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
5bs
Kruglicz Katarzyna

Historia
6bs
Komosa Łukasz

4. 10:40 – 11:25

Historia
8bs
Komosa Łukasz

Język rosyjski
6ai
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
4bs
Kruglicz Katarzyna

Historia
5ai
Komosa Łukasz / Kuźmicka Małgorzata

Język rosyjski
5c
Kruglicz Katarzyna

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
5c
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
4ai
Oksieńciuk Aneta / Myszkowska Agnieszka

Język rosyjski
8bs
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
5ai
Kruglicz Katarzyna

Plastyka
5bs
Popławska-Włodkowska Magdalena

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
8c
rn
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
5ai
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
8e
rn
Oksieńciuk Aneta

Zajęcia z wychowawcą
8c
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
7ai
rn
Kruglicz Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
6ai
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
8ai
rn
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
8ai
rw
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
8d
rw
Oksieńciuk Aneta

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
6c
Wierzbicka Jolanta

Język polski
6c
Sak Ewa

Język rosyjski
7ai
rw
Oksieńciuk Aneta

Religia katolicka
8d
kat
Suprunowicz Dorota

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
8fi
rw
Oksieńciuk Aneta

Powrót na górę

Plan 107

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7c
Wierzbicka Jolanta

2. 8:50 – 9:35

Język polski
8e
Łaszkiewicz Jolanta

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7c
Wierzbicka Jolanta

Geografia
6ai
Kamińska Irena / Słoma Marta

Język rosyjski
6d
Oksieńciuk Aneta

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Język polski
7c
Wierzbicka Jolanta

Język rosyjski
6c
Wierzbicka Jolanta

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Język angielski
6d
Oszmiańska Ewa

Język polski
5c
Nojszewska Małgorzata

Język rosyjski
4c
Wierzbicka Jolanta

Język polski
7c
Wierzbicka Jolanta

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
6d
Oszmiańska Ewa

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

Zajęcia z wychowawcą
6d
Oszmiańska Ewa

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka

6. 12:45 – 13:30

Język polski
7c
Wierzbicka Jolanta

Język polski
8d
Łaszkiewicz Jolanta

Język rosyjski
8e
rw
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
6bs
Wierzbicka Jolanta

Język rosyjski
7c
Wierzbicka Jolanta

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
6ei
Wierzbicka Jolanta / Bujnowska Agnieszka

Język polski
8d
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

Język polski
6ai
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
8e
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
8e
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
8e
Łaszkiewicz Jolanta

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
7c
Wierzbicka Jolanta

Język polski
8e
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
8d
Łaszkiewicz Jolanta

Powrót na górę

Plan 108

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Geografia
7bs
Kamińska Irena

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8c
Karwowska Renata

Matematyka
8c
Karwowska Renata

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
6d
Karwowska Renata

Geografia
5bs
Kamińska Irena

Geografia
6ei
Kamińska Irena / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
5c
Karwowska Renata

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
8d
Droździewicz Lidia

Geografia
8e
Kamińska Irena

Geografia
7c
Kamińska Irena

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _

Geografia
8c
Kamińska Irena

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

Geografia
7bs
Kamińska Irena

Matematyka
6d
Karwowska Renata

Geografia
8fi
Kamińska Irena / Bogusz Anna

Matematyka
5c
Karwowska Renata

6. 12:45 – 13:30

Geografia
8d
Kamińska Irena

Matematyka
8c
Karwowska Renata

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka

Geografia
5ai
Kamińska Irena / Kuźmicka Małgorzata

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka

7. 13:45 – 14:30

Geografia
5c
Kamińska Irena

Matematyka
6d
Karwowska Renata

Matematyka
5c
Karwowska Renata

Wychowanie do życia w rodzinie
6d
Madura-Gryko Katarzyna
I

Matematyka
8c
Karwowska Renata

8. 14:35 – 15:20

Geografia
6d
Kamińska Irena

Matematyka
8c
Karwowska Renata

Geografia
8ai
Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
6ai
kat
Przymierski Kamil

Geografia
8bs
Kamińska Irena

Powrót na górę

Plan 109

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Fizyka
8e
Orzechowska Marta

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
8d
Wróbel Edyta
I

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna

Fizyka
7bs
Orzechowska Marta

Religia katolicka
8c
kat
Brzyska Anna

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie do życia w rodzinie
5ai
Wróbel Edyta
II

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta

Fizyka
8c
Orzechowska Marta

Język angielski
8bs
Nierodzik Aleksandra

4. 10:40 – 11:25

Fizyka
7c
Orzechowska Marta

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _

Fizyka
8c
Orzechowska Marta

Fizyka
8d
Orzechowska Marta

Matematyka
6bs
Sokół Marlena

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
8e
Orzechowska Marta

Fizyka
8d
Orzechowska Marta

Fizyka
7c
Orzechowska Marta

Język rosyjski
8e
rn
Oksieńciuk Aneta

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
7ai
Orzechowska Marta / _ _

Religia katolicka
4c
kat
Manaches Monika

Matematyka
8d
Droździewicz Lidia

Fizyka
8bs
Orzechowska Marta

Technika
4c
Bosk Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8d
Łaszkiewicz Jolanta

Geografia
6c
Kamińska Irena

Edukacja dla bezpieczeństwa
8e
Demianiuk Konrad

Fizyka
8ai
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta

Geografia
6bs
Kamińska Irena

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
8bs
Orzechowska Marta

Historia
6ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta

Język angielski
6d
Oszmiańska Ewa

Fizyka
8fi
Orzechowska Marta / Bogusz Anna

9. 15:25 – 16:10

Religia muzułmańska
5ai,5bs,5c,6ai,6bs,6ei,4ai,4bs,4c
muz
Machaev Osman

Religia katolicka
5bs
kat
Manaches Monika

Fizyka
7bs
Orzechowska Marta

Powrót na górę

Plan 110

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
7bs
kat
Suprunowicz Dorota

Chemia
8bs
Waszkiewicz Ewa

2. 8:50 – 9:35

Chemia
7c
Waszkiewicz Ewa

Chemia
8e
Waszkiewicz Ewa

Wychowanie do życia w rodzinie
5c
Wróbel Edyta
II

3. 9:45 – 10:30

Chemia
8d
Waszkiewicz Ewa

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _

Chemia
7bs
Waszkiewicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Chemia
8e
Waszkiewicz Ewa

Język angielski
6c
Emiljańczyk Jolanta

Chemia
8d
Waszkiewicz Ewa

Biologia
8fi
Wróbel Edyta / Bogusz Anna

Biologia
8d
Sakowicz Ewa

5. 11:40 – 12:25

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _

Chemia
8c
Waszkiewicz Ewa

Biologia
5bs
Wróbel Edyta

Chemia
8fi
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
6ai
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta

Język polski
6bs
Sak Ewa

Chemia
7bs
Waszkiewicz Ewa

Język polski
8d
Łaszkiewicz Jolanta

Chemia
8c
Waszkiewicz Ewa

7. 13:45 – 14:30

Chemia
7ai
Waszkiewicz Ewa / _ _

Język polski
6bs
Sak Ewa

Biologia
6d
Wróbel Edyta

Chemia
8ai
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

8. 14:35 – 15:20

Chemia
7c
Waszkiewicz Ewa

Biologia
6bs
Wróbel Edyta

Chemia
8bs
Waszkiewicz Ewa

9. 15:25 – 16:10
10. 16:15 – 17:00

Religia katolicka
8bs
kat
Brzyska Anna

Powrót na górę

Plan 111

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka

Wychowanie do życia w rodzinie
7ai
Wróbel Edyta
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8fi
Wróbel Edyta
I

2. 8:50 – 9:35

Przyroda
4ai
Sakowicz Ewa / Myszkowska Agnieszka

Przyroda
4c
Sakowicz Ewa

Biologia
7c
Wróbel Edyta

Biologia
8bs
Sakowicz Ewa

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia z wychowawcą
6c
Sakowicz Ewa

Przyroda
4d
Sakowicz Ewa

Przyroda
4c
Sakowicz Ewa

Przyroda
4bs
Sakowicz Ewa

4. 10:40 – 11:25

Biologia
6ei
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka

Wiedza o społeczeństwie
8d
Dzieszko Anna

Historia
8e
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Biologia
5c
Sakowicz Ewa

Biologia
5ai
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata

5. 11:40 – 12:25

Biologia
7ai
Wróbel Edyta / _ _

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Biologia
8ai
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
8d
Droździewicz Lidia

Biologia
8c
Sakowicz Ewa

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie do życia w rodzinie
4c
Madura-Gryko Katarzyna
II

Religia katolicka
4ai
kat
Brzyska Anna

Biologia
6ai
Wróbel Edyta / Słoma Marta

Przyroda
4bs
Sakowicz Ewa

Przyroda
4d
Sakowicz Ewa

7. 13:45 – 14:30

Biologia
7c
Wróbel Edyta

Biologia
7bs
Sakowicz Ewa

Biologia
7bs
Sakowicz Ewa

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
5bs
Wróbel Edyta
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8c
Wróbel Edyta
I

Zajęcia z wychowawcą
6bs
Wróbel Edyta

Biologia
6c
Sakowicz Ewa

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
7bs
Wróbel Edyta
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8bs
Wróbel Edyta
I

Wychowanie do życia w rodzinie
7c
Wróbel Edyta
II

Wychowanie do życia w rodzinie
8ai
Wróbel Edyta
I

Biologia
8e
Sakowicz Ewa

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie do życia w rodzinie
8e
Wróbel Edyta
I

Powrót na górę

Plan 114

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
8bs
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
7ai
kat
Suprunowicz Dorota

Religia katolicka
6ai
kat
Przymierski Kamil

Religia katolicka
7ai
kat
Suprunowicz Dorota

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
6c
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
8d
kat
Suprunowicz Dorota

Religia katolicka
5ai
kat
Przymierski Kamil

Religia katolicka
8e
kat
Suprunowicz Dorota

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
7c
kat
Suprunowicz Dorota

Religia katolicka
8e
kat
Suprunowicz Dorota

Religia katolicka
4d
kat
Przymierski Kamil

Religia katolicka
7c
kat
Suprunowicz Dorota

4. 10:40 – 11:25

Religia katolicka
4d
kat
Przymierski Kamil

Religia katolicka
1c
kat
Suprunowicz Dorota

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
4d
Oksieńciuk Aneta

Religia muzułmańska
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3c,3a
muz
Machaev Osman

Język angielski
4bs
aw
Maciuszewicz Bożena

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka

Religia katolicka
2b
kat
Brzyska Anna

6. 12:45 – 13:30

Język polski
4d
Sierkowska Urszula

Religia katolicka
4bs
kat
Suprunowicz Dorota

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

Religia katolicka
3a
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
3c
kat
Suprunowicz Dorota

7. 13:45 – 14:30

Język polski
5ai
Sak Ewa / Kuźmicka Małgorzata

Język angielski
6ai
an
Maciuszewicz Bożena / Słoma Marta

Język polski
7ai
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / _ _

Religia katolicka
4ai
kat
Brzyska Anna

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
8c
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
8ai
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
5c
kat
Brzyska Anna

9. 15:25 – 16:10

Religia katolicka
6c
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
5c
kat
Brzyska Anna

Religia katolicka
8ai
kat
Brzyska Anna

10. 16:15 – 17:00

Religia katolicka
7bs
kat
Suprunowicz Dorota

Powrót na górę

Plan 201

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
8d
1
Duda Anita

2. 8:50 – 9:35

Informatyka
8ai
1
Duda Anita

Informatyka
7bs
Duda Anita

Informatyka
8fi
1
Duda Anita

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
6ei
2
Duda Anita

Informatyka
5c
1
Duda Anita

Informatyka
8c
1
Duda Anita

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
4ai
1
Duda Anita / Myszkowska Agnieszka

Informatyka
4c
Duda Anita

Informatyka
6bs
1
Duda Anita

Informatyka
6ai
2
Duda Anita

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
8bs
Duda Anita

Informatyka
7c
Duda Anita

Zajęcia rozwijające zainteresowania
1c
Rzepniewska Barbara

Język rosyjski
8e
rw
Kruglicz Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
7ai
1
Duda Anita

Informatyka
4bs
1
Duda Anita

Informatyka
8e
1
Duda Anita

Religia katolicka
3a
kat
Brzyska Anna

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5bs
1
Duda Anita

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
5ai
1
Duda Anita / Kuźmicka Małgorzata

Informatyka
1a
Jurczykowska Urszula

Powrót na górę

Plan 202

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język rosyjski
8fi
rn
Kruglicz Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
8c
rn
Kruglicz Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
8d
rn
Kruglicz Katarzyna

Język angielski
8fi
aw
Maciuszewicz Bożena

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4bs
aw
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
8c
rw
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
7ai
rw
Oksieńciuk Aneta

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
8ai
rw
Oksieńciuk Aneta

Język rosyjski
8ai
rn
Kruglicz Katarzyna

Język rosyjski
8d
rn
Kruglicz Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
7ai
rn
Kruglicz Katarzyna

9. 15:25 – 16:10

Język rosyjski
8fi
rn
Kruglicz Katarzyna

Powrót na górę

Plan 203

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
1b
Madura-Gryko Katarzyna

Informatyka
8d
2
Bach Anna

2. 8:50 – 9:35

Informatyka
8ai
2
Bach Anna

Informatyka
4d
Bach Anna

Informatyka
8fi
2
Bach Anna

3. 9:45 – 10:30

Informatyka
6ei
1
Bach Anna

Informatyka
5c
2
Bach Anna

Informatyka
2b
Wojciuk Ewa

Informatyka
8c
2
Bach Anna

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
4ai
2
Bach Anna

Informatyka
1c
Krawiel Mariola

Informatyka
6bs
2
Bach Anna

Informatyka
6ai
1
Bach Anna / Słoma Marta

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
6d
Bach Anna

Informatyka
3b
Kikolska-Wróbel Eliza

Informatyka
6c
Bach Anna

Informatyka
3a
Winsko Marzenna

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
7ai
2
Bach Anna

Informatyka
4bs
2
Bach Anna

Informatyka
8e
2
Bach Anna

Informatyka
2a
Tomczyk Anna

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
5bs
2
Bach Anna

Informatyka
2c
Nowik Elżbieta

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
5ai
2
Bach Anna

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
3c
Rzepniewska Barbara

Powrót na górę

Plan 204

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
8bs
Droździewicz Lidia

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
8bs
Droździewicz Lidia

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8bs
Droździewicz Lidia

Matematyka
8bs
Droździewicz Lidia

Matematyka
8d
Droździewicz Lidia

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
4c
Sokół Marlena

Matematyka
7c
Sokół Marlena

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4ai
Krzemińska Beata

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
4d
Sokół Marlena

Matematyka
5c
Karwowska Renata

Matematyka
6ei
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
7c
Sokół Marlena

Matematyka
6bs
Sokół Marlena

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta

Matematyka
6bs
Sokół Marlena

Matematyka
4c
Sokół Marlena

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
6bs
Sokół Marlena

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta

Matematyka
7c
Sokół Marlena

Matematyka
7c
Sokół Marlena

Matematyka
6ai
Sokół Marlena / Słoma Marta

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
4c
Sokół Marlena

Matematyka
4c
Sokół Marlena

Matematyka
4d
Sokół Marlena

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _

Matematyka
4d
Sokół Marlena

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8d
Droździewicz Lidia

Powrót na górę

Plan 205

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
7bs
Smolej Katarzyna

2. 8:50 – 9:35

Język polski
7bs
Smolej Katarzyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
7bs
Smolej Katarzyna

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka

Wychowanie do życia w rodzinie
4bs
Mnich Justyna
II

Wychowanie do życia w rodzinie
6c
Mnich Justyna
I

3. 9:45 – 10:30

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
4bs
Łaszkiewicz Jolanta

Wychowanie do życia w rodzinie
6ai
Madura-Gryko Katarzyna
I

Język polski
6d
Mnich Justyna

Język polski
6d
Mnich Justyna

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
4bs
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
6d
Mnich Justyna

Język polski
6d
Mnich Justyna

Wychowanie do życia w rodzinie
4d
Madura-Gryko Katarzyna
II

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
4c
Skup Izabela

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka

Język polski
4bs
Łaszkiewicz Jolanta

Geografia
7ai
Kamińska Irena / _ _

6. 12:45 – 13:30

Język polski
4bs
Łaszkiewicz Jolanta

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
4bs
Łaszkiewicz Jolanta

7. 13:45 – 14:30

Język polski
6d
Mnich Justyna

Język polski
7bs
Smolej Katarzyna

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
8fi
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
6ei
Mnich Justyna
I

Język polski
7bs
Smolej Katarzyna

Zajęcia z wychowawcą
7bs
Smolej Katarzyna

Wychowanie do życia w rodzinie
4ai
Mnich Justyna
II

Język polski
4ai
Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka

Powrót na górę

Plan 206

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski
5c
aw
Rutkowska Joanna

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
4d
Hapunik Marta

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8e
Hapunik Marta

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8fi
Kozłowski Andrzej

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
4ai
aw
Hapunik Marta

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8ai
Rutkowska Joanna

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
5bs
aw
Rutkowska Joanna

Język angielski
4ai
aw
Hapunik Marta

Język polski
8ai
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta

Język angielski
7bs
Rutkowska Joanna

Język angielski
7bs
Rutkowska Joanna

5. 11:40 – 12:25

Zajęcia z wychowawcą
8d
Sawicka Katarzyna

Język angielski
4bs
an
Hapunik Marta

Język angielski
4bs
an
Hapunik Marta

Historia
4d
Komosa Łukasz

Język angielski
8d
an
Rutkowska Joanna

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
7bs
Rutkowska Joanna

Język angielski
7c
Hapunik Marta

Język angielski
5bs
aw
Rutkowska Joanna

Język angielski
4d
Hapunik Marta

Język angielski
5c
aw
Rutkowska Joanna

7. 13:45 – 14:30

Język polski
5bs
Sierkowska Urszula

Język polski
7c
Wierzbicka Jolanta

Język angielski
7c
Hapunik Marta

Język angielski
7c
Hapunik Marta

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia z wychowawcą
7c
Wierzbicka Jolanta

Język angielski
4ai
aw
Hapunik Marta

Język angielski
4d
Hapunik Marta

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8d
Rutkowska Joanna

Religia muzułmańska
5ai,5bs,5c,6ai,6bs,6ei,4ai,4bs,4c
muz
Machaev Osman

Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
8c
Hapunik Marta

10. 16:15 – 17:00

Religia muzułmańska
7ai,7bs,7c,8ai,8e
muz
Machaev Osman

Powrót na górę

Plan 207

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
8c
Dzieszko Anna

2. 8:50 – 9:35

Język polski
4d
Sierkowska Urszula

Historia
8d
Dzieszko Anna

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

Wiedza o społeczeństwie
8d
Dzieszko Anna

Wiedza o społeczeństwie
8e
Dzieszko Anna

4. 10:40 – 11:25

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Wiedza o społeczeństwie
8bs
Dzieszko Anna

Historia
4ai
Dzieszko Anna / Myszkowska Agnieszka

Historia
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

5. 11:40 – 12:25

Wiedza o społeczeństwie
8c
Dzieszko Anna

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Język polski
4d
Sierkowska Urszula

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
4d
Sierkowska Urszula

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

Język polski
5bs
Sierkowska Urszula

Język polski
4d
Sierkowska Urszula

Zajęcia z wychowawcą
5bs
Sierkowska Urszula

Historia
8ai
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
8fi
Dzieszko Anna / Bogusz Anna

Język polski
5bs
Sierkowska Urszula

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Wiedza o społeczeństwie
8bs
Dzieszko Anna

8. 14:35 – 15:20

Historia
8d
Dzieszko Anna

Język polski
5bs
Sierkowska Urszula

Język polski
5bs
Sierkowska Urszula

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

9. 15:25 – 16:10

Język polski
8c
Sierkowska Urszula

Powrót na górę

Plan 208

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
4c
Sak Ewa

2. 8:50 – 9:35

Język polski
4c
Sak Ewa

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

3. 9:45 – 10:30

Język polski
6bs
Sak Ewa

Język polski
5ai
Sak Ewa / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
5ai
Sak Ewa / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
5c
Nojszewska Małgorzata

4. 10:40 – 11:25

Język polski
6c
Sak Ewa

Język polski
5ai
Sak Ewa / Kuźmicka Małgorzata

Język polski
6c
Sak Ewa

Język polski
6c
Sak Ewa

Język polski
4c
Sak Ewa

5. 11:40 – 12:25

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Język polski
4c
Sak Ewa

Język polski
6c
Sak Ewa

Język polski
5c
Nojszewska Małgorzata

Zajęcia z wychowawcą
4ai
Myszkowska Agnieszka

6. 12:45 – 13:30

Język polski
5c
Nojszewska Małgorzata

Język polski
5c
Nojszewska Małgorzata

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Język polski
4c
Sak Ewa

Język polski
6bs
Sak Ewa

7. 13:45 – 14:30

Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata

Język polski
5c
Nojszewska Małgorzata

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Religia katolicka
4bs
kat
Suprunowicz Dorota

8. 14:35 – 15:20

Język polski
6ei
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka

Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Język polski
8bs
Nojszewska Małgorzata

Powrót na górę

Plan 210

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6ai
aw
Sawicka Katarzyna

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka

Język angielski
8c
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
5ai
an
Sawicka Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata

Język angielski
8fi
an
Sawicka Katarzyna

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8fi
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
5bs
aw
Rutkowska Joanna

Język angielski
8fi
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
8c
an
Sawicka Katarzyna

Język angielski
4bs
aw
Maciuszewicz Bożena

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8d
aw
Sawicka Katarzyna

Język angielski
6ai
aw
Sawicka Katarzyna

Język angielski
8d
aw
Sawicka Katarzyna

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
5ai
an
Sawicka Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata

Język angielski
8c
an
Sawicka Katarzyna

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
6ai
aw
Sawicka Katarzyna

Język angielski
8d
aw
Sawicka Katarzyna

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
5ai
an
Sawicka Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
8ai
an
Maciuszewicz Bożena

Powrót na górę

Plan 211

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
5ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar

Matematyka
7bs
Kozłowski Andrzej

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
7ai
Droździewicz Lidia / _ _

Matematyka
4ai
Karwowska Renata / Myszkowska Agnieszka

Matematyka
4bs
Kołodziej Waldemar

Matematyka
4bs
Kołodziej Waldemar

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
4bs
Kołodziej Waldemar

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
5bs
Kołodziej Waldemar

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8ai
Kozłowski Andrzej

Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
5bs
Kołodziej Waldemar

Matematyka
5bs
Kołodziej Waldemar

Matematyka
8e
Kołodziej Waldemar

Matematyka
8e
Kołodziej Waldemar

Matematyka
4bs
Kołodziej Waldemar

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
8e
Kołodziej Waldemar

Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
6d
Karwowska Renata

Matematyka
5bs
Kołodziej Waldemar

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
8ai
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta

Matematyka
8e
Kołodziej Waldemar

Zajęcia rozwijające zainteresowania
4bs
Krzemińska Beata

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
8e
Kołodziej Waldemar

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
7bs
Kozłowski Andrzej

Matematyka
8fi
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
6c
Kołodziej Waldemar

Matematyka
7bs
Kozłowski Andrzej

Powrót na górę

Plan 213

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Język angielski
6bs
aw
Oszmiańska Ewa

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
7ai
an
Oszmiańska Ewa

Język angielski
8e
an
Oszmiańska Ewa

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
8e
an
Oszmiańska Ewa

Język angielski
6ei
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka

Język angielski
6bs
aw
Oszmiańska Ewa

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
8c
aw
Maciuszewicz Bożena

Język angielski
7ai
an
Oszmiańska Ewa

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
8e
an
Oszmiańska Ewa

Język angielski
6bs
aw
Oszmiańska Ewa

8. 14:35 – 15:20

Język angielski
4ai
an
Maciuszewicz Bożena / Myszkowska Agnieszka

9. 15:25 – 16:10

Język angielski
7ai
an
Oszmiańska Ewa

Powrót na górę

Plan 214

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia katolicka
6bs
kat
Manaches Monika

Religia katolicka
6ei
kat
Manaches Monika

2. 8:50 – 9:35

Religia katolicka
6ei
kat
Manaches Monika

Religia katolicka
2c
kat
Manaches Monika

3. 9:45 – 10:30

Religia katolicka
6d
kat
Manaches Monika

Religia katolicka
4c
kat
Manaches Monika

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
8fi
aw
Maciuszewicz Bożena

Matematyka
4d
Sokół Marlena

Religia katolicka
3b
kat
Manaches Monika

5. 11:40 – 12:25

Religia prawosławna
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3b,3c
pra
Kiryluk Jan

Religia prawosławna
1a,1b,1c,2a,2b,2c,3b,3c
pra
Kiryluk Jan

Historia
4c
Nikonowicz-Łubko Małgorzata

Język polski
5ai
Sak Ewa / Kuźmicka Małgorzata

6. 12:45 – 13:30

Religia prawosławna
4ai,4bs,4c,4d
pra
Kiryluk Jan

Religia katolicka
1a
kat
Manaches Monika

Religia katolicka
2a
kat
Suprunowicz Dorota

Matematyka
5ai
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata

7. 13:45 – 14:30

Religia katolicka
8fi
kat
Manaches Monika

Religia prawosławna
4ai,4bs,4c,4d
pra
Kiryluk Jan

Religia katolicka
5bs
kat
Manaches Monika

8. 14:35 – 15:20

Religia katolicka
6d
kat
Manaches Monika

Religia prawosławna
7ai,7bs,7c,8ai,8bs,8c,8d,8fi
pra
Kiryluk Jan

9. 15:25 – 16:10

Religia prawosławna
5ai,5bs,5c,6ai,6c,6d,6ei
pra
Kiryluk Jan

Religia prawosławna
5ai,5bs,5c,6ai,6c,6d,6ei
pra
Kiryluk Jan

Religia katolicka
6bs
kat
Manaches Monika

10. 16:15 – 17:00

Religia prawosławna
7ai,7bs,7c,8ai,8bs,8c,8d,8fi
pra
Kiryluk Jan

Powrót na górę

Plan 302

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
2. 8:50 – 9:35

Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna
5ai

Skorulska Jolanta

Powrót na górę

Plan 313

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna

7. 13:45 – 14:30

Religia muzułmańska
0a
Machaev Osman

Wychowanie przedszkolne
0a
Biryło Anna