3 PROJEKTY Z NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU Z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO!!

Budżet Obywatelski - obrazek wyróżniający

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że w tym roku zakwalifikowanych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Białystok 2023 zostały 3 nasze projekty. Uzyskane z nich fundusze  pozwolą poszerzyć ofertę edukacyjną szkoły, podnieść prestiż naszej placówki a także wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta związanego ze zdrowiem i kreatywnym spędzaniem czasu wolnego. 

Liczymy na Państwa wsparcie podczas głosowania. Wierzymy, że angażując całą społeczność szkolną mamy ogromne szanse na kolejną wygraną.

Zakwalifikowane projekty:

O055- „Komfortowo dzieciom SP47” – Projekt zakłada modernizację przestrzeni szkolnej oraz wokół niej. Zmiany będą obejmowały: rozbudowę placu zabaw, montaż ścieżki dydaktyczno-sensorycznej, budowę altany ogrodowej, przebudowę parkingu, zakup nowoczesnych siedzisk oraz stolików na korytarze szkolne, a także dekoracje ścian, podłóg.

O056 – „Aktywna Biblioteka w SP47” – Projekt zakłada remont wypożyczalni i czytelni, a także uatrakcyjnienie oferty biblioteki poprzez unowocześnienie jej wyposażenia w ciekawe gry planszowe oraz literaturę poświęconą grom komputerowym.

O041 – „Czas dla mam i nie tylko” – Projekt zakłada organizację zajęć technicznych dla kobiet w każdym wieku m.in. warsztaty plastyczne, modowe, makijażowe oraz zajęcia fitness. Równolegle będą prowadzone zajęcia dla dzieci: plastyczne, muzyczne i sportowe.

Warto pamiętać, że głosowanie odbędzie się między 3 a 17 października 2022 r. Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na cztery projekty z dowolnej kategorii. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w wersji papierowej lub przez internet. Wypełnioną kartę do głosowania będzie można oddać w następujących miejscach:

  • Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego przy ul. Słonimskiej 1,
  • Departamencie Obsługi Mieszkańców przy ul. J. K. Branickiego 3/5,
  • Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,
  • w mobilnym punkcie konsultacyjnym (rozkład będzie dostępny w październiku).

Drodzy Państwo, prosimy o głosowanie na nasze projekty, wszystkie są jednakowo ważne.

Dziękujemy