Akcja charytatywna pod hasłem „Świetliczaki kochają kociaki”

W listopadzie w naszej świetlicy została zorganizowana akcja charytatywna pod hasłem „Świetliczaki kochają kociaki”, której celem była zbiórka karmy dla podopiecznych białostockiej fundacji „Kotkowo”. Uczniowie wraz z rodzicami chętnie wzięli udział w przedsięwzięciu i udowodnili, że nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt.

Wszystkie zebrane produkty przekazano przedstawicielce fundacji „Kotkowo”, która w ramach podziękowań przygotowała dla wychowanków świetlicy ciekawą prezentację. Dzieci zaznajomiły się z różnymi rasami kotów, poznały wiele ciekawostek na temat kotów domowych oraz uczestniczyły w „kocim quizie wiedzy”. Po zakończeniu zajęć uczniowie kolorowali wizerunki naszych czworonożnych przyjaciół według własnych pomysłów.

Bardzo dziękujemy naszym wychowankom za okazane serce!