Szkolny Konkurs fotograficzny zatytułowany Przyroda jesienna w fotografii dla uczniów klas IV-VII

Jesień to przepiękna i kolorowa pora roku bogata w skarby pochodzące z sadu, ogrodu, lasu czy parku.

Różnorodnymi barwami mienią się liście i owoce drzew, a ogrody zachwycają jesiennymi kwiatami .

Aby uchwycić piękno jesiennej przyrody wokół nas, zachęcam Was do udziału w konkursie fotograficznym.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV- VII SP 47

2. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia, na którym uchwycicie piękno jesiennego krajobrazu podczas spacerów, wycieczek czy wypadów za miasto. Zdjęcie może przedstawiać dary jesieni, własnoręcznie wykonany bukiet lub stroik z darów jesieni. A może zachwycił Was przepiękny widok łąki, parku, lasu czy spadające kasztany?

3. Zdjęcia powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu, wyraźne , o wymiarach minimum ok.15×21 cm. Może być to zdjęcie lub wydrukowana komputerowo fotografia.

4.Jedna osoba może zgłosić na konkurs maksymalnie 2 zdjęcia.

5. Prace należy podpisać na oddzielnej małej karteczce : Imię i nazwisko, klasa.

Następnie przypinamy spinaczem informację ze swoimi danymi.

6. Fotografie należy przynieść w terminie od 15 października do 25 października 2021r.

do pani Edyty Wróbel (s.104 lub pokój nauczycielski)

7. Prace dostarczone na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają punkty dodatnie z zachowania.

Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w listopadzie.

Organizator Edyta Wróbel