Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego.  Ze względu na pandemię inauguracja roku szkolnego nie była tak uroczysta jak w latach wcześniejszych.

Uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją szkoły i wychowawcami, zorganizowanym na stołówce szkolnej.

Na uroczystości Pani dyrektor Halina Hapunik powitała uczniów klas pierwszych oraz przypomniała o panujących zasadach bezpieczeństwa i reżimie sanitarnym na terenie całej placówki. Życzyła również  dużo zdrowia i wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku szklonym.

Uczniowie klas II – VIII oraz klasy 0a spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie poznali plany i wszystkie niezbędne informacje związane z organizacją bieżącego roku szkolnego.