Organizacja Konkursu Kangur 2021

W tym roku szkolnym konkurs Kangur Matematyczny odbędzie się już w najbliższy czwartek, 22 kwietnia 2021r. o godzinie 900 na terenie szkoły w stołówce (klasy II, III i IV) oraz salach 111 (klasy V i VI) i 211 (klasy VII i VIII).

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby zdrowe i nie objęte kwarantanną i tylko wtedy, gdy o powyższym fakcie szkolny koordynator został wcześniej w wyznaczonym terminie poinformowany poprzez dziennik elektroniczny.

Wszyscy uczestnicy konkursu przychodzą w tym dniu najpóźniej o godzinie 830, przy czym klasy II, III i IV wchodzą do szkoły głównym wejściem, a klasy V, VI, VII i VIII – wejściem od szatni. Na wejściu dezynfekujemy ręce i w ubraniu (tzn. w kurtce i bez zmiany obuwia) udajemy się pod wyznaczoną salę, gdzie ustawiamy się w kolejce z zachowaniem dystansu. Po wejściu na salę lub stołówkę i zajęciu miejsca, kurtkę wieszamy na krzesełku obok siebie, wtedy też możemy zdjąć maseczkę. Każdy uczestnik konkursu musi mieć ze sobą nieścieralny długopis czarno lub niebiesko piszący (a nawet dwa), kartkę na brudnopis i ewentualnie przybory matematyczne. W czasie trwania konkursu nie wolno używać korektorów oraz korzystać z kalkulatorów i technicznych środków łączności. Po zawodach każdy uczeń niezwłocznie opuszcza szkołę, tym samym wejściem, którym do niej wszedł.

Szkolni Koordynatorzy:

A. Kozłowski