Pole nadziei przy SP 47 kwitnie!

Szanowni Państwo

Fundacja „Pomóż Im” prowadząca Domowe Hospicjum dla Dzieci po raz jedenasty organizuje na Podlasiu akcję „Pola Nadziei”, a tegorocznym mottem są słowa francuskiego pisarza: Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć. Jest to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom.

SP 47 od początku przyłącza się do tej szlachetnej akcji. Jesienią nasi uczniowie posadzili cebulki żonkili. Teraz pięknie rozkwitły te żółte symbole nadziei. Wierzymy, że wraz z budzącymi się do życia kwiatami, budzi się nadzieja na nowe wyzwania i pomoc dzieciom, ponieważ żonkile są symbolem zwycięstwa życia nad śmiercią.

Do tej pory kwiaty rozdawaliśmy w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze przekazywaliśmy na potrzeby podopiecznych hospicjum. Niestety w marcu szkoły zamknięto. Nie mieliśmy szans na udział w wydarzeniach w ramach Pól Nadziei. Jeżeli w Państwach sercach wraz z rozkwitającymi żonkilami budzi się ochota na pomoc cierpiącym dzieciom, dołączcie do kampanii promującej pomoc dzieciom.

Fundacja „Pomóż Im”
ul. Ciołkowskiego 88J

Numer konta:
44 1160 2202 0000 0000 9776 5536.

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe lub: opieka paliatywna – Białostockie Hospicjum dla Dzieci