Wystawa prac w ramach projektów edukacyjnych w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w miesiącach wrzesień-grudzień 2019 zostały zrealizowane w klasach 0-VIII następujące projekty edukacyjne:

O – „Postać misia w literaturze dziecięcej”; IA, IB, IC, ID – „Zaczarowany świat bajek”; IIA, IIB, IIC – Konkurs czytelniczy „Mistrz pięknego czytania”; IIIA „Nasze ulubione książki”; IIIB – „II wojna światowa w oczach dzieci z klasy IIIB na podstawie książki „Asiunia” Joanny Papuzińskiej”; IIIC, IIID – „Odkrywamy talenty”; IIIE – „Przygody Szewczyka Dratewki”; IVA – „Lektury na wesoło”; IVB – „W krainie książek Katarzyny Janowicz-Timofiejew”; IVC – „Lektury na wesoło”; VA, VB, VC, VD – „Z historią za pan brat”; VE – „Historia w lapbooku”; VF – „Dlaczego warto czytać?”; VIA – „W świecie Tolkiena i innych książek fantasy”; VIB – „Sztuka różnorodności”; VIC – „ W świecie wartości”; VID – „W krainie książek Zuzanny Orlińskiej”; VIE – „W świecie Tolkiena i innych książek fantasy”; VIF –„Jesteśmy wyjątkowi, bo czytamy”; VIIA – „Reklama książki”; VIIB – „Historia w lapbooku”; VIIC – „Reklama książki”; VIID – „Historia w lapbooku”; VIIE – „Reklama książki”; VIIIA – „Spojrzenie uczniowskim okiem na literaturę i film”; VIIIB – „Sport i książka”; VIIIC – „Nasze ulubione książki”; VIIID – „Spojrzenie uczniowskim okiem na literaturę i film”; VIIIE – „Nasze ulubione książki”.

Do realizacji projektów włączyli się nauczyciele:
M. Nikonowicz-Łubko, K. Michniewicz, M. Popławska – Włodkowska, A. Duda, D. Hapunik, M. Winsko, A. Bujnowska, E. Sak, J. Wierzbicka, U. Sierkowska.

W dniach 4.12 – 19.12 na korytarzu I piętra została zaprezentowana wystawa prac powstałych w ramach projektów edukacyjnych zrealizowanych w NPRCz.