Weekend Cudów – finał Szlachetnej Paczki

Z wielką radością pragniemy poinformować, że paczki, które zrobiliśmy w ramach akcji Szlachetna Paczka dzisiaj dotarły do adresatów. Wzruszeniom i słowom wdzięczności nie było końca.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszej całej szkoły udało się zgromadzić ogromną ilość produktów, spakowaliśmy prawie 20 kartonów. Oczywiście nasi wolontariusze mieli pełne ręce roboty, ale to była bardzo miła i satysfakcjonująca praca. Uczniowie zajęli się segregowaniem, pakowaniem i noszeniem paczek, a dzisiaj pomagali także w magazynie Szlachetnej Paczki.

Chcemy podziękować WSZYSTKIM, którzy zechcieli się dołożyć do tego dobrego dzieła: najmłodszym uczniom z klas 1-3, uczniom klas starszych, rodzicom,nauczycielom, paniom sprzątającym, Dyrekcji. Dziękujemy z całego serca w swoim imieniu i imieniu rodzin, do który trafiły prezenty.

Szczególne podziękowania należą się pani Kasi Duchnowskiej, która podjęła się organizacji tej akcji w naszej szkole i była dobrym duchem całej tej inicjatywy.

Oczywiście za rok na pewno będziemy chcieli wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka i wiemy, że będziemy mogli na Was liczyć 🙂