Spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Janowicz-Timofiejew w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami

W dniu 25.10.2019 r. dwunastu uczniów z klas 4 należących do aktywu bibliotecznego uczestniczyło w spotkaniu z pisarką Katarzyną Janowicz-Timofiejew. Impreza czytelnicza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 37 w Białymstoku w ramach Podlaskich Spotkań z Pisarzami. Spotkanie autorskie składało się z 2 części. W pierwszej pisarka ciekawie opowiadała o swojej twórczości oraz czytała fragmenty książeczek. Zachęcała dzieci do pisania wierszyków i opowiadań. Druga upłynęła na zadawaniu pytań pisarce. Na koniec spotkania Katarzyną Janowicz -Timofiejew podpisywała książki i rozdawała autografy. Złożyła także dedykację na książeczkach z naszej szkolnej biblioteki: „Albertynce”, „Opowieściach Gawrona” oraz „Jak babcia Ada czytała wiersze”- „Miłym Czytelnikom z Biblioteki SP nr 47 z pozdrowieniami K. J. Timofiejew”, które zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Alina Borowska