Szkolny konkurs „Rosyjskie życzenia bożonarodzeniowe z Polski”

Ogłaszamy szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę i życzenia bożonarodzeniowe w języku rosyjskim. W konkursie mogą wziąć udział zainteresowani uczniowie uczący się języka rosyjskiego. Twórcy najciekawszych prac otrzymają pozytywną ocenę z przedmiotu oraz atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje zawarte są w umieszczonym poniżej regulaminie.
Zasady konkursu
1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV – VII Szkoły Podstawowej Nr 47. im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku.

2. Zadaniem uczestnika konkursu jest samodzielne wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej (także z wykorzystaniem programów graficznych) oraz zredagowanie życzeń w języku rosyjskim i dołączenie ich na osobnej kartce do kartki bożonarodzeniowej.
3. Kształt i forma kartki są dowolne.
4. Uczeń może wykonać jedną pracę.
5. Prace konkursowe wraz z życzeniami w języku rosyjskim muszą być podpisane
na odwrocie i zawierać takie dane jak: imię i nazwisko ucznia, klasa.
6. Kartki na konkurs należy przekazać do nauczycieli – Anety Oksieńciuk, Katarzyny Kruglicz, Jolanty Wierzbickiej do 8 grudnia 2017 r. (do piątku).
7. Kartki bożonarodzeniowe złożone na konkurs oceni jury, biorąc pod uwagę takie kryteria jak: forma plastyczna, estetyka wykonania, nowatorstwo, pomysłowość oraz poprawność językowa.
8. Życzenia świąteczne w języku rosyjskim zostaną ocenione przez jury składające się z nauczycieli języków obcych.
9. Po ocenie jury zostaną wyłonieni zwycięzcy najładniejszych kartek bożonarodzeniowych.
10. W konkursie przewidziane są nagrody.
11. Czas trwania konkursu 15.11.2017 – 08.12.2017 r.
12. Prace oddane na konkurs będą wyeksponowane na terenie szkoły w postaci wystawy.

Życzymy owocnej pracy i góry pomysłów!

organizator Aneta Oksieńciuk