Podział grup:
- ch – chłopcy
- dz – dziewczęta
- 1 – pierwsza połowa dziennika
- 2 – druga połowa dziennika
- kat – katolicy
- pra – prawosławni
- muz – muzułmanie
- an – angielski grupa podstawowa
- aw – angielski grupa zaawansowana
- rn – rosyjski grupa podstawowa
- rw – rosyjski grupa zaawansowana
Adamska-Królik Urszula | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Demianiuk Konrad | Długołęcka-Drabik Magdalena | Drabik Zbigniew | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Filipowicz Jadwiga | Grabowska Barbara | Grabowska Marta | Hanczaruk Joanna | Hapunik Dorota | Hapunik Halina | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Agnieszka | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kieda Joanna | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Kondracka Beata | Kowalczuk Barbara | Kozłowski Andrzej | Kraszewska Milena | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lachowska Elżbieta | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Madura-Gryko Katarzyna | Manaches Monika | Marczuk Marcin | Matys Mirosław | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Ogrodnik Lucyna | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Panasko Barbara | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szewko Dorota | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Topczewska Joanna | Wasilewska Monika | Wasiluk Helena | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Wierzbicki Mirosław | Więcko Rafał | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Wróblewska Agnieszka | Zdrojkowska Agnieszka | Zientara Wiesława |
Powrót na górę
Plan Adamska-Królik Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0a 7.30 – 8.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 7.30 – 8.30 1 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0a 8.30 – 9.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 8.30 – 9.30 1 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0a 9.30 – 10.30 1 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 0a 10.30 – 11.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 10.30 – 11.30 1 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 0a 11.30 – 12.30 podwórko |
||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 0a 12.30 – 13.30 podwórko |
Wychowanie fizyczne 0a 12.30 – 13.30 podwórko |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 1 |
||
14.45 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 1 |
||
15.35 – 16.20 | Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 1 |
||
16.25 – 17.10 | Wychowanie przedszkolne 0a 16.30 – 17.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 16.30 – 17.30 1 |
Wychowanie przedszkolne 0a 16.30 – 17.30 1 |
||
17.15 – 18.00 |
Plan Biryło Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 0b 12.30 – 13.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 12.30 – 13.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||||
14.45 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
16.25 – 17.10 | Wychowanie przedszkolne 0b 16.30 – 17.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 16.30 – 17.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan Bogusz Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 203 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|||
9.50 – 10.35 | Terapia 3di SK 07a |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Terapia 3ai CK 06 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol2 |
Basen 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Basen 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol3 II semestr |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Brzyska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 3g kat 101 |
||||
8.55 – 9.40 | Religia 3c kat 214 |
Religia 4ai kat 114 |
|||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 2c kat 105 |
Religia 2c kat 105 |
Religia 1ai kat 5 |
Religia 1ai kat 5 |
|
11.50 – 12.35 | Religia 1ei kat 5 |
Religia 3c kat 4 |
Religia 3g kat 101 |
Religia 2d kat 4 |
Religia 2d kat 4 |
12.55 – 13.40 | Religia 0a 12.30 – 13.30 kat 1 |
Religia 4bs kat 114 |
|||
13.55 – 14.40 | Religia 3di kat 106 |
Religia 4bs kat 114 |
|||
14.45 – 15.30 | Religia 3di kat 104 |
Religia 4ai kat 03 |
|||
15.35 – 16.20 | Religia 1ei kat 5 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Bujnowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Zajęcia komputerowe 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 203 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol3 |
Język angielski 1ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski 1ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Demianiuk Konrad
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne 6d ch sg5 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
Wychowanie fizyczne 5ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg2 |
Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 6d ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 6d ch sg4 |
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg1 |
Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
|||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Długołęcka-Drabik Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Socjoterapia 6e SK 06 |
||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
||||
9.50 – 10.35 | Surdopedagogika 7ai GJ 07a |
Socjoterapia NI_OK 06 |
|||
10.45 – 11.30 | Socjoterapia 2a SG 07a |
Socjoterapia 6ai PG 07a |
Socjoterapia 4ai SW,UD, 111z |
||
11.50 – 12.35 | Socjoterapia NI_KŁ 313 |
Język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
Zajęcia artystyczne 0a 12.00 – 12.30 1 |
Zajęcia artystyczne 0b 12.00 – 12.30 1 |
Surdopedagogika 5ai RJ 07a |
12.55 – 13.40 | Surdopedagogika 3ai SA 06 |
Socjoterapia 4fi LC 07a |
Zajęcia artystyczne 0b 12.30 – 13.30 1 |
Zajęcia artystyczne 0a 12.30 – 13.30 1 |
|
13.55 – 14.40 | Socjoterapia 5ai MK 07a |
Socjoterapia 3ai RP 07a |
Historia 4fi Komosa Łukasz / Długołęcka-Drabik Magdalena 109 |
||
14.45 – 15.30 | Surdopedagogika 4bs KR 07a |
Socjoterapia 5c MK 07a |
|||
15.35 – 16.20 | Socjoterapia 7ei ŚJ 07a |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Drabik Zbigniew
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 7c 109 |
||||
8.55 – 9.40 | Historia 7ei 109 |
||||
9.50 – 10.35 | Historia i społeczeństwo 5d 109 |
Historia i społeczeństwo 6e 109 |
Historia i społeczeństwo 6d 109 |
||
10.45 – 11.30 | Historia i społeczeństwo 5bs 207 |
Historia i społeczeństwo 6c 109 |
|||
11.50 – 12.35 | Historia i społeczeństwo 5c 109 |
Historia i społeczeństwo 6ai 110 |
|||
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 6c 208 |
Historia 7d 110 |
Historia 7d 109 |
Historia i społeczeństwo 6e 109 |
|
13.55 – 14.40 | Historia i społeczeństwo 6d 109 |
Historia 7c 206 |
|||
14.45 – 15.30 | Historia 7ei 114 |
Historia i społeczeństwo 5e 110 |
Historia i społeczeństwo 6ai 109 |
||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Droździewicz Lidia
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 205 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 6c 204 |
Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
|||
10.45 – 11.30 | Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 214 |
Matematyka 6c 204 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 6c 204 |
Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 114 |
Matematyka 6c 204 |
Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
Zajęcia z wychowawcą 6ai 204 |
12.55 – 13.40 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 114 |
Matematyka 6c 03 |
||
13.55 – 14.40 | Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
|||
14.45 – 15.30 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Drużyńska Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Muzyka 7ei 03 |
Muzyka 5ai 03 |
Muzyka 6bs 03 |
||
8.55 – 9.40 | Muzyka 7c 03 |
Muzyka 6ai 03 |
Muzyka 4e 03 |
Muzyka 4fi 03 |
|
9.50 – 10.35 | Muzyka 5e 03 |
Muzyka 7d 03 |
Muzyka 6e 03 |
||
10.45 – 11.30 | Muzyka 4ai 03 |
Muzyka 6c 03 |
Muzyka 5bs 03 |
||
11.50 – 12.35 | Muzyka 4bs 03 |
Muzyka 7ai 03 |
Muzyka 4d 03 |
Muzyka 5d 03 |
|
12.55 – 13.40 | Muzyka 4cs 03 |
||||
13.55 – 14.40 | Muzyka 7bs 03 |
Muzyka 5c 01 |
|||
14.45 – 15.30 | Muzyka 6d 03 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Duda Anita
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 4e 1 201 |
||||
8.55 – 9.40 | Informatyka 4ai 1 201 |
Informatyka 4d 1 201 |
Zajęcia komputerowe 6d 1 201 |
Zajęcia komputerowe 6bs an 201 |
|
9.50 – 10.35 | Zajęcia komputerowe 6ai 1 201 |
Informatyka 4fi 1 201 |
Informatyka 7d 1 201 |
||
10.45 – 11.30 | Zajęcia z wychowawcą 6bs 201 |
Zajęcia komputerowe 6c 1 201 |
Zajęcia komputerowe 6e 1 201 |
Zajęcia komputerowe 5c,NI_MA, 1, 201 |
|
11.50 – 12.35 | Informatyka 7c 1 201 |
Zajęcia komputerowe 5d 1 201 |
Zajęcia komputerowe 5e 1 201 |
||
12.55 – 13.40 | Informatyka 7bs 1 201 |
||||
13.55 – 14.40 | Informatyka 7ai 1 201 |
||||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 6bs aw 201 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Dzieszko Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
||||
8.55 – 9.40 | Język polski 7d 207 |
||||
9.50 – 10.35 | Język polski 6e 207 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski 6e 207 |
||
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 114 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski 7d 207 |
Język polski 6e 207 |
Język polski 6e 208 |
11.50 – 12.35 | Język polski 7d 110 |
Język polski 6e 207 |
Zajęcia z wychowawcą 5ai 104 |
Język polski 7d 207 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 7d 110 |
Język polski 6e 207 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 214 |
|
13.55 – 14.40 | |||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Emiljańczyk Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 6c an 210 |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5e an 210 |
Język angielski 6ai aw 210 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 6ai aw 210 |
Język angielski 4fi aw 210 |
Język angielski 4d an 210 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 4fi aw 210 |
Język angielski 7d aw 202 |
Język angielski 7d aw 210 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski NI_KA 211z |
Język angielski 6c an 202 |
Język angielski 6ai aw 210 |
Język angielski 7d aw 210 |
|
13.55 – 14.40 | Język angielski 5e an 210 |
Język angielski 4d an 213 |
Język angielski 4fi aw 210 |
Język angielski 4d an 210 |
|
14.45 – 15.30 | Język angielski 6c an 210 |
||||
15.35 – 16.20 | Język angielski 5e an 202 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Filipowicz Jadwiga
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 2c hol1 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2c sg6 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 2c 201 |
Wychowanie fizyczne 2c hol1 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Grabowska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 2b 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 2b hol1 |
Wychowanie fizyczne 2b hol2 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 2b hol3 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Grabowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3di 104 |
Zajęcia komputerowe 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 203 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol2 |
Basen 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Basen 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr Wychowanie fizyczne 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna hol3 II semestr |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3di 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3di Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Hanczaruk Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 7c 205 |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7c 205 |
Język polski 5d 205 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 7c 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 7c 201 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 7c 111 |
Język polski 5d 205 |
Język polski 5d 205 |
13.55 – 14.40 | Język polski 5d 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 5d 205 |
||
14.45 – 15.30 | Język polski 5d 205 |
Język polski 7c 205 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Hapunik Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 1b 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 1b hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Wychowanie fizyczne 1b hol1 |
Wychowanie fizyczne 1b hol1 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
||||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 101 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Hapunik Halina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 111 |
||||
11.50 – 12.35 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
||||
12.55 – 13.40 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 204 |
||||
13.55 – 14.40 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Jaroma Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Terapia 4ai UD 06 |
||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai MK,ST,TK, 06 |
Język angielski 3di Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 3di Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3di BM,SM, 06 |
Terapia NI_OK 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3ai BA,CK, 07a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_OJ 07a |
10.45 – 11.30 | Język angielski 3ai Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_KŁ 313 |
Technika 4ai Kowalczuk Barbara / Jaroma Joanna 114 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai BA czytelnia |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1ei CD,WO, 07a |
11.50 – 12.35 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2a SG 07a |
Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Jaroma Joanna 01 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1ai SM 07a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3ai RP 06 |
|
12.55 – 13.40 | Terapia NI_OJ 111z |
Terapia 4fi PP 111z |
|||
13.55 – 14.40 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4fi LM,SK, 014a |
Język angielski 3ai Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
|||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Jurczykowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 4e 03 |
Plastyka 4cs 109 |
Plastyka 4d 01 |
||
8.55 – 9.40 | Plastyka NI_OK 06 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Plastyka NI_MA 313 |
|||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
||||
12.55 – 13.40 | Plastyka 4bs 03 |
Plastyka 4ai 106 |
|||
13.55 – 14.40 | |||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kamińska Irena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia z wychowawcą 4fi 109 |
||||
8.55 – 9.40 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Wasilewska Monika 110 |
Geografia 7d 109 |
|||
9.50 – 10.35 | Geografia 7ei 110 |
||||
10.45 – 11.30 | Geografia 7c 109 |
Biologia 7ei Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
|||
11.50 – 12.35 | Przyroda 5d 109 |
Geografia 7ai 109 |
|||
12.55 – 13.40 | Geografia 7bs 109 |
Geografia 7ei 109 |
Przyroda 5d 109 |
||
13.55 – 14.40 | Biologia 7ei Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Geografia 7ai 109 |
Geografia 7c 109 |
||
14.45 – 15.30 | Przyroda 4fi Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Geografia 7d 109 |
Geografia 7bs 109 |
Przyroda 4fi Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
|
15.35 – 16.20 | Przyroda 5d 109 |
Biologia 7ai Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kardel Krzysztof
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 7d ch sg3 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5ai Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne 4d ch sg1 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 4d ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7c ch sg4 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 7c ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg6 |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 4d ch sg1 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 5ai Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg5 |
||||
14.45 – 15.30 | Wychowanie fizyczne 4d ch sg1 |
||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Karwowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | KN 5bs 211 |
KN 5e 211 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka 5e 01 |
Matematyka 6bs 204 |
Matematyka 4bs 208 |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 6bs 01 |
Matematyka 5bs 204 |
Matematyka 6bs 204 |
Matematyka 5bs 205 |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 4bs 204 |
Matematyka 5e 01 |
Zajęcia z wychowawcą 4bs 204 |
Matematyka 4bs 205 |
Matematyka 6bs 111 |
11.50 – 12.35 | Matematyka 5bs 111 |
Matematyka 6bs 109 |
Matematyka 4bs 205 |
Matematyka 5bs 207 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 5e 211 |
Matematyka 5e 204 |
|||
13.55 – 14.40 | |||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Karwowska Renata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka NI_OK 06 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 4e 211 |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 7bs 205 |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia z wychowawcą 7bs 210a |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
|||
10.45 – 11.30 | Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 214 |
Matematyka 4e 110 |
Matematyka 4e 108 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 7bs 114 |
Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 114 |
Matematyka 7bs 208 |
Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 7bs 03 |
12.55 – 13.40 | Matematyka NI_OK 06 |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
Matematyka 4e 108 |
||
13.55 – 14.40 | Matematyka 7ei Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
||||
14.45 – 15.30 | Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Khunkerova Bella
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie fizyczne 0b 8.30 – 9.30 Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 0b 12.30 – 13.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 12.30 – 13.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 0b 13.30 – 14.30 Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
14.45 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
16.25 – 17.10 | Wychowanie przedszkolne 0b 16.30 – 17.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne 0b 16.30 – 17.30 Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan Kieda Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
10.45 – 11.30 | Terapia 1ai BA 07a |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol2 |
Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol3 |
|||
12.55 – 13.40 | Terapia 1ei CD,WO, 07a |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kikolska-Wróbel Eliza
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Etyka 3c ety 06 |
Wychowanie fizyczne 0a 11.30 – 12.30 podwórko |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 0a 12.30 – 13.30 podwórko |
Etyka 3c ety 06 |
|||
13.55 – 14.40 | Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 |
||||
14.45 – 15.30 | Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kiryluk Jan
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 |
||
11.50 – 12.35 | Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||
12.55 – 13.40 | Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 |
||||
13.55 – 14.40 | Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||
14.45 – 15.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
|||
15.35 – 16.20 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
16.25 – 17.10 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kołodziej Waldemar
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 6e 211 |
KN 5c 211 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka 5c 211 |
Matematyka 6e 211 |
Matematyka 6e 211 |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 7c 211 |
Matematyka 7c 211 |
Matematyka NI_KŁ 211z |
||
10.45 – 11.30 | Matematyka 4d 211 |
Matematyka 5c 211 |
Matematyka 7c 211 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 4d 211 |
Matematyka 4d 211 |
|||
12.55 – 13.40 | Matematyka 5c 211 |
Matematyka 6e 211 |
Zajęcia z wychowawcą 5c 211 |
||
13.55 – 14.40 | Matematyka 6e 211 |
Matematyka NI_KŁ 211z |
|||
14.45 – 15.30 | Matematyka 7c 211 |
||||
15.35 – 16.20 | Matematyka 4d 211 |
Matematyka 5c 211 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Komosa Łukasz
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 4d 109 |
Historia i społeczeństwo 6bs 109 |
|||
8.55 – 9.40 | Historia i społeczeństwo 6bs 111 |
Historia 7ai 109 |
|||
9.50 – 10.35 | Historia NI_OK 06 |
Historia 7ai 109 |
Historia NI_PB dom |
Zajęcia z wychowawcą 4d 114 |
|
10.45 – 11.30 | Historia 7bs 01 |
Historia 4cs 109 |
|||
11.50 – 12.35 | Historia i społeczeństwo NI_MA 07b |
Historia NI_KŁ 313 |
Historia 4e 108 |
||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Historia i społeczeństwo 5ai 108 |
Historia 4fi Komosa Łukasz / Długołęcka-Drabik Magdalena 109 |
|||
14.45 – 15.30 | Historia 4bs 108 |
Historia 7bs 01 |
|||
15.35 – 16.20 | Historia 4ai 110 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kondracka Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 7d dz sg4 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4d dz sg2 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 4d dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 7c dz sg3 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 7c dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg5 |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 4d dz sg2 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 5d dz sg3 |
||||
14.45 – 15.30 | Wychowanie fizyczne 4d dz sg2 |
||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kowalczuk Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia techniczne 6ai Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
Technika 4bs 01 |
|||
8.55 – 9.40 | Technika 4fi 03 |
Zajęcia techniczne 6c 01 |
|||
9.50 – 10.35 | Technika 4e 01 |
Technika 4d 01 |
|||
10.45 – 11.30 | Technika 4ai Kowalczuk Barbara / Jaroma Joanna 114 |
Technika 4cs 108 |
|||
11.50 – 12.35 | Zajęcia techniczne 6d 01 |
Zajęcia techniczne 6e 205 |
|||
12.55 – 13.40 | Zajęcia techniczne 5c 01 |
Zajęcia techniczne 5bs 01 |
|||
13.55 – 14.40 | Zajęcia techniczne 5d 01 |
Zajęcia techniczne 5e 01 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia techniczne 6bs 01 |
Zajęcia techniczne 5ai Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kozłowski Andrzej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 5d 204 |
|||
9.50 – 10.35 | KN 5ai 211 |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
Matematyka NI_PB dom |
||
10.45 – 11.30 | Matematyka 5d 211 |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 111 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 5d 110 |
Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
Matematyka 5d 211 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 204 |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
||
13.55 – 14.40 | Matematyka 5ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
|||
14.45 – 15.30 | Matematyka NI_PB dom |
Zajęcia z wychowawcą 5d 211 |
Matematyka 4ai Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
||
15.35 – 16.20 | KN 5d 211 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kraszewska Milena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Wychowanie fizyczne 3h hol3 |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
Wychowanie fizyczne 3h hol1 I semestr Basen 3h basen2 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia komputerowe 3h 203 |
Basen 3h basen2 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 3h hol1 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Krawiel Mariola
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 |
Basen 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol1 |
Basen 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 II semestr |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai 107 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kruglicz Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 7ai rn 206 |
||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 7c rw 206 |
Język rosyjski 7ei rw 206 |
|||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7bs rn 206 |
Język rosyjski 5e 206 |
|||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 7ei rw 206 |
Język rosyjski 5c,NI_MA, |
206 Język rosyjski
5d
20611.50 – 12.35 Język rosyjski
5bs
206 Język rosyjski
5c,NI_MA,
20612.55 – 13.40Język rosyjski
5d
206Język rosyjski
5ai
214Język rosyjski
5ai
206Język rosyjski
5e
206 13.55 – 14.40Język rosyjski
7ai
rn
114Język rosyjski
7d
rw
210 Język rosyjski
7bs
rn
213 14.45 – 15.30 Język rosyjski
5bs
206 Język rosyjski
7c
rw
206 15.35 – 16.20Język rosyjski
7d
rw
206 16.25 – 17.10 17.15 – 18.00
Plan Krzemińska Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Wychowanie fizyczne 1d hol1 |
Wychowanie fizyczne 1d hol2 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Wychowanie fizyczne 1d hol1 |
|||
13.55 – 14.40 | Zajęcia komputerowe 1d 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 1d 106 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Kuźmicka Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 3c hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Basen 3c basen1 I semestr |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Basen 3c basen1 I semestr Wychowanie fizyczne 3c hol2 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
||||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
|||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 3c 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 4 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Lachowska Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 205 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 4cs 211 |
Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
|||
10.45 – 11.30 | Matematyka NI_MA 07b |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 4cs 108 |
Matematyka NI_MA 313 |
Matematyka 4cs 109 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 114 |
Matematyka 4cs 110 |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 4fi Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
|||
14.45 – 15.30 | Matematyka 7ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Matematyka 6ai Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Laskowska Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 4bs dz sg3 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4bs dz sg3 |
||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe 4bs dz sg2 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4bs dz sg1 |
Zajęcia sportowe 4bs dz sg2 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4bs dz sg1 |
||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 4bs dz sg4 |
||||
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe 4bs dz sg4 |
||||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 4bs dz sg4 |
||||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 4bs dz sg4 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Leonowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 6c aw 210a |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5e aw 210a |
Język angielski 6ai an 214 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 6ai an 210a |
Język angielski 4fi an 210a |
Język angielski 4d aw 104 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 4fi an 104 |
Język angielski 7d an 213 |
Język angielski 7d an 208 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 6c aw 213 |
Język angielski 6ai an 214 |
Język angielski 7d an 210a |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 5e aw 210a |
Język angielski 4d aw 202 |
Język angielski 4fi an 210a |
Język angielski 4d aw 210a |
|
14.45 – 15.30 | Język angielski 6c aw 210a |
||||
15.35 – 16.20 | Język angielski 5e aw 213 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Ławreszuk Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ei KJ 07a |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 |
Basen 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol1 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_KA 07a |
Basen 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr Wychowanie fizyczne 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 II semestr |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3di BR,SM, 313 |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Machaev Osman
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 |
|||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Religia 0b 12.30 – 13.30 1 |
||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 |
||||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 |
|||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 |
Plan Madura-Gryko Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 2a hol1 |
Zajęcia komputerowe 2a 203 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2a hol1 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 2a hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2a 104 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Manaches Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 6c kat 214 |
||||
8.55 – 9.40 | Religia 7ei,NI_OK, kat, 214 |
Religia 4d kat 214 |
|||
9.50 – 10.35 | Religia 7ei,NI_OK, kat, 214 |
Religia 6c kat 214 |
|||
10.45 – 11.30 | Religia 3h kat 8 |
Religia 1d kat 114 |
Religia 1d kat 101 |
||
11.50 – 12.35 | Religia 4d kat 214 |
Religia 3h kat 105 |
Religia 3ai kat 106 |
Religia 3b kat 5 |
|
12.55 – 13.40 | Religia 3b kat 107 |
Religia 4e kat 206 |
Religia 3ai kat 106 |
||
13.55 – 14.40 | Religia 6ai kat 114 |
Religia 5c kat 211 |
|||
14.45 – 15.30 | Religia 6ai kat 114 |
Religia 5c kat 211 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | Religia 4e kat 214 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Marczuk Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5c dz sg2 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4cs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6d dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 5c dz sg4 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5c dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4cs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4cs dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 5d dz sg5 |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4cs dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 5d dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 5e ch sg4 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 5e ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 5e ch sg5 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 5e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 6d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6d dz sg3 |
||
13.55 – 14.40 | |||||
14.45 – 15.30 | Wychowanie fizyczne 5c dz sg5 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Matys Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Religia 6d kat 111 |
Religia 5d kat 01 |
|||
9.50 – 10.35 | Religia 6bs kat 111 |
Religia 5d kat 109 |
|||
10.45 – 11.30 | Religia 6bs kat 111 |
||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Religia 4cs kat 03 |
||||
13.55 – 14.40 | Religia 4cs kat 03 |
Religia 6d kat 03 |
|||
14.45 – 15.30 | Religia 4fi kat 206 |
||||
15.35 – 16.20 | Religia 4fi kat 206 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Mnich Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Język polski 5c 205 |
Język polski 6d 207 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 5c 205 |
Język polski 6d 208 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
Język polski 6d 207 |
|
11.50 – 12.35 | Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 214 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 207 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 104 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 6d 207 |
Język polski 5c 207 |
Zajęcia z wychowawcą 4ai 104 |
Język polski 5c 207 |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 6d 207 |
Język polski 5c 207 |
Język polski 6d 207 |
Język polski 5c 207 |
|
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Myszkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski NI_PB dom |
||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 214 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 01 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 03 |
Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 210a |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 214 |
||
11.50 – 12.35 | Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski NI_MA 313 |
Język polski NI_PB dom |
Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
13.55 – 14.40 | Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 104 |
Język polski NI_MA 313 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
|
14.45 – 15.30 | Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 207 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Nierodzik Aleksandra
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 5d aw 213 |
||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5bs an 210a |
Język angielski 6bs aw 213 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5c an 210a |
Język angielski 5c an 213 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 7ai aw 213 |
Język angielski 7ai aw 213 |
Język angielski 6bs aw 213 |
Język angielski 7ai aw 213 |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 5c an 213 |
Język angielski 5bs an 213 |
Język angielski 6bs aw 210a |
Język angielski 5bs an 213 |
|
12.55 – 13.40 | Język angielski 5d aw 213 |
Język angielski 7c an 213 |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 7c an 213 |
Język angielski 7c an 213 |
|||
14.45 – 15.30 | Język angielski 5d aw 213 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Nojszewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski 5bs 208 |
||||
9.50 – 10.35 | Język polski 5bs 208 |
||||
10.45 – 11.30 | Język polski 5e 208 |
Język polski 4d 108 |
Język polski 5e 110 |
||
11.50 – 12.35 | Język polski 5e 208 |
Język polski NI_OK 06 |
Język polski NI_OK 06 |
Język polski 4d 108 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 5e 111 |
Język polski 4d 208 |
Język polski 4d 108 |
Język polski 5bs 03 |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 4d 105 |
Język polski 5bs 110 |
Język polski 5bs 208 |
Język polski 5e 208 |
|
14.45 – 15.30 | Zajęcia z wychowawcą 5e 204 |
Język polski 5bs 208 |
Język polski 5e 208 |
||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Nowik Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3g hol2 |
Wychowanie fizyczne 3g hol3 |
|||
11.50 – 12.35 | Zajęcia komputerowe 3g 201 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Wychowanie fizyczne 3g hol2 I semestr Basen 3g basen1 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Basen 3g basen1 II semestr |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Ogrodnik Lucyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Socjoterapia 6c SK 07a |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Socjoterapia 6ai BA 03 |
Terapia 7ai SB 07b |
Terapia NI_KA 014a |
Edukacja wczesnoszkolna NI_CA 014a |
|
10.45 – 11.30 | Terapia 1ai PA 014a |
Socjoterapia 1ai BA,PA, 313 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_CA 014a |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_CA 014a |
Socjoterapia 1ei,3ai, CD,BA,CK, 014a |
Socjoterapia 3di BM 07a |
Socjoterapia 1ai,NI_OJ, SM, 014a |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_CA 014a |
Socjoterapia 4fi LM,SK, 07b |
Edukacja wczesnoszkolna NI_CA 014a |
||
13.55 – 14.40 | Terapia 5ai ST 06 |
Socjoterapia 7ai GA 06 |
|||
14.45 – 15.30 | Terapia 3di BM 06 |
||||
15.35 – 16.20 | Socjoterapia 7ai SB 07b |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Oksieńciuk Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 4bs 206 |
Język rosyjski 7ai rw 210 |
|||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 7c rn 205 |
Język rosyjski 7ei rn 210 |
|||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7bs rw 207 |
Język rosyjski 4fi 208 |
|||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 7ei rn 214 |
Język rosyjski 4e 108 |
Język rosyjski 4d 01 |
||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 4cs 107 |
Język rosyjski 4e 206 |
Język rosyjski 4cs 110 |
Język rosyjski 4bs 107 |
|
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 4fi 214 |
||||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 7ai rw 214 |
Język rosyjski 7d rn 210a |
Język rosyjski 7bs rw 204 |
||
14.45 – 15.30 | Język rosyjski 4d 208 |
Język rosyjski 7c rn 207 |
|||
15.35 – 16.20 | Język rosyjski 7d rn 207 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Orzechowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Fizyka 7bs 110 |
||||
8.55 – 9.40 | Fizyka 7bs 110 |
Fizyka NI_KŁ 313 |
|||
9.50 – 10.35 | Fizyka 7d 110 |
Fizyka 7ei Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 110 |
|||
10.45 – 11.30 | Fizyka 7ei Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 109 |
||||
11.50 – 12.35 | Fizyka 7c 110 |
||||
12.55 – 13.40 | Fizyka NI_OK 06 |
||||
13.55 – 14.40 | Fizyka 7c 110 |
||||
14.45 – 15.30 | Fizyka 7ai 110 |
Fizyka 7ai 110 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | Fizyka 7d 110 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Oszmiańska Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 4ai an 213 |
Język angielski 6d an 213 |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4cs aw 213 |
Język angielski 4bs aw 213 |
Język angielski 3di Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
Język angielski 4ai an 213 |
|
9.50 – 10.35 | Język angielski 3di Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
Język angielski 6d an 213 |
Język angielski 4bs aw 213 |
Język angielski 3f 107 |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski 3ai Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
Język angielski 3f 107 |
Język angielski NI_OK 06 |
Język angielski 6d an 213 |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 4cs aw 213 |
||||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4bs aw 213 |
Język angielski 4cs aw 213 |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 4ai an 213 |
Język angielski 3ai Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
|||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Panasko Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Basen 3b basen2 I semestr Wychowanie fizyczne 3b hol2 II semestr |
|||
11.50 – 12.35 | Zajęcia komputerowe 3b 203 |
Basen 3b basen2 I semestr |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Wychowanie fizyczne 3b hol2 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
||||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 108 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Pawłowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | godz. z dyr. 4ai 201 |
||||
8.55 – 9.40 | godz. z dyr. 7bs 205 |
Informatyka 4d 2 203 |
|||
9.50 – 10.35 | Informatyka 4fi 2 203 |
Informatyka 7ei 1 201 |
|||
10.45 – 11.30 | godz. z dyr. 4cs 201 |
||||
11.50 – 12.35 | godz. z dyr. 4fi 203 |
||||
12.55 – 13.40 | Zajęcia komputerowe 5bs 1 201 |
godz. z dyr. 4e 203 |
Informatyka 4bs 1 201 |
||
13.55 – 14.40 | Informatyka 4cs 1 201 |
godz. z dyr. 7d 203 |
godz. z dyr. 4bs 201 |
||
14.45 – 15.30 | godz. z dyr. 7c 201 |
godz. z dyr. 7ei,NI_KŁ, |
203Zajęcia komputerowe
5ai
2
20115.35 – 16.20 godz. z dyr.
4d
201 16.25 – 17.10 godz. z dyr.
7ai
201 17.15 – 18.00
Plan Perkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 4e an 210a |
Język angielski 7bs aw 210a |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 2a 104 |
||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia z wychowawcą 4e 206 |
Język angielski 5ai an 210a |
Język angielski 7bs aw 210a |
||
10.45 – 11.30 | Język angielski NI_KŁ 313 |
Język angielski NI_PB dom |
Język angielski 4e an 210a |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 7ei aw 210a |
Język angielski 6e an 210a |
Język angielski 6e an 210a |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 6e an 210a |
Język angielski 4e an 210a |
Język angielski 2a 104 |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 7bs aw 210a |
||||
14.45 – 15.30 | Język angielski 7ei aw 210a |
Język angielski 7ei aw 210a |
|||
15.35 – 16.20 | Język angielski 5ai an 210a |
Język angielski 5ai an 210a |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Podleśny Piotr
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5c,NI_MA, ch, sg1 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5d ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5c,NI_MA, ch, sg3 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5c,NI_MA, ch, sg1 |
Wychowanie fizyczne 5d ch sg6 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 5d ch sg6 |
Wychowanie fizyczne 5e dz sg3 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6ai sg5 |
Wychowanie fizyczne 5e dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 7ei,NI_OK, |
sg6Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg6Wychowanie fizyczne
7ei,NI_OK,
sg312.55 – 13.40Wychowanie fizyczne
5e
dz
sg2 Wychowanie fizyczne
7ei,NI_OK,
sg6 13.55 – 14.40 Wychowanie fizyczne
7ei,NI_OK,
sg3Wychowanie fizyczne
5d
ch
sg2 Wychowanie fizyczne
6ai
sg614.45 – 15.30 Wychowanie fizyczne
5c,NI_MA,
ch,
sg6 15.35 – 16.20 16.25 – 17.10 17.15 – 18.00
Plan Popławska-Włodkowska Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 4fi 01 |
Plastyka 5bs 208 |
|||
8.55 – 9.40 | Plastyka 5e 01 |
||||
9.50 – 10.35 | Plastyka 7c 205 |
Zajęcia z wychowawcą 7d 201 |
|||
10.45 – 11.30 | Plastyka 5d 01 |
Plastyka 6bs 01 |
|||
11.50 – 12.35 | Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Jaroma Joanna 01 |
Plastyka 5c 01 |
Plastyka NI_PB dom |
|
12.55 – 13.40 | Plastyka 7ei Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Plastyka NI_KŁ 313 |
Plastyka 7bs 01 |
||
13.55 – 14.40 | Plastyka 6e 01 |
Plastyka 6c 01 |
|||
14.45 – 15.30 | Plastyka 7d 204 |
Plastyka 6d 01 |
|||
15.35 – 16.20 | Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Wasilewska Monika 01 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Puciłowski Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 4bs ch sg4 |
Zajęcia sportowe 4cs sg1 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4cs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg4 |
Zajęcia sportowe 4cs sg1 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 4cs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4cs ch sg4 |
Zajęcia sportowe 4bs ch sg1 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4bs ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 4cs ch sg4 |
Zajęcia sportowe 4bs ch sg1 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4bs ch sg5 |
||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 4cs sg3 |
Zajęcia sportowe 4bs ch sg1 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe 4cs sg3 |
Zajęcia sportowe 4bs ch sg1 |
|||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 4bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe 4cs sg1 |
|||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 4bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe 4cs sg1 |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan Rajchemba Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 6e dz sg6 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg6 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 3e hol3 |
Wychowanie fizyczne 5bs dz sg4 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 6e dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 5bs dz sg4 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3f hol3 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg4 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 6e dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg6 |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 5bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 5bs dz sg4 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe 5bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6e dz sg4 |
Zajęcia sportowe 5bs dz sg4 |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 5bs dz sg2 |
||||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 5bs dz sg2 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Rutkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 5d an 202 |
||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5bs aw 202 |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5c aw 202 |
Język angielski 5c aw 202 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 7ai an 202 |
Język angielski 7ai an 202 |
Język angielski 6bs an 202 |
Język angielski NI_CA 014a |
Język angielski 7ai an 202 |
11.50 – 12.35 | Język angielski 5c aw 202 |
Język angielski 5bs aw 202 |
Język angielski 6bs an 202 |
Język angielski 5bs aw 202 |
|
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 5bs 203 |
Język angielski 5d an 202 |
Język angielski 7c aw 202 |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 7c aw 202 |
Język angielski 7c aw 202 |
|||
14.45 – 15.30 | Język angielski 6bs an 202 |
Język angielski 5d an 202 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Rzepniewska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
10.45 – 11.30 | Zajęcia komputerowe 2d 203 |
Wychowanie fizyczne 2d hol1 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 2d hol1 |
Wychowanie fizyczne 2d hol2 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sak Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6c 208 |
||||
8.55 – 9.40 | Język polski 7bs 208 |
Język polski 6bs 207 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 6bs 208 |
Język polski 6c 208 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 7bs 208 |
Język polski 7bs 208 |
|||
11.50 – 12.35 | Język polski 7bs 208 |
Język polski 6c 208 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski 6bs 208 |
Język polski 6bs 208 |
Język polski 6bs 208 |
||
13.55 – 14.40 | Język polski 6bs 208 |
Język polski 6c 208 |
Zajęcia z wychowawcą 6c 208 |
Język polski 7bs 03 |
|
14.45 – 15.30 | Język polski 6c 208 |
||||
15.35 – 16.20 | Język polski 6c 208 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sakowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Przyroda 6bs 111 |
||||
8.55 – 9.40 | Biologia 7d 111 |
Biologia 7d 110 |
Przyroda 5bs 111 |
||
9.50 – 10.35 | Przyroda 6d 111 |
Biologia 7bs 111 |
Przyroda 6bs 111 |
||
10.45 – 11.30 | Przyroda 6d 111 |
Przyroda 5bs 111 |
Przyroda NI_MA 313 |
||
11.50 – 12.35 | Przyroda NI_PB dom |
Biologia 7c 111 |
Przyroda 6d 111 |
||
12.55 – 13.40 | Biologia 7c 111 |
Przyroda 5bs 01 |
Przyroda 4bs 111 |
||
13.55 – 14.40 | Przyroda 4bs 108 |
||||
14.45 – 15.30 | Biologia 7bs 111 |
Zajęcia z wychowawcą 6d 01 |
|||
15.35 – 16.20 | Przyroda 6bs 111 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sawicka Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 4e aw 210 |
Język angielski 7bs an 210 |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 3h 105 |
Język angielski 3h 105 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5ai aw 210 |
Język angielski 7bs an 210 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski NI_OJ 211z |
Język angielski 4e aw 210 |
|||
11.50 – 12.35 | Język angielski 7ei an 210 |
Język angielski 6e aw 210 |
Język angielski 6e aw 210 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 6e aw 210 |
Język angielski 4e aw 210 |
Język angielski NI_MA 313 |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 3c 4 |
Język angielski 7bs an 210 |
Język angielski 3c 4 |
||
14.45 – 15.30 | Język angielski 7ei an 210 |
Język angielski 7ei an 210 |
|||
15.35 – 16.20 | Język angielski 5ai aw 210 |
Język angielski 5ai aw 210 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sierkowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 4cs 205 |
||||
8.55 – 9.40 | Język polski 4e 205 |
||||
9.50 – 10.35 | Język polski 4bs 208 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 01 |
Język polski 4bs 206 |
Język polski 4cs 211 |
|
10.45 – 11.30 | Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 214 |
||||
11.50 – 12.35 | Język polski 4e 207 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
Język polski 4e 108 |
Język polski 4bs 01 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 4cs 108 |
Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
|||
13.55 – 14.40 | Język polski 4fi Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 104 |
Język polski 4bs 205 |
Język polski 4cs 03 |
Język polski 4e 204 |
|
14.45 – 15.30 | Język polski 4bs 205 |
Język polski 4e 205 |
Język polski 4cs 03 |
||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sinielnikow Andriej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5bs ch sg2 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5bs ch sg2 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 5bs ch sg3 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 5bs ch sg3 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg1 |
||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg1 |
||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 5bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 5bs ch sg3 |
||
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe 5bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 5bs ch sg3 |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 5bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 7bs ch sg2 |
||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 5bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe 7bs ch sg2 |
||
17.15 – 18.00 |
Plan Skup Izabela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 4ai aw 202 |
Język angielski 6d aw 202 |
Język angielski 3b 108 |
||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4cs an 210 |
Język angielski 4bs an 202 |
Zajęcia z wychowawcą 4cs 201 |
Język angielski 4ai aw 202 |
|
9.50 – 10.35 | Język angielski 6d aw 202 |
Język angielski 4bs an 114 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 3e 106 |
Język angielski 3e 106 |
Język angielski 1ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski 6d aw 202 |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 4cs an 101 |
||||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4bs an 202 |
Język angielski 1ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski 4cs an 202 |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 4ai aw 202 |
Język angielski 3b 108 |
|||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Słoma Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol2 |
Wychowanie fizyczne 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna hol3 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai 5 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Smolej Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 214 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 114 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 210a |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
11.50 – 12.35 | Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Zajęcia z wychowawcą 7ai 114 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski 5ai Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 214 |
13.55 – 14.40 | Język polski 6ai Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
||||
14.45 – 15.30 | Język polski 7ai Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 207 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Sokół Marlena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7d 204 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6d 204 |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 6d 204 |
||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 6d 204 |
Matematyka 7d 204 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 7d 204 |
||||
12.55 – 13.40 | Matematyka 6d 204 |
Matematyka 6d 204 |
|||
13.55 – 14.40 | Matematyka 7d 204 |
||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Stankiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Socjoterapia 7ei KJ 07a |
Terapia 7ei ŚJ 06 |
|||
8.55 – 9.40 | Terapia 5c MK 07a |
Socjoterapia 3di SK 07a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6c SK 06 |
||
9.50 – 10.35 | Terapia 4fi LM 014a I semestr |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai PK 313 |
Fizyka 7ei Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 110 |
||
10.45 – 11.30 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai GA 014a |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
Fizyka 7ei Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 109 |
||
11.50 – 12.35 | Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 214 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 207 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
Język polski 4ai Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 104 |
12.55 – 13.40 | Plastyka 7ei Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai KR 014a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6e SK 07a |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4fi PP 111z |
||||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Suprunowicz Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 6bs 114 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 5e 114 II semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 7ai 114 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 5d 114 II semestr |
|||
8.55 – 9.40 | Religia 1b kat 114 |
Wychowanie do życia w rodzinie 7ei 114 I semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 7bs 203 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 4e 203 II semestr |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 4bs 106 II semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 4d 8 II semestr |
|||
10.45 – 11.30 | Religia 3f kat 5 |
Religia 3e kat 107 |
Religia 1c kat 8 |
Religia 1c kat 105 |
|
11.50 – 12.35 | Religia 2b kat 8 |
Religia 2a kat 210a |
Religia 3e kat 107 |
Religia 2b kat 8 |
Religia 3f kat 107 |
12.55 – 13.40 | Religia 2a kat 210a |
Religia 7ai kat 114 |
|||
13.55 – 14.40 | Religia 6e kat 214 |
||||
14.45 – 15.30 | Religia 1b kat 101 |
Religia 6e kat 214 |
|||
15.35 – 16.20 | Religia 7ai kat 114 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Szewko Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Biologia NI_KŁ 313 |
||||
8.55 – 9.40 | Przyroda 5ai 111 |
Przyroda 5c 207 |
|||
9.50 – 10.35 | Przyroda 5ai 111 |
Przyroda 5e 01 |
Przyroda 4e 108 |
||
10.45 – 11.30 | Przyroda 4cs 110 |
Biologia NI_OK 06 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_RD 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_RD 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_RD 111z |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_RD 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_RD 111z |
|||
13.55 – 14.40 | Przyroda 5c 111 |
Przyroda 5e 207 |
Przyroda 4e 111 |
||
14.45 – 15.30 | Przyroda 5ai 111 |
Przyroda 4cs 111 |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | Przyroda 5c 01 |
Przyroda 5e 111 |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan Szymoniak Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 4e 2 203 |
||||
8.55 – 9.40 | Informatyka 4ai 2 203 |
Zajęcia komputerowe 6d 2 203 |
|||
9.50 – 10.35 | Zajęcia komputerowe 6ai 2 203 |
Informatyka 7ei 2 203 |
Informatyka 7d 2 203 |
||
10.45 – 11.30 | Zajęcia komputerowe 6c 2 203 |
Zajęcia komputerowe 6e 2 203 |
Zajęcia komputerowe 5c 2 203 |
||
11.50 – 12.35 | Informatyka 7c 2 203 |
Zajęcia komputerowe 5d 2 203 |
Zajęcia komputerowe 5e 2 203 |
||
12.55 – 13.40 | Informatyka 7bs 2 203 |
Zajęcia komputerowe 5bs 2 203 |
Informatyka 4bs 2 203 |
||
13.55 – 14.40 | Informatyka 7ai 2 203 |
Informatyka 4cs 2 203 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe 5ai 1 203 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Tomczyk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 3f hol2 I semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Wychowanie fizyczne 3f hol2 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
||||
12.55 – 13.40 | Zajęcia komputerowe 3f 201 |
Basen 3f basen2 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Basen 3f basen2 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 3f 107 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Topczewska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5ai Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
Wychowanie fizyczne 5ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 5ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg2 |
Wychowanie fizyczne 6ai sg5 |
Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 4ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg1 |
Wychowanie fizyczne 7ai Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Wychowanie fizyczne 5ai Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg5 |
||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne 4fi Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
||||
16.25 – 17.10 | Wychowanie fizyczne 6ai sg3 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wasilewska Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia techniczne 6ai Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
||||
8.55 – 9.40 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Wasilewska Monika 110 |
Chemia 7ei Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
|||
9.50 – 10.35 | Chemia 7ei Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
||||
10.45 – 11.30 | Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 210a |
Biologia 7ei Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
|||
11.50 – 12.35 | Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 108 |
Terapia 5ai TK 101 |
|||
12.55 – 13.40 | Terapia 4ai SW czytelnia |
Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
|||
13.55 – 14.40 | Biologia 7ei Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Terapia 4fi LC 07a |
Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
||
14.45 – 15.30 | Przyroda 4fi Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 110 |
Zajęcia techniczne 5ai Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
Przyroda 4fi Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
|
15.35 – 16.20 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Wasilewska Monika 01 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wasiluk Helena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Dodatkowy język polski 6ai 07b |
Logopedia 4ai SW 07b |
Logopedia 4ai KR,UD, 07b |
||
8.55 – 9.40 | Dodatkowy język polski 6ai 07b |
Logopedia 5ai MK,TK, 07b |
Logopedia 4bs KR 07b |
||
9.50 – 10.35 | Logopedia 6ai PG 07b |
||||
10.45 – 11.30 | Logopedia NI_OK 07b |
Logopedia 7ai GJ 07b |
Logopedia 6ai PK 07b |
Logopedia 5ai RJ 07b |
|
11.50 – 12.35 | Logopedia 1ei WO 07b |
Logopedia 3di BR 07b |
Logopedia 1ai BA,PA, 07b |
Logopedia 3ai SA 07b |
|
12.55 – 13.40 | Logopedia 3ai CK,RP, 07b |
Logopedia 1ei CD 07b |
Logopedia 3di SM 07b |
||
13.55 – 14.40 | Logopedia 7ai GK 07b |
||||
14.45 – 15.30 | Logopedia 5ai ST 07b |
Logopedia 4fi SK 07b |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Waszkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Chemia 7ei Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
Chemia 7ai 110 |
|||
9.50 – 10.35 | Chemia NI_KŁ 313 |
Chemia 7ai 110 |
Chemia 7ei Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
||
10.45 – 11.30 | Chemia 7c 110 |
Chemia NI_OK 06 |
Chemia 7bs 110 |
||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Chemia 7bs 110 |
Chemia 7c 110 |
|||
13.55 – 14.40 | Chemia 7d 110 |
Chemia 7d 110 |
|||
14.45 – 15.30 | |||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wensław Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg1 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg1 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 6bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 7bs dz sg2 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 6bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 7bs dz sg2 |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg2 |
||
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg2 |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg3 |
Zajęcia sportowe 7bs dz sg1 |
||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe 6bs dz sg3 |
Zajęcia sportowe 7bs dz sg1 |
||
17.15 – 18.00 |
Plan Wierzbicka Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski NI_KŁ 313 |
||||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 4ai 206 |
Język rosyjski 6ai 114 |
|||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 6c 206 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 03 |
|||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 6e 206 |
Język rosyjski 6d 111 |
Język rosyjski 6d 206 |
Język rosyjski 6bs 205 |
|
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 4ai 114 |
Język polski NI_KŁ 313 |
Zajęcia z wychowawcą 7ei 210a |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
|
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 6ai 206 |
Język rosyjski 6bs 206 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
|
14.45 – 15.30 | Język polski 7ei Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Język rosyjski 6c 206 |
|||
15.35 – 16.20 | Język rosyjski 6e 206 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wierzbicki Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg5 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg5 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 3c hol2 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 3b hol1 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg3 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg6 |
Wychowanie fizyczne 6bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 6e ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg5 |
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe 6bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe 6bs ch sg1 |
|||
14.45 – 15.30 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg3 |
Zajęcia sportowe 6bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe 6bs ch sg1 |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe 6bs ch sg4 |
||||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe 6bs ch sg4 |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan Więcko Rafał
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 7bs kat 114 |
Religia 5bs kat 114 |
|||
8.55 – 9.40 | Religia 5e kat 114 |
Religia 5e kat 114 |
|||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 5bs kat 03 |
||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Religia 5ai kat 114 |
||||
14.45 – 15.30 | Religia 7bs kat 114 |
Religia 7d kat 114 |
|||
15.35 – 16.20 | Religia 7c kat 114 |
Religia 7d kat 114 |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 7c kat 114 |
Religia 5ai kat 114 |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan Winsko Marzenna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei 5 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Zajęcia komputerowe 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 203 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol3 |
||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 1ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ei 5 |
||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wojciuk Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Wychowanie fizyczne 3e hol2 I semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
|||
12.55 – 13.40 | Basen 3e basen1 II semestr |
Wychowanie fizyczne 3e hol3 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||
13.55 – 14.40 | Basen 3e basen1 II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
Zajęcia komputerowe 3e 201 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 3e 106 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wróbel Edyta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 6ai 111 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 4cs 111 II semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 7d 114 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 5c 114 II semestr |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 6e 208 I semestr |
Przyroda 6e 109 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 6c 114 I semestr Wychowanie do życia w rodzinie 4fi 114 II semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 5bs 114 II semestr |
Przyroda 6c 03 |
||
10.45 – 11.30 | Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 210a |
||||
11.50 – 12.35 | Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 108 |
Przyroda 6c 111 |
|||
12.55 – 13.40 | Przyroda 4d 108 |
Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
|||
13.55 – 14.40 | Przyroda 6c 205 |
Przyroda 6e 111 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4ai 111 II semestr |
Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
|
14.45 – 15.30 | Zajęcia z wychowawcą 6e 108 |
Przyroda 6ai Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 110 |
Przyroda 6e 111 |
Przyroda 4d 111 |
|
15.35 – 16.20 | Wychowanie do życia w rodzinie 5ai 210a II semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 6d 111 I semestr |
Wychowanie do życia w rodzinie 7c 111 I semestr |
||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Wróblewska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 2b 108 |
Język angielski 0a 9.30 – 10.30 1 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski NI_RD 111z |
Język angielski 1c 8 |
Język angielski 1c 8 |
Język angielski 2d 4 |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 1b 101 |
Język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
Język angielski 2c 105 |
Język angielski 2c 105 |
|
12.55 – 13.40 | Język angielski 1d 106 |
Język angielski 2d 4 |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 0b 13.30 – 14.30 Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella 1 |
Język angielski 1b 101 |
Język angielski 3g 101 |
||
14.45 – 15.30 | Język angielski 1d 106 |
Język angielski 2b 8 |
|||
15.35 – 16.20 | Język angielski 3g 101 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Zdrojkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna NI_KA 211z |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 105 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_KA 211z |
Wychowanie fizyczne 0b 8.30 – 9.30 Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3di 104 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_OJ 211z |
Edukacja wczesnoszkolna 3g 101 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_OJ 211z |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_KA 211z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_OJ 211z |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
Edukacja wczesnoszkolna NI_KA 211z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_KA 211z |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai 107 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_OJ 211z |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_OJ 211z |
||||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3h 105 |
||||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan Zientara Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 1c hol3 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 109 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Wychowanie fizyczne 1c hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1c sg6 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 8 |
|||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 1c 201 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |