Rozstrzygnięcie konkursu „Zostań Mistrzem języka angielskiego dla klas 2-3“.

Dnia 6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs pt.: „Zostań Mistrzem języka angielskiego dla klas 2-3“. Uczniowie biorący udział w konkursie mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki jak również wiadomości dotyczących wiedzy o krajach anglojęzycznych. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Znorowska z II A, drugie – Kacper Piądłowski z II D, trzecie – Adam Popławski z II D.  Wyróżnienia otrzymali: Julia Wierciszewska z II C oraz Wojciech Litwiński z III D.  Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów, które zostaną wręczone podczas uroczystego apelu kończącego bieżący rok szkolny. Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

Opracowała: Agnieszka Wróblewska