WARSZTATY KREATYWNE „KULE KĄPIELOWE”

Bezpłatne Warsztaty Kreatywne „Kule kąpielowe” w ramach działań Centrum Aktywności Wielopokoleniowej, odbędą się 12.03.2019r. w godz. 17:00-18:30 – skierowane są do osób dorosłych.
Podczas zajęć przekażemy wiedzę jak w oparciu o naturalne składniki wykonać małe arcydzieła i oddać się przyjemności domowej kąpieli. Każdy uczestnik z 15 osobowej grupy samodzielnie skomponuje 3 kule z naturalnych składników, o wybranym przez siebie kształcie, zapachu z naturalnymi dodatkami, które podczas kąpieli uwolnią aromat i mnóstwo bąbelków. Warsztaty stanowią doskonałą okazję do aktywności manualnej, są uzupełnieniem zajęć z integracji sensorycznej oraz motoryki małej. Uruchomiają fantazję, a pachnące muffinki mogą być wyjątkowym prezentem.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach należy wypełnioną Kartę Zgłoszeniową przesłać na adres caw@sp47.bialystok.pl
Szczegółowe informacje na stronie: http://caw.sp47.bialystok.pl