Spotkanie autorskie z pisarzem Adamem Siemieńczykiem

W dn. 12.04.2018 r. uczniowie klasy 2 C  wraz z wychowawczynią uczestniczyli w  spotkaniu autorskim z. pisarzem Adamem Siemieńczykiem. Impreza czytelnicza odbyła się w Filii nr 9 Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Spotkanie autorskie składało się z 3 części. W pierwszej pisarz ciekawie opowiadała o swojej twórczości i czytała fragmenty książki. „Miś”. Autor na spotkanie przybył z gośćmi pisarką Grażyną Winniczuk i  p. Denisem z Wielkiej Brytanii. Pisarka zaprezentowała swoją książkę „Cosik” a p Denis akompaniował na pianine w trakcie czytania książek. Druga część spotkania upłynęła na zadawaniu pytań pisarzom przez uczniów. W trakcie trzeciej części dzieci wykonały pocztówkę z wizerunkiem misia tytułowego bohatera jednej z książek. Na koniec spotkania Adam Siemieńczyk i Grażyna Winniczuk  podpisywali książki i rozdawali autografy.

Alina Borowska