Wolontariusze – współpraca z Caritas i Fundacją im. Rodziny Czarneckich

W Wielki Czwartek, 29 kwietnia, wolontariusze z kl. 7 E,  pod opieką katechetki p. Moniki Manaches, wzięli udział w przygotowaniu sali do IV Śniadania Wielkanocnego dla osób samotnych i ubogich z Białegostoku na niedzielę wielkanocną – 1 kwietnia 2018 r. Wydarzenie po raz czwarty zorganizowały Fundacja im. Rodziny Czarneckich, Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku i Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Nasi uczniowie zawieźli naczynia, sztućce, kubki i serwetki, które zostały zebrane w szkole. Na miejscu pomagali w dekorowaniu stołów, przygotowaniu naczyń, napojów i drobnych rzeczy pod kierunkiem p. M. Grodzkiej Koordynatora Wolontariatu Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Opracowała:

mgr M. Manaches