Rozstrzygniecie konkursu „Najpiękniejsza palma i pisanka wielkanocna”

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Najpiękniejsza palma i pisanka wielkanocna”

19 marca 2018 r. został  rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny nawiązujący do tradycji wielkanocnych. Dzieci przygotowały 12 palm i 86 pisanek wykonanych różnymi technikami.  Jury miało dużą trudność w dokonaniu wyboru, gdyż głównym kryterium było samodzielne i estetyczne wykonanie pracy.

ZWYCIĘZCY KATEGORIA – PALMY

I miejsce  – Aleksandra Huryn  kl. IV D

II miejsce – Patryk Markiewicz kl. IV B

III miejsce ex aequo – Franciszek Milewski kl. III D

Szymon Dębowski kl. VI D

 

KATEGORIA – PISANKI KL. I – III

I miejsce – Ewelina Gromotowicz kl. III H

II miejsce – Mateusz Stamatel kl. III D

III miejsce – Aleksandra Kossakowska kl. III G

 

KATEGORIA – PISANKI KL. IV – VII

I miejsce – Katarzyna Buraczuk kl. V B

II miejsce – Aleksandra Fąfara kl. VII E

III miejsce – Natalia Lewonczuk kl. VI A

 

WYRÓŻNIENIA

Kamila Kowalczuk kl. I D

Kornel Okruszko kl. II B

Kamil Ostrowski kl. III F

Wiktoria Popławska kl. IV E

Maria Zaniewska kl. IV C

Michał Winnicki kl. IV C

Klaudia Stankiewicz kl. V C

 

Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom serdecznie dziękuję za wykonanie tak pięknych pisanek i palm. Zgodnie z Regulaminem prace zostaną sprzedane na Charytatywnym Wielkanocnym Kiermaszu Misyjnym, który rozpocznie się  21 marca (w środę).  Fundusze  z kiermaszu zostaną przekazane do Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego na rzecz podopiecznej naszej szkoły Augustine Sawadogo z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Organizator

mgr M. Manaches